(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26
USB мікроскоп S08

USB мікроскоп S08

Арт. 777

1,320.00 грн

+
Коротка інформація

Вам необхідно проводити аналітичне дослідження під мікроскопом напівпрозорих або прозорих об’єктів з можливістю збільшення до 800 раз та невисокою вартістю. Пропонуємо купити цифровий USB мікроскоп S08 20X - 800X, він відповідає вище заявленим параметрам, зручний в роботі, має малу вагу 195 грам. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує Вам широкий асортимент професійних мікроскопів від світових виробників

Цифровий мікроскоп з можливістю запису зображень об’єктів на USB носій – це S08 з USB

Що дозволило отримати цифрове зображення з високою роздільною здатністю?

Сенсором, що відтворює цифрове зображення в мікроскопі S08 є CMOS - матриця. Це останнє покоління кремнієвих сенсорів з високою чутливістю, мікрометричними розмірами геометричних елементів матриці (пікселями). Попереднє покоління CCD - матриць трохи поступається CMOS - матрицями. CMOS - матриці не чутливі до впливу теплових джерел мікросхем, розташованих на загальній шині матриці. Для візуального контролю це не є критичним, але при необхідності вимірювати геометричні параметри об’єктів - це те, в сторону чого необхідно віддати перевагу при можливості вибору. Матриця цифрового мікроскопа S08 з USB формує зображення в двох форматах роздільної здатності 1600 х 1200 пікселів та 640 х 480 пікселів.

Сфери виробництва та діяльності де цифровий мікроскоп S08 станемо незамінним помічником

Харчова промисловість. Рівень технологій, якого досягла харчова промисловість, жахає споживачів. Замість того щоб дивувати нас новими тонкощами в технологіях обробки продуктів харчування, які розширювали б можливість збереження вітамінних і мінеральних елементів в них після проведення термічної обробки і набуття нових свіжих смакових відчуттів, харчові технології направили максимум зусиль в підміні натуральних продуктів на хімічний субстрат, що на подив має вид, а іноді і смак натуральних продуктів. Тільки при аналітичному дослідженні під мікроскопом або хімічному дослідженні стає відомо, що ж ми вживаємо в їжу. Якщо другий вид досліджень складний, трудомісткий і вимагає спеціального техніко-хімічної освіти, то ось перший вид оптичного дослідження простий у використанні і доступний.

Звичайно ж оптичний мікроскоп, який в збираєтесь купити, повинен володіти граничними критеріями характеристик для фіксації зображень з максимальним збільшенням. Роздільна здатність матриці, що сприймає сигнал, перетворює його в електричний струм і в кінцевому підсумку формується цифрове зображення об’єкту дослідження. При високій роздільній здатності ми можемо одержати більш детальне зображення. Але і тут є обмеження - це чутливість матриці (порогове значення освітленості зображення, при якому матриця здатна сфокусуватися на предметі дослідження). Навіть при високих показниках роздільної здатності, але з урахуванням того що пороговий критерій має велике значення - це марнотратство. Необхідно щоб порогова чутливість мала низьке числове значення, чим нижче, тим краще. Це означає, що при самому слабкому освітленні мікроскоп сформує контрастне зображення.

Завдяки використанню мікроскопа можна візуально оцінити присутність добавок і частинок непритаманних для даного типу продукції. Звичайно ж необхідно провести самоосвіту щодо того, як виглядає якісна продукція на цифровому зображенні мікроскопа. Пропонуємо оптичний цифровий мікроскоп S08 з USB з невисокою ціною використовувати для дослідження наявності добавок і при необхідності визначення їх геометричних розмірів. Таке просте рішення дозволить підняти Ваш контроль за якістю продукції на професійний рівень.

Навчання школярів, студентів, фахівців. Зацікавити школярів, студентів в глибину науково-технічного дослідження можна тільки за допомогою наочного експерименту. Обговорення експериментальних реакцій в теорії, що часто відбувається в навчальних закладах, - це погана підмога для плекання інтелектуального і мислячого покоління молодих вчених і майбутнього країни. Для проведення самостійної роботи при лабораторному дослідженні вимірювальна система (мікроскоп) повинна володіти простотою у використанні і невисокою вартістю для їх придбання.

