Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Самовивіз доступний з 09:00 до 17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Товщиноміри металів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ультразвуковий товщиномір – високоточний прилад для вимірювання товщини

Товщиноміри металу як правило застосовують ультразвуковий метод вимірювань. Ультразвукові товщиноміри використовуються для вимірювання товщини металевих листів, металевих покриттів, виробів, деталей як от - труби, трубопроводи, котли, балони, різноманітні ємності, в тому числі під тиском, за умов високої температури, металевих обшивок, корпусних, мостових, транспортних конструкцій, тощо. За допомогою ультразвуку з легкістю можна визначати товщину і елементів з неметалевих матеріалів, з пластмас, скла, кераміки, навіть товщину біологічних зразків, рівень рідини, тощо. Не підходить цей метод лише для дерева, паперу, бетонних виробів та виробів з пінопласту.
Вимірювання за допомогою ультразвукового товщиноміра можна проводити за умови доступу до досліджуваного елементу тільки з однієї сторони, в процесі експлуатації чи ремонтних робіт, для контролю технологічних процесів, тощо. Використання новітніх конструктивних розробок і технологій дозволяє отримувати прецизійні результати вимірювань з точністю до десятих % та роздільною здатністю до десятих і навіть сотих міліметра – це характеристики сучасних ультразвукових товщиномірів. Купити такі прилади можна у нашому маркеті.

Як працює товщиномір металу?

Ультразвукові товщиноміри (товщиноміри металу) використовують ехо-імпульсний метод вимірювання. Він полягає у вимірюванні часу проходження високочастотного ультразвукового випромінювання через досліджуваний елемент до протилежної поверхні досліджуваного об’єкту і назад. Ультразвуковий імпульс генерується і приймається п’єзоелектричним ультразвуковим перетворювачем, а час проходження такого зондуючого імпульсу через зразок може бути порядку мікросекунд. Для отримання більш точного результату, враховується ще і апаратна затримка ультразвукового імпульсу в самому товщиномірі та перетворювачі (зсув нуля). Товщина розраховується виходячи зі  значень часу, швидкості звуку в даному матеріалі, зсуву нуля.
Швидкість поширення звуку в різних матеріалах відрізняється, і може залежати від температури об’єкта дослідження. Тому дуже важливим є налаштування товщиноміра на правильну швидкість, від цього буде залежати отриманий результат.
Для кращого контакту п’єзоелектричного датчика з досліджуваною поверхнею та для забезпечення кращого поширення ультразвукового імпульсу використовується контактна рідина. Це може бути наприклад гліцерин.

Типи датчиків для товщиноміра металу

П’єзоелектричні ультразвукові перетворювачі (датчики), що використовуються для вимірювань товщини, можуть бути чотирьох основних типів: прямі контактні, роздільно-суміщені, з лінією затримки, імерсійні. Кожен з них має свою область застосування.
Найбільш універсальним є прямий контактний перетворювач, його можна застосовувати у переважній більшості досліджень.
Роздільно-суміщені датчики складаються з двох розміщених під кутом п’єзоелементів (передаючий і приймаючий), що дозволяє формувати сфокусований V-подібний зондуючий імпульс. Такий тип датчиків найкраще підходить для грубих необроблених та пошкоджених корозією поверхонь.
Перетворювачі з лінією затримки призначені для вимірювань високотемпературних елементів, та зразків малої товщини. У даному випадку між датчиком і досліджуваною поверхнею додатково вводиться затримуючий шар з епоксидної смоли, спеціальної пластмаси чи кремнію.
Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує широкий асортимент товщиномірів різного призначення, товщиномірів металу, ультразвукових товщиномірів. Купити високоякісні прилади та отримати висококваліфіковану консультацію Ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям, або на сайті компанії.

Ціна товщиноміра металів повністю оправдовує виконувані ним завдання.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.