Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Самовивіз доступний з 09:00 до 17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Дозиметри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дозиметри — це маленькі пристрої, які виконують велику роботу: моніторинг рівнів радіаційного опромінення. Дозиметри часто використовуються медичними працівниками, які працюють з опроміненням, такими як медики, радіологи, інтервенційні кардіологи та стоматологи-гігієністи. Оскільки радіацію не можна побачити, відчути запах або смак, неможливо дізнатися, чи відбувається зараження або коли це може спричинити серйозні, довгострокові проблеми зі здоров'ям. Ось чому медичні працівники носять дозиметри для відстеження добової та сукупної дози опромінення. Дозиметр найбільш ефективний при правильному використанні та зберіганні.

Радіоактивність є скрізь навколо нас, але ми просто не можемо відчути її наявність. Для цього застосовують детектор радіації або дозиметри. Детектор радіації — це обладнання, що відповідає за вимірювання альфа, бета та гамма -променів, наявних у нашому середовищі. В основному, іонізація цих променів вимірюється речовиною, яка створює позитивно заряджені іони та електрони. Існують детектори, які можуть ідентифікувати низькі рівні, а також високоінтенсивне випромінювання, і існують певні типи детекторів випромінювання для ідентифікації різних типів частинок. Професійний та побутовий дозиметр купити можна в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Дозиметр

Говорячи про прилади виявлення випромінювання, найчастіше використовуються три типи детекторів, залежно від конкретних потреб:

  1. Лічильник Гейгера-Мюллера. Детектор радіації, який найбільш часто використовують. Він працює з металевим дротом, який знаходиться між газонаповненою трубкою, що використовується при більш високій напрузі для збору іонізації, що утворюється внаслідок випадкових випромінювань. Він може легко виявити альфа- та бета -випромінювання.
  2. Газові детектори іонізації. Детектори іонізації газу використовуються для виявлення як штучних, так і природних радіоактивних речовин, що присутні у навколишньому середовищі. Вони допомагають ідентифікувати іонізуючі частинки та застосовуються у системах захисту від радіації.
  3. Сцинтилятори. Цей пристрій в основному проявляє сцинтиляцію, що є однією властивістю люмінесценції. Вони поєднані з електронним датчиком освітленості, таким як фотодіод, фотопомножувальна трубка (ФПТ) або кремнієвий фотопомножувач для перетворення світла в електричний імпульс.

Що слід врахувати, якщо Ви вирішили придбати дозиметр радіації?

Оскільки випромінювання невидимі, і ніхто не може відчути їх на смак або запах, то залежність від такого обладнання, як детектори випромінювання, зростає. Це свідчить про наявність радіації в нашому середовищі. А випромінювання — це, по суті, енергія високої інтенсивності, що рухається у вигляді частинок, які можуть впливати на здоров’я людини при тривалому впливі.

Промені, що виходять від мікрохвильових, телевізійних або рентгенівських апаратів, однаково шкідливі в порівнянні з космічними частинками. Радіоактивність — це досить спонтанне явище, коли деякі нестійкі атоми будь-якого елемента випромінюють енергію у вигляді хвиль. Вони разом називаються іонізуючим випромінюванням, інтенсивність якого змінюється в залежності від втрати ядра.

Отже, тепер, коли ви розумієте процес розвитку випромінювання і очевидно, що вони можуть навіть гальмувати гени наступних поколінь, ви обов’язково повинні дозиметр купити Київ по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153 для захисту здоров’я своєї родини.

Категорій радіаційних дозиметрів:

  •   Ручні вимірювальні лічильники застосовують для виявлення поверхневого забруднення в навколишньому середовищі та на людях.
  •   Персональний дозиметр — невеликий радіаційний монітор (може бути виготовлений у вигляді кільця), який носить людина. Прилад пасивно оцінює накопичений еквівалент особистої дози.
  •   Кишеньковий дозиметр — невеликий, міцний, простий пристрій, який носить людина, щоб визначити дозу опромінення. Зазвичай виготовлений у вигляді невеликої ручки для письма.
  •   Електронний особистий дозиметр (EPD) — активний дозиметр високого діапазону, призначений для носіння працівниками у промислових та медичних установах. Прилад відображає дозу та потужність дози. Спрацьовує сигналізація якщо будь-який з попередньо встановлених порогів буде перевищено.
  •   Персональні аварійні детектори випромінювання (PERD) та монітори — пристрій, який надягають на тіло для виявлення фотонів та контролю дози опромінення.
  •   Колориметрична картка з чутливою зоною, яка темніє або змінює колір із збільшенням дози опромінення. Забезпечує візуальну індикацію впливу на користувача.
  •   Персональні детектори випромінювання (PRD) — прилад, що використовується для виявлення низького рівня радіації працівники правоохоронних органів
  •   Персональні детектори радіації розширеного діапазону (ER-PRD) — прилад з системою подвійного детектора, що дозволяє PRD вимірювати розширений (високий) діапазон потужності дози без шкоди для вимірювання низького рівня радіації.
  •   Радіоізотопний пристрій ідентифікації (RIID) — спеціально розроблений прилад, щоб допомогти шукати та ідентифікувати радіоактивні матеріали в польових умовах за допомогою гамма-спектроскопії. Використовується правоохоронними органами.

Побутовий дозиметр

Де кращий вибір дозиметрів?

Інтернет-маркет https://simvolt.ua/ пропонує великий асортимент дозиметрів для вимірювання різного типу випромінювання. Вся представлена продукція відповідно сертифікована та підлягає гарантійному обслуговуванню.

Ознайомитися з приладами, отримати професійну консультацію та купити дозиметр радіації можна в офісі нашої компанії в місті Київ або замовити доставку товару надійним перевізником.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.