Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Самовивіз доступний з 09:00 до 17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тепловізори монокуляри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вибір тепловізійного монокуляра є гарячою темою для користувачів у всьому світі. Існує багато речей, які потрібно враховувати при його виборі. Необхідно вирішити, де і в яких умовах пристрій буде регулярно використовуватися.

Тепловізор монокуляр може повністю змінити характер нічного патрулювання, полювання та спостереження за птахами. Він оживляє природу в умовах слабкого освітлення, дозволяючи помітити тварин та об’єкти, коли вони не можуть вас помітити.

Тепловізори монокуляри

Нижче наведені головні особливості на які варто звернути увагу купуючи тепловізійний монокуляр:

  1. Роздільна здатність тепловізійного монокуляра відноситься до кількості пікселів на зображенні. Європейські бренди зазвичай пропонують роздільну здатність 384 х 640 пікселів, тоді як американські бренди пропонують 320 х 640 пікселів. Взагалі кажучи, чим більше роздільна здатність, тим більше поле зору ви побачите через монокуляр. Однак на поле зору можуть впливати й інші фактори, наприклад розмір лінзи. Пам’ятайте, що під час використання функції збільшення на монокулярі роздільна здатність зменшується. Це пов’язано з тим, що збільшення не регулює об’єктив, а наближає екран.
  2. Збільшення. Загалом, монокуляр тепловізор з вищою роздільною здатністю також має більш максимальне збільшення, оскільки збільшення зменшує загальну роздільну здатність. Більшість тепловізійних монокулярів мають максимальне збільшення від 2x до 20x разів.
  3. Мікронне число. Число мікрон монокуляра пов’язане з його збільшенням. Монокуляр з меншим мікронним числом може мати більше збільшення при такому ж розмірі лінзи, ніж монокуляр з більшим числом мікрон. Чутливість монокуляра визначає мікронне число і зазвичай має значення приблизно 12 – 17.
  4. Вартість тепловізора монокуляра. Тепловізійні монокуляри сильно відрізняються за вартістю. Враховуючи всі обставини, вам потрібно зважити плюси і мінуси різних пристроїв і визначити, на що ви готові витрачати гроші, а на що ні. Вибір бюджетного монокуляра може означати пожертвування іншими додатковими опціями та характеристиками. Однак, з іншого боку, вибір дорогої моделі може виявитися зайвим для непрофесійного застосування. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує надійний тепловізор монокуляр ціна на який вас приємно порадує.
  5. Поле зору монокуляра означає територію, яку ви можете побачити, дивлячись крізь лінзу. За загальним правилом, наявність більшого збільшення зменшить розмір поля зору, яке ви бачите через свій монокуляр. Іноді має сенс вибрати монокуляр з меншим збільшенням, щоб ви могли захопити ширше поле зору. В ідеалі ви придбаєте монокуляр з більш широким діапазоном, щоб ви могли дивитися на ширше поле зору або збільшувати меншу площу залежно від ваших потреб на даний момент.
  6. Довговічність приладу. Пам’ятайте, що навіть якщо ви знайдете монокуляр, який здається вам непоганим, він повинен бути міцним, інакше при систематичному застосуванні він може швидко вийти з ладу. Більшість тепловізійних монокулярів мають водонепроникний захист.
  7. Термін служби батареї. Ще один важливий фактор, який слід враховувати при виборі тепловізора монокуляра – це тип батарей, які він використовує, і тривалість роботи батареї. Більшість монокулярів мають принаймні чотири години автономної роботи, а найкращі моделі — не менше восьми. В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ можна купити тепловізор монокуляр від перевірених та надійних виробників.
  8. Розміри монокуляру. Більшість тепловізійних монокулярів мають розмір приблизно 180 x 50 x 50 міліметрів, хоча вони різняться. Правильний розмір для вас буде залежати від того, наскільки великі ваші руки і як і де ви плануєте використовувати монокуляр. Якщо ви плануєте носити монокуляр постійно із собою, подумайте про покупку меншої моделі, яка легко поміститься в рюкзаку.
  9. Вага пристрою. Якщо ви плануєте носити монокуляр постійно із собою або використовувати його протягом тривалого періоду, не забудьте шукати легку модель. Монокуляри зазвичай важать від 200 до 500 грам. Хоча це не може здатися великою різницею, ви будете здивовані, наскільки ваші руки можуть втомлюватися після того, як протягом тривалого часу тримаєте 500 г монокуляр біля ока.

Тепловізійні монокуляри

Ознайомитись з пристроями, отримати професійну консультацію стосовно правильного налаштування та їх експлуатації пристроїв та монокуляр тепловізор купити можна в офісі нашої компанії в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.