(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53
Аналізатор вологості RADWAG МА 50/1.R

Аналізатор вологості RADWAG МА 50/1.R

Арт.

36,801.00 грн

+
Коротка інформація

Аналізатор вмісту вологості МА 50 / 1.R це вимірювальний прилад з колосальною точністю вимірювання, що перевищує попередні розробки RADWAG в 10 разів (0,0001%). Таке ж поліпшення (в 10 разів) технічних характеристик було досягнуто в точності зважування зразка і зниженні мінімальної маси аналізованої речовини, що на даний момент складає 0,002 грами. Вам необхідний прилад для вимірювання вмісту вологи в об’єкті чи в речовині з високою точністю, тоді МА 50 / 1.R, це професійний вибір під вузькопрофільні задачі контролю за вологою, з якими іншим аналізаторам справитись не під силу. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує Вам широкий асортимент професійних аналізаторів вмісту вологості від світових виробників.

Купіть один універсальний аналізатор вмісту вологи, замість двох класичних приладів!

Точність вимірювання в 10 разів вище в порівнянні з попередниками - це аналізатор вмісту вологості МА 50 / 1.R

Аналізатор вмісту вологи поєднує в своїй компактній конструкції два досить таки громіздких класичних прилади, що часто використовують в лабораторіях для експериментальних досліджень речовин різної природи. Йдеться про лабораторні сушильну шафу і ваги. Якщо ваги можуть бути досить компактними, та зауважимо це досягається при досить таки високій їх вартості, то сушильна шафа все одно не дозволяє зменшити її габаритні розміри, навіть якщо придбати останню модель, розроблену на основі новітніх технологічних процесів сушіння. Та й їх інтегральна вартість буде перевищувати вартість одного аналізатора МА 50 / 1.R.

Хочемо зауважити, що даний аналізатор має функцію портативного вимірювального приладу. І при необхідності вимірювання можна проводити в різних місцях, що дозволяє дотримуватись критеріїв температурного режиму +5 ...+30°С правильної роботи (з точністю, що задана в технічному паспорті аналізатора МА 50 / 1.R), не обов’язково бути обмеженим приміщенням лабораторії.

У яких сферах діяльності і видах виробництва аналізатор вологості МА 50 / 1.R стане незамінним помічником?

Наукові лабораторії. Науково-дослідні центри та вищі навчальні заклади займаються пошуком нових співвідношень хімічних речовин, що будуть здатні зробити революцію в науці і зробити світове відкриття. Для досягнення цих наукових цілей їм необхідне новітнє обладнання так би мовити за останнім словом техніки, що володіє високою точністю вимірювання і чутливими елементами здатними зафіксувати найменші зміни у вазі досліджуваного зразка (0,0001 г).

Контроль якості та відповідності хімічного складу в харчовій промисловості. Технології виробництва різних продуктів харчування, що прописані ДСТУ є найскладнішими і дорогими процесами для непорядних виробників. Для того щоб понести мінімум витрат і при цьому отримати максимум доходу, до дорогих продуктів додають рідину. Яскравими прикладами несумлінного дотримання державних стандартів віднесемо кисломолочну і м’ясну промисловості. Для професійного контролю такої продукції необхідні вузькопрофільні, універсальні вимірювальні прилади з високою точністю вимірювання.

Будівельна промисловість. Від якості будівельних матеріалів, на перший погляд, залежить тільки міцність будови, але хочемо Вас переконати, і Ваше здоров’я так само. Багато будівельних сумішей (цемент, гіпс, штукатурка) надходять до споживача у вигляді сухих сипучих матеріалів. Але якщо продавець не дотримувався рекомендованих умов зберігання, на жаль, Ви отримали не якісну послугу і зіпсований товар. Як це можна перевірити: розкривши мішок з сумішшю, Ви побачите грудки, що утворилися через перевищення вологості в будівельній суміші. Це означає, що суміші загубили свої властивості міцності, клейкості, витримування необхідних навантажень і т.д. Як ми бачимо, контроль за вологістю в будівельних сумішах необхідно проводити на всіх етапах будівництва, що доводить наш аналітичний аналіз.

Косметологія. Це симбіоз хімічної промисловості та медицини, результат роботи яких спрямований на створення засобів індивідуального використання і збереження краси, здоров’я і чистоти. Косметологія може бути, як і вікова, підліткова так і дитяча. Остання категорія є найбільш відповідальною, адже завдану шкоду в такому юному віці, дитячий організм може не перенести і надалі у дитини на все життя залишиться діагноз набутої алергії або дерматиту. Контроль якості косметологічних засобів є обов’язковим за санітарними нормами і ДСТУ в даній галузі.

Фармакологія. Збір і зберігання лікарських трав і всіляких зборів- це не легка праця. Але для того щоб ці зусилля не були даремними, а трави зберегли свої лікарські властивості, необхідний найсуворіший контроль за вмістом вологості в їх складі. При підвищеній вологості лікарські рослини загнивають і не можуть претендувати на назву «лікарських», так як в такому стані вони можуть завдати тільки шкоди здоров’ю і життю людини.

Показники покращення технічних характеристик в порівнянні з попередніми аналізаторами серії МА ... R польського виробника RADWAG.

Технічні характеристики аналізаторів вмісту вологості серії МА ... R польського виробника RADWAG показані в таблиці 1.

Таблиця 1 - Технічні характеристики аналізаторів вмісту вологості серії МА ... R

 Таблиця 1 - Технічні характеристики аналізаторів вмісту вологості серії МА ... R

Поліпшення показників технічних характеристик наведено в таблиці 2. Оціночні дані наведені щодо аналізатору вмісту вологості МА50R.

Таблиця 2 - Числові значення поліпшення технічних характеристик аналізатору вмісту вологості МА50R

Таблиця 2 - Числові значення поліпшення технічних характеристик аналізатору вмісту вологості МА50R

Професійний вологомір з поліпшеними технічними характеристиками RADWAG МА 50 / 1.R в 10 разів (точністю вимірювання 0,0001%, точності зважування зразка 0001 грам, мінімальна маса аналізованої речовини 0,002 грама), стане надійним помічником при вимірюванні вологості в вимірювальній речовині. Якщо у Вас виникли додаткові питання, професійні консультанти SIMVOLT обов’язково допоможуть вибрати і купити якісний вологомір, ціна якого задовольнить всі Ваші вимоги.

Науковий консультант SIMVOLT, канд. техн. наук, доцент Маркін Максим

 

RADWAG
Польща
  • Чашки для проб (10 шт.)
  • Прилад
  • Інструкція
Вологість
110 г
0,002 г
0,1 мг (0,0001 г)
діаметр 90 мм, товщина 8 мм
0 ... 100 %
0,001 %
160 °С (250 °С при спеціальному замовленні)
110 мин
1 ... 59 с
2
+5 …+30 °С
I
Технічні характеристики
5°C до +30°C
8,5 кг
Для данного товару, поки немає відео.