(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Контактні

Контактні тахометри в маркеті вимірювальної техніки

Інтернет-магазин SIMVOLT на українському ринку відомий давно. Його знають споживачі як сайт, де можна знайти найширший асортимент побутової та професійної техніки від кращих світових виробників. Його знають як надійного постачальника, який пропонує купити свій товар за найнижчими цінами в регіоні. Тут клієнт має можливість замовити не тільки вимірювачі, але і їх переналаштування, переградуювання, калібрування, запасні деталі і комплектуючі. Надає маркет і послуги розробки, а також впровадження систем автоматизацій. Галузеві пропозиції від SIMVOLT успішно продаються, так як допомагають і новачкам, і досвідченим підприємцям оптимізувати роботу і витрати.

До числа найбільш затребуваних приладів відносяться тахометри - пристрої, за допомогою яких вимірюють частоту обертання робочих елементів, лінійну швидкість поверхні. Купити їх на будь-який смак і гаманець можна прямо зараз.

Чим особливий тахометр?

Що являє собою тахометр, замовити який недорого пропонує наш магазин, для чого його використовують? Це прилад, який використовують для аналізу роботи, оцінки функціонування різних машин і агрегатів з обертовими деталями, перевірки їх технічного стану. Адже при русі різноманітні ротори, диски, вали, вузли та інші елементи стираються, зношуються, а тому працюють гірше і з часом їх необхідно замінювати. Вимірявши частоту обертання робочих органів, можна спрогнозувати приблизний час їх поточного і капітального ремонту, заміни. Також тахометр допомагає визначити оптимальні умови експлуатації даного пристрою і стежити за їх дотриманням.

Використовують тахометр, ціна якого доступна кожному жителю України, в транспортній галузі та машинобудуванні, на СТО, на виробництві та місцях використання різного обладнання.

В інтернет-магазині SIMVOLT є великий вибір моделей тахометрів, які відрізняються між собою за способом застосування, способу відображення результатів, принципом роботи, методу вимірювань. Найбільшим попитом користується бюджетна модель контактних тахометрів - за простоту використання і прийнятну вартість.

Контактні тахометри

Контактні тахометри призначені для вимірювання частот обертання до 20000 об/хв. Це менше, ніж безконтактним способом, проте має свої області застосування і в деяких випадках є більш виправданим. Контактні тахометри для вимірювання частоти обертання використовують спеціальні контактні насадки у вигляді коліс. Вимірювання проводиться при безпосередньому контакті насадки з досліджуваним об'єктом (ротором, валом, конвеєрною стрічкою і т.д.). Крім частоти обертання, тахометр також вимірює лінійну швидкість поверхні.

Для проведення більш точних вимірювань і для зручності експлуатації, в комплектацію може входити кілька насадок для контактного вимірювання різного діаметру.

Також є моделі, що поєднують в собі можливості контактного та безконтактного вимірювання. Це особливо зручно для користувача, оскільки дозволяє вибрати найбільш оптимальний спосіб вимірювання безпосередньо під конкретну задачу, а також істотно розширює сфери застосування такого тахометра.

Як правило, контактні тахометри - це компактні портативні прилади з автономною системою живлення, що дозволяє використовувати їх в польових умовах. Можливо також і стаціонарне живлення за допомогою адаптера. Для зручності зчитування отриманих результатів, тахометри обладнані великим рідкокристалічним дисплеєм. З додаткових можливостей слід звернути увагу на наявність пам'яті, розрахунок максимального і мінімального значень.

Купити тахометри різних моделей, контактні та безконтактні, Ви можете в нашому маркеті.

Де краще замовити тахометр?

Перед покупкою вимірювача необхідно визначитися з його типом та іншими технічними характеристиками. Від них залежить не тільки ціна тахометра, але і можливості, широта застосування. До таких важливих критеріїв вибору відносять:

  • розміри (довжина, ширина, висота) і вага техніки;
  • наявність пам'яті, завдяки якій можна записувати і зберігати отримані дані для подальшого аналізу;
  • існуючі режими роботи;
  • наявність дисплея і його параметри;
  • комплектація контрольно-вимірювального приладу, наявність додаткових насадок і аксесуарів;
  • тип живлення тахометра;
  • основні функції і додаткові опції;
  • виробник пристрою (бренд), тривалість гарантійного терміну і сервісного обслуговування;
  • ціна тахометра;
  • наявність інструкції по експлуатації на зрозумілій мові.

Якщо складно вибрати модель вимірювального приладу, то варто звернутися за допомогою до професіонала, наприклад, до консультантів інтернет-магазину SIMVOLT, які завжди готові відповісти на ваші запитання.

Які ще існують переваги покупки товару саме у нас? Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує 100% оригінальну техніку, справжність якої підтверджена сертифікатом відповідності. У нас найдоступніші ціни в Україні, оскільки інтернет-магазин безпосередньо співпрацює з виробниками, нерідко є офіційним представником компанії-виробника в Україні, а тому мають ексклюзивні умови на поставку продукції. Всі тахометри, придбати які ми вам рекомендуємо, є професійними вимірювачами - надійними, довговічними, практичними, точними, здатними працювати в інтенсивному режимі і в польових умовах. Вони невибагливі, зрозумілі в роботі, компактні і недорогі.

Купити тахометри можна з доставкою в усі регіони України. Транспортна компанія вживає всіх заходів, щоб крихкий прилад був перевезений в цілісності й схоронності, а ще строго в обумовлений час.

Інтернет-магазин SIMVOLT - це найкраще місце в мережі, де можна вигідно купити будь-яку контрольно-вимірювальну техніку і при цьому витратити мінімум грошей і свого часу.