Кількість
|
Вартість
|
||
|
Використання персональних електронних пристроїв на вулиці продовжує зростати, створюючи попит на портативні джерела живлення для зарядки цих пристроїв. Портативні сонячні панелі стали одним із головних джерел енергії.
Ви використовуєте або заряджаєте свій електронний пристрій, використовуючи енергію, що зберігається в портативному акумуляторі, отриманому від початкового джерела живлення.
Кілька джерел живлення можна використовувати для заряджання накопичувача енергії (акумуляторної батареї) або безпосередньо вашого електронного пристрою. Найпоширеніші джерела живлення, від найшвидшого до найповільнішого:
- Живлення від змінного струму (розетка).
- 12V DC (автомобільний зарядний пристрій).
- USB (будь-яке джерело: стіна, автомобіль, комп’ютер тощо).
- Сонячна панель.
- Кінетичний рух.
- Водневий паливний елемент.
Щоб підзарядити портативний блок живлення, коли він знаходиться далеко від настінних розеток, транспортних засобів або виходу USB, вам знадобиться акумулятор, який можна заряджати від сонячної енергії чи іншим способом.
Сонячна енергія – це найпоширеніше доступне джерело живлення поза мережею. Розгляньте можливість використання сонячної панелі для отримання додаткової енергії, якщо використання електроніки перевищить доступну потужність, що зберігається в додатковій портативній батареї.
Сонячна енергія – найкращий варіант для тривалих подорожей, коли потрібно кілька разів заряджати пристрої.
Поради щодо вибору сонячних зарядних пристроїв
Доступно кілька популярних варіантів сонячних панелей:
- Тільки панелі, жорсткі або напівгнучкі.
- Панелі з вбудованими акумуляторними батареями.
- Панелі з автономними (роздільними) акумуляторними батареями.
Основні змінні, які слід враховувати при виборі:
Площа поверхні: чим більша сонячна панель, тим більше сонячного світла вона збирає і тим швидше перетворюється на енергію, що зберігається в акумуляторі. Панель меншого розміру, хоча її легше упакувати, займає більше часу, щоб зарядити акумулятор. Велика площа поверхні також найкраще підходить для таких умов, як висока хмарність або слабке освітлення низької інтенсивності взимку, або коли матеріально-технічні обмеження обмежують тривалість перебування на сонці. Час заряджання може варіюватися від 4 до 16 годин сонячного світла для однієї батареї, залежно від площі поверхні та умов освітлення. В маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» ви можете обрати сонячні панелі ціни на які є досить конкурентними на ринку.
Вихідна потужність: сонячні панелі розраховані у ватах. Чим вище число, тим більше електроенергії виробляється протягом певного періоду часу.
Напівгнучкі або жорсткі панелі: напівгнучкі сонячні панелі можна складати або згортати для зручності транспортування та розкривати, щоб забезпечити більшу площу поверхні, ніж багато жорстких панелей. Розгляньте також варіанти кріплення сонячної панелі, щоб ви могли надійно прикріпити її до свого рюкзака, велосипеда, байдарки чи намету.
Сонячні панелі найкраще використовувати для заряджання акумуляторної батареї, а не безпосередньо електронного пристрою. Чому? Ці джерела живлення можуть не містити жодних схем для регулювання потоку електроенергії у вашому електронному пристрої, що потенційно може призвести до пошкодження. Обов’язково перевірте рекомендації виробника. Деякі сонячні панелі пропонують регульований вихід USB для прямої зарядки невеликих електронних пристроїв.
- Вбудована акумуляторна батарея забезпечує універсальну зручність генератора електроенергії для створення електроенергії та батареї для її зберігання для подальшого використання.
- Незалежний акумулятