Кількість
|
Вартість
|
||
|
Центрифуга — це лабораторний пристрій, який використовується для поділу рідин, газу або речовин, залежно від щільності. Розділення досягається шляхом обертання ємності, що містить матеріал, на високій швидкості, а відцентрова сила виштовхує більш важкі матеріали назовні ємності. Цей пристрій можна знайти в більшості лабораторій від академічних до клінічних та дослідницьких і він використовується для очищення клітин, субклітинних органел, вірусів, білків і нуклеїнових кислот. Існує кілька типів центрифуг, які можна класифікувати за призначенням або за конструкцією ротора. Досліднику доступно багато різновидів від великої підлогової центрифуги до мікроцентрифуги.
Які типи центрифуг існують?
Настільні центрифуги — це широкий клас центрифуг, що характеризуються невеликим розміром робочого місця. Залежно від потреби дослідження можна розглянути різноманітні аспекти. Максимальна швидкість у RCF (відцентрова сила) може коливатися від кількох сотень до понад 50000 x g. Обсяг пробірки може варіюватися від 1 мл (наприклад, у пробірках для ПЛР) до кількох літрів. Різні типи роторів, такі як фіксований кут, ковш, що обертається, і безперервний потік, як правило, також є взаємозамінними. Для забезпечення надійних лабораторних досліджень необхідно центрифуга купити в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».
Настільні центрифуги з охолодженням є компактними пристроями, ідеальними для центрифугування зразків, які можуть бути чутливими до температури, таких як живі клітини або білки. Важливо, щоб ці центрифуги працювали на максимальних оборотах, підтримуючи стабільну температуру. Температурний діапазон охолоджених центрифуг становить від -20 до -40 градусів Цельсія, що робить їх ідеальними для аналізу ДНК, РНК, ПЛР та антитіл. Відсіки охолоджених центрифуг герметизуються відповідно до матеріалу. Їх можна знайти в різних конфігураціях, таких як поворотний ковш, фіксований кут або обидва. Охолоджувані центрифуги малої та великої місткості мають різне використання.
Клінічні настільні центрифуги — компактні, низькошвидкісні центрифуги, ідеальні для поділу компонентів цільної крові, таких як сироватка, плазма, полімерна плівка, еритроцити, а також інші рідини організму. Їх швидкість може коливатися від 200 до 6000 об/хв. Більшість клінічних центрифуг можуть вмістити звичайні пробірки для забору крові, але обов’язково уточнюйте у кожного постачальника певні розміри пробірок або адаптери для пробірок. Високоточна центрифуга лабораторна є в інтернет маркеті https://simvolt.ua/.
Мікроцентрифуги — надзвичайно компактні за конструкцією пристрої, які є основними інструментами в багатьох дослідницьких лабораторіях та зазвичай вміщують невеликі об’єми пробірок, таких як 2 мл, 1,5 мл, 0,5 мл і пробірки для ПЛР. Мікроцентрифуги для рутинних лабораторних процедур зазвичай обертаються зі швидкістю до 16000 xg, тоді як більш спеціалізовані прилади можуть досягати швидкості до 30000 xg. Деякі моделі мікроцентрифуг поставляються зі змінними роторами або роторними адаптерами, які можуть вмістити пробірки різних розмірів. Вони використовуються для отримання гранулювання нуклеїнових кислот і для гранулювання білків з розчинів, а також для мікрофільтрації незначних водних зразків.
Вакуумні центрифуги/Концентратори можуть використовувати вакуум, відцентрову силу, температуру та/або газ для видалення рідкого розчинника для концентрації або висушування зразків. Цей пристрій ідеально підходить для очищення або приготування зразків, таких як нуклеїнові кислоти, білки, пептиди та інші сполуки для різноманітних дослідницьких застосувань. Для випаровування розчинників у вакуумних центрифугах зазвичай використовуються вбудовані системи нагрівання. В інтернет магазині SIMVOLT представлена лабораторна центрифуга ціна на яку Вас приємно порадує.
Ультрацентрифуги можуть генерувати прискорення до 1000000 g, що є надзвичайно високим показником. За допомогою ультрацентрифуг науковці можуть знайти крихітні відмінності між такими молекулами, як білки та нуклеїнові кислоти, для поділу. Існує два типи ультрацентрифуг:
- Препаративні ультрацентрифуги. Найчастіше вони використовуються для поділу частинок на основі їх щільності, виділення більш щільних частинок для збору гранул, а також освітлювальних суспензій, які містять частинки. Вони допомагають ізолювати макромолекули та елементи ліпопротеїнів із плазми, а також здійснюють депротонізацію фізіологічних рідин для вивчення амінокислот. Препаративна ультрацентрифуга може бути оснащена різними типами роторів, які обертають численні зразки під різними кутами та швидкістю.
- Аналітичні ультрацентрифуги. Вони оснащені системою оптичного виявлення на основі світла, яка дає змогу контролювати зразки в режимі реального часу під час їх обертання. Користувачі дійсно можуть побачити процес седиментації. Вони можуть дивитися на зразок, коли він концентрується із збільшенням відцентрової сили.
Де в Україні краще купувати лабораторні центрифуги?
І інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ представлений широкий вибір лабораторних центрифуг від надійних компаній-виробників. Вся продукція має сертифікати якості та підлягає гарантійному обслуговуванню.
Ознайомитись з приладами, отримати консультацію стосовно правильного застосування пристроїв та центрифуга купити Україна з доставкою в регіони найкраще в нашому маркеті.