Ветеринарні дослідження. На ринках ветеринарне дослідження на наявність глистів і паразитів в м’ясній і рибній продукції - це необхідний критерій безпеки споживача. Цифровий мікроскоп дозволить провести цю громіздку роботу за хвилини. При наявності в комплекті мікроскопа стандартизованої шкали геометричний розмірів (міри) можливо визначити і співвідношення не бажаних живих організмів в зразку. Але, при проведенні ветеринарних досліджень при ринках, досить просто знати про наявність чи відсутність паразитних організмів.

Легка промисловість. Контроль структури волокон різних матеріалів, підвищить якість продукції, що випускається, а також прискорить процедуру його проведення. Продувність, щільність і вентилювання тканин у пожежників, співробітників спеціальних підрозділів швидкого реагування та надзвичайних ситуацій - це запорука захисту та збереження життя та здоров’я працівників таких професій.

Особливості цифрового мікроскопа S08:

  • Компактний розмір і маленька маса дозволяють транспортувати дану оптико-електронну систему (мікроскоп) без особливих складнощів навіть для дитини. По - перше, більшість оптичних мікроскопів старого зразка типу «Биолам», що мають найбільше поширення і широке застосування з часів Радянського Союзу, дуже важкі. По - друге, його необхідно доукомплектувати телевізійною або фотокамерою і тільки після випробувань і налаштувань його можна буде назвати засобом вимірювання, але ні в якому разі портативним. Однак це можливо, на доказ цьому факту наголосимо на відомі дослідження українських вчених. Час диктує правила - «Час - гроші» і потрібно проводить контроль об’єктів дослідження саме зараз, тоді цифровий мікроскоп S08 з USB - оптимальний вибір.

  • Збільшення об’єкта дослідження до 800 разів. Наприклад, якщо натуральна величина досліджуваного об’єкту дорівнює 1 міліметр, тоді при максимальному збільшенні, ми отримаємо результат в 1,25 мікрометри. Це дуже високий результат вимірювання.

  • Мікроскоп укомплектований кронштейном для зручної фіксації над об’єктом дослідження, що пропонується в комплекті.

  • Освітлення об’єктів дослідження в мікроскопі організовано за новітніми тенденціями світлотехнічних досліджень джерел освітлення. Використання шести світлодіодних ламп дозволяє економити електроенергію в 10 разів ефективніше в порівнянні з галогенними лампами, рівномірне розсіювання світлового потоку і спектр випромінювання, якого збігається з довжинами хвиль CMOS - матриці, що чутлива до червоно-жовтої області спектру, в результаті підвищують точність дослідження і вимірювання параметрів об’єктів контролю. Світлодіодні лампи рознесені по периметру об’єктиву під кутом в 60 градусів відносно нульової точки координат (центр об’єктиву), що усуває можливість утворення напівтіней, що вносять похибку вимірювання.

  • Використовується для встановлення наявності або відсутності твердих сторонніх тіл, добавок.

  • Якщо укомплектувати його штрихової стандартизованою мірою, набуває функціоналу вимірювальної системи.

Технічні характеристики цифрового мікроскопа S08 з USB:

Технічні характеристики цифрового мікроскопа S08 з USB

Купити цифровий мікроскоп S08 (USB) - це можливість проводити аналітичне дослідження напівпрозорих або прозорих об’єктів з можливістю збільшення до 800 разів, з роздільною здатністю зображення 1600 х 1200 пікселів, записом зображення на USB носій, невисокою вартістю і вагою 195 грам. Якщо Вам важко зробити остаточний вибір, зверніться за консультацією до професійних консультантів фірми SIMVOLT, вони обов’язково допоможуть обрати і купити якісний мікроскоп, а його ціна задовольнить всі Ваші технічні вимоги.

Китай
  • USB кабель
  • Інструкція швидкого старту
  • Прилад
  • Інструкція
Мікроскопія
20х …800х
CMOS - матрица
640 х 480 пикселей, 1600 х 1200 пикселей
0…40 мм
Світлодіодні лампи – 6 штук
1,5 м
Технічні характеристики
5 В (USB DC)
195 г
11,2 х 3,3 х 3,3 см
VISTA / XP / WIN 7 32 и 64 бит / WIN 8.0
АВS пластмаса
Для данного товару, поки немає відео.