Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Лабораторні ваги з компенсацією маси тари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лабораторні ваги із компенсацією маси тари мають спеціальну кнопку для забезпечення корисної і важливої функції тарування. Натискання на цю кнопку скидає індикацію ваги до нуля. Коли ви проводите вимірювання і не хочете включати вагу контейнера в показання необхідно застосовувати цю функцію. Щоб тарувати контейнер, помістіть його на ваги, дочекайтеся стабільного показання, а потім натисніть клавішу тарування, щоб скинути показання на дисплеї на нуль. Деякі моделі лабораторних ваг дозволяють користувачам попередньо запрограмувати тару, що може бути дуже корисним для багаторазового зважування.

На цифрових лабораторних вагах все, що потрібно зробити, це натиснути клавішу тарування контейнера або об’єкта, який потрібно тарувати на чаші для ваг. Наприклад, якщо поставити на робочу поверхню ваг ємність вагою 50 г і натиснути «Тара», баланс зміниться з «50,00 г» до «0,00 г». Якщо вийняти ємність, на балансі з’явиться «- 50,00 г». Тому, коли ви закінчите з тарованим об’єктом, переконайтеся, що скинули ваги до нуля, інакше наступні вимірювання не будуть точними.

Лабораторні ваги з компенсацією маси тари

Чому важлива функція тарування?

Лабораторні ваги з функцією компенсації маси тари економить багато часу і використовуються в будь-якій галузі, оскільки так багато речей, які потрібно зважити, поміщають в контейнер або пакет. Навіть із сировиною, яка ще не упакована, використання контейнера для зважування може допомогти зберегти ваги в чистоті. А в лабораторіях зазвичай використовуються контейнери, щоб уникнути перехресного забруднення.

Іншим дуже поширеним застосуванням є використання функції тарування для створення компаундів або партій у лабораторії або на виробництві. Ви можете використовувати функцію тарування, коли хочете додати інгредієнти разом, але хочете додати вагу кожного інгредієнта. Так, наприклад, якщо ви додаєте сполуки разом, щоб слідувати формулі в лабораторії, вам потрібно точно виміряти, скільки кожного інгредієнта потрапляє в суміш, не зважуючи все окремо, перш ніж змішувати їх. Деякі сполуки можуть повністю змінити смак або якість кінцевого продукту, тому важливо бути точним.

У цьому випадку ви повинні покласти свій перший компонент в контейнер на робочу поверхню ваг і записати вагу, а потім натиснути клавішу тарування. Продовжуйте додавати кожен компонент і натискати клавішу тарування для кожного компонента. Коли ви видалите всі компоненти з робочої поверхні ваг, вага дасть вам від’ємну цифру, яка буде загальною вагою всіх компонентів, які ви виміряли.

Використовуючи лабораторні ваги з функцією тарування, важливо пам’ятати, що ви забираєте повну ємність ваг. Наприклад, якщо ємність ваг становить 1000 г, а ви таруєте контейнер вагою 200 г, то у вас залишиться 800 г від діапазону зважування, перш ніж ви перевантажите ваги. Ємність і зважені предмети не повинні перевищувати місткість ваг.

Лабораторні ваги з таруванням

Чим відрізняються функції Нуль та Тарування

Нуль і Тарування – це дві дуже корисні функції лабораторних ваг, призначені для полегшення процесу зважування. Але більшість ваг пропонують обидві ці функції, незважаючи на те, що обидві, здавалося б, виконують одне й те саме. Але насправді ні. Коли ви розміщуєте предмет на вагах і вам потрібно зняти вагу цього предмета, ви повинні використовувати функції тарування.

Наприклад, коли ви зважуєте компоненти і вам потрібно знати вагу чаші, вам слід використовувати для цього функцію Тарування. Тарування також означає, що ви можете зняти вагу кожного додаткового компонента, щоб зважити кожен компонент в одній посудині.

Хоча здається, що функція Нуль робить те ж саме, що і Тарування, насправді вона служить іншій меті. Функцію Нуль слід використовувати лише тоді, коли на вагах немає нічого, але показання не показують нуль. Це своєрідне перекалібрування ваг, щоб видалити небажану вагу від пилу, іржі та інших відкладень.

Чому краще обирати лабораторні ваги в SIMVOLT?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує високоточні лабораторні та аналітичні ваг від надійного виробника. Ми поставляємо пристрої з відповідними сертифікатами та інструкціями українською мовою.

В офісі нашої компанії ви можете отримати професійну консультацію стосовно використання пристроїв та купити лабораторні ваги з компенсацією маси тари.

Вгору