(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26
Міні-анемометр GM-816

Міні-анемометр GM-816

Арт. 668

930.00 грн

+
Коротка інформація

Міні-анемометр GM-816 стане незамінним помічником при техніко-експлуатаційному контролі вентиляційних шахт і визначенні швидкості потоку повітря і інших газових сумішей в обмеженому просторі (трубі, повітряному жолобі) або в природних умовах. Промисловий анемометр може використовуватися як вимірювальний прилад для вирішення комплексної задачі вимірювання

Аналітичне дослідження діапазонів і точності вимірювання потоку повітря в різних варіаціях вимірювання швидкості вітру

Аналітичне дослідження діапазонів і точності вимірювання потоку повітря в різних варіаціях вимірювання швидкості вітру

Принцип дії анемометра HT-383

Анемометр HT-383 відноситься до крильчастого типу вимірювальних приладів швидкості вітру, в технічній літературі можна зустріти іншу його назву - вентиляційний. Що не дивно, якщо звернути увагу на зовнішній вигляд анемометра, то зрозуміло, що назви відображають зовнішній вигляд конструкції. Елемент, до якого прикладається потік вітру, це крильчатка, що схожа на вентилятор, матеріалом для виготовлення лопатей якої служать пластмаси і легкі метали. Крильчатка виконує функцію інтегрального підрахунку кількості оборотів за певний проміжок часу, при виконанні елементарних математичних перетворень на виході анемометра отримуємо величину швидкості потоку повітря. Конструкції крильчатих анемометрів розрізняються за конструктивними можливостям обертання кронштейна у вигляді циліндричної основи з закріпленими лопатями крильчатки або ж його жорсткої фіксації, що є не зручним при вимірюванні (але така конструкція буде мати меншу вартість). Кронштейн у вигляді циліндричної основи виконує захисну функцію лопатей при падінні анемометра.

Що є оцінюючим показником швидкості вітру?

Після отримання результату вимірювання про швидкість потоку вітру, важливо знати не тільки його числове значення, а й зуміти оцінити його з використанням світового класифікатора параметрів швидкості вітру - Бофорта шкалою. Дана шкала має дванадцятибальну систему оцінювання, мінімальне значення дорівнює 0 балів, максимальне - 12 балів. Динаміка зростання шкали починається штилем (0 балів), тихим вітром (1 бал), легким вітром (2 бали), слабким вітром (3 бали), помірним вітром (4 бали), свіжим вітром (5 балів), сильним вітром (6 балів ), міцним вітром (7 балів), дуже міцним вітром (8 балів), штормом (9 балів), сильним штормом (10 балів), жорстоким штормом (11 балів) і закінчується ураганом (12 балів).

Звичайно, Ви можете сказати, що не завжди потрібно точне співвідношення до класифікатору шкали Бофорта, досить і знання числового значення швидкості вітру. Існує ряд завдань, де знати числове значення необхідно тільки в якості поправочних коефіцієнтів для проведення інших дослідницьких завдань.

Однак, якщо Ви професійно займаєтеся промисловими вентиляційними системами або Ваше улюблене хобі - це аеромоделювання і запуск власноруч виготовлених літальних моделей, тоді грамотно оцінити умови якісного функціонування оточуючих потоків повітря є необхідною дією.

Особливості мініатюрного промислового анемометра HT-383:

 • Визначення максимального, середньоарифметичного і поточного результату вимірювання швидкості потоку повітря.
 • Анемометр може проводити вимірювання в різних розмірних величинах виміру швидкості потоку повітря, а саме [м / с], [фут / хв], [вузлів], [км / год], [миль / год].
 • У конструкції анемометра розроблено функцію перемикання відображення результатів вимірювання в градусах Цельсія в градуси за Фаренгейтом. Це стає можливим при натисканні кнопки переходу з однієї розмірності на іншу (° С / ° F).
 • Інженери недорогого анемометра HT-38 розробили систему індикації низького рівня елементів живлення, що дозволяє уникати неприємних моментів некоректного вимірювання і відключення приладу під час вимірювання.
 • При закінченні 14 хвилин бездієвого стану анемометра, він автоматично відключається. Це підвищує енергоефективність приладу.
 • Для комфортного вимірювання і спостереження за результатами вимірювання параметрів швидкості вітру в темний час доби або при низькій видимості спроектовано функцію підсвічування рідкокристалічного дисплея анемометра.
 • Ціна анемометра, оправдана тим, що він спроектований з дотриманням світових метрологічних стандартів щодо основної вимірюваної величини - швидкості вітру. У його конструкцію закладено основи методології дванадцятибальної шкали вимірювання швидкості вітру, а саме шкали Бофорта, що прийнято для опису результатів вимірювання від повного штилю (0 балів - мінімальна оцінка сили вітру) до урагану (12 балів - максимальна оцінка сили вітру).
 • Анемометр HT-383 продається в комплекті з прогумованим чохлом, таке просте інженерне рішення дозволило підвищити стійкість і цілісність приладу при падінні і зберегти точність вимірювання температури і швидкості потоку повітря (при падінні з невеликої висоти, без прикладання додаткового навантаження).
 • Даний анемометр відноситься до промислових вимірювальних приладів контролю вентиляційних систем та стане незамінним помічником при техніко-експлуатаційному контролі вентиляційних шахт і визначенні швидкості потоку повітря і інших газових сумішей в обмеженому просторі.

Технічні характеристики мініатюрного промислового анемометра HT-383:

Технічні характеристики мініатюрного промислового анемометра HT-383

Повну інформацію про всі пропоновані для придбання анемометри і їх технічні характеристики Ви можете отримати, зателефонувавши професійним консультантам маркету вимірювальних приладів SIMVOLT, вони дадуть відповідь на всі питання, які у вас виникли, і допоможуть Вам купити анемометр для вирішення Ваших завдань вимірювання.

Walcom
Китай
 • Прилад
 • Інструкція
 • Кейс
Діапазон вимірювань
10~45 ℃, 14~113 ℉
0~30 м/с, 0~90 км/ч, 0~5860 фт/мин, 0~55 узлов, 0~65 м/ч
Роздільна здатність
±2 ℃
0.2 м/с
Точність
±5%
Технічні характеристики
52 г
115 х 38 х 20 мм
Для данного товару, поки немає відео.