Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Товщиноміри Walcom

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Коли справа доходить до вибору портативного ручного вимірювача товщини покриття, неправильний вибір приладу може призвести до помилки вимірювання (наприклад, неможливості отримати значення) або зовсім неправильним результатам. Зазначені фактори збільшують шанси невідповідності бажаної товщини покриття. Наслідки можуть призвести до додаткових витрат на переробку або втрату контрактів через незадоволеність клієнтів.

Товщиноміри Walcom з правильними параметрами гарантують точне вимірювання товщини покриття.

Товщиноміри Walcom

Фактори, що впливають на вибір правильного товщиноміра

Коли справа доходить до вибору відповідного вимірювача товщини покриття, важливо враховувати кілька важливих факторів. Кожен із них визначить тип приладу та вимірювального зонда.

Фізичний стан покриття. Для вимірювання покриттів в рідкому стані або так званому «незатверділому стані» традиційні вимірювачі товщини сухої плівки (DFT) не працюватимуть. Для таких застосувань потрібні безконтактні товщиноміри порошкового покриття. Вони функціонують шляхом розміщення зонда на каліброваній відстані від поверхні, що вимірюється, а показання отримують за принципом ультразвукового вимірювання.

Цей метод обмежений застосуванням порошкового покриття, де товщину необхідно передбачити перед остаточною стадією затвердіння. Коли відома глибина, можна потенційно зменшити споживання порошку, що призведе до більш економічних процесів нанесення покриття з фінансовими та екологічними перевагами.

Однак для покриттів є їхній стабільний (затверділий) стан, вимірювачі товщини сухої плівки (DFT) є ідеальними інструментами для цих застосувань. Вони також перевіряють шари неруйнівним способом та охоплюють широкий діапазон застосувань. У цьому випадку вимірювальний зонд слід прикласти до поверхні, щоб отримати показання. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити товщиномір Walcom, що відрізняється надійністю та точністю вимірювання.

Покриття та основний матеріал. Датчики DFT працюють за допомогою методів вимірювання магнітної індукції або вихрових струмів. Основна відмінність між методами полягає в тому, що перший вимірює товщину покриття на чорних (Fe), а другий на кольорових (NFe) підкладках. Деякі вимірювальні прилади поєднують обидва принципи в одному, щоб охопити всі основні матеріали.

Метод вимірювання магнітної індукції працює шляхом генерування низькочастотного магнітного поля, створюваного струмом збудження I~. Вимірювальна котушка вимірює результуюче магнітне поле.

Метод вихрового струму (чутливий до амплітуди) вимірює відповідно до стандартів ISO 2360 та ASTM 7091. Котушка, намотана навколо феритового сердечника, індукується струмом збудження. Він генерує високочастотне магнітне поле, що посилає петлі електричного струму в основний матеріал у площинах перпендикулярних магнітному полю. Ця ж котушка вимірює результуюче магнітне поле.

В обох методах вимірювальна котушка посилає сигнал до приладу (датчику DFT), який перетворює його на числові одиниці вимірювання, наприклад, мікрони.

Якщо покриття має той самий хімічний склад, що й підкладка, вимірювальний зонд не зможе розпізнати різницю. Отже, важливо розуміти, з якого матеріалу складається покриття і чи можна його виміряти на певній підкладці за допомогою вимірювача DFT.

Шорсткість покриття. Якщо покриття є шорстким, виміряна товщина покриття буде більшою. Це трапляється, оскільки наконечник зонда може спиратися на вершини чи западини. Зонди, на які не впливає грубе покриття, вирішують цю проблему.

Широкі зонди та зонди з двома наконечниками мають велику площу вимірювання і завжди сидять на піках. Таким чином постійно вимірюється загальна товщина покриття. В інтернет магазині https://simvolt.ua/ ви знайдете товщиномір Walcom ціна на який вас повністю влаштує.

Розташування зони вимірювання. Розташування зони вимірювання також має важливу роль у виборі правильного датчика DFT для роботи. Коли справа доходить до тестування товщин покриття на плоских поверхнях, у більшості випадків можна обійтися стандартним налаштуванням приладу. Однак, якщо вимірювання проводиться надто близько до краю зразка, на показання вплине магнітне поле, що виходить за межі зразка.

Якщо зразок невеликий і зонд завжди встановлюється біля краю, ви можете отримати більш точні результати, використовуючи відповідний зонд з тонким кінчиком. Він також підходить для вимірювання у складних місцях. Нарешті, важливо враховувати, що вимірювання товщини покриття можна проводити всередині отворів. У цьому випадку часто неможливо отримати показання без спеціального датчика.

Геометрія зразка дослідження. У більшості випадків кінцева геометрія зразка може бути складнішою з круглими і увігнутими поверхнями і, як наслідок, вимірювання може бути проблематичним. Наприклад, в автомобільній промисловості більшість вимірювань, отриманих на кузовах автомобілів, виконують або на опуклій, або на увігнутій поверхні.

Геометрія зразка має один із найважливіших впливів на вимірювання товщини покриття, часто викликаючи відхилення від реального значення. У цьому випадку оператори змушені проводити повторне калібрування кожної форми. Це ускладнює процедуру вимірювання завдяки збільшенню часу тестування та значно більшому простору для помилок.

Щоб уникнути помилок, що виникли з геометрії зразка, можна використовувати датчики компенсації кривизни. Таким чином, завжди одержують точні показники товщини покриття, незалежно від форми зразка.

Екстремальна товщина покриття. Для отримання точних результатів для мінімальної та максимальної товщини покриття можуть знадобитися два різні датчики. У той же час, якщо отримані вимірювання повинні знаходитись у нанометровому діапазоні, потрібно буде розглянути альтернативні методи, такі як мікрозрізи або рентгенівська флуоресценція (XRF).

Чим далі зонд від підкладки, тим слабше результуюче магнітне поле, і навпаки. Як наслідок, дуже тонкі покриття менше 3 мікрон мають значно більшу варіацію у своїх даних вимірювання. Тут сигнал занадто сильний, щоб датчик міг розпізнати різницю між наявністю та відсутністю покриття.

При вимірюванні тонких покриттів доцільно використовувати вимірювальний стенд із електроприводом. Цей допоміжний пристрій забезпечує отримання узгоджених показань і усуває можливість відхилень товщини, викликаних ручним управлінням.

Вимірювачі товщини покриття Walcom

Ринок насичений широким діапазоном вимірювачів товщин покриття, тому спочатку може здатися надто важким вибір приладу з широкого спектру доступних варіантів, особливо якщо він не пояснює, що є правильним вибором.

У таких випадках може стати дуже спокусливим вибрати найдешевший варіант, який пропонує ринок. Однак, хоч би як привабливим це було, остаточне рішення завжди має керуватися застосуванням вимірювання товщини покриття.

Придбання товщиноміра в інтернет-маркеті SIMVOLT – це не просто пошук в Інтернеті та натискання кнопки «купити зараз». Ми надаємо клієнту необхідні знання для прийняття обґрунтованого рішення. В офісі нашої компанії ви можете ознайомитися з наявними пристроями, отримати професійну консультацію та придбати або замовити товщиномір Walcom.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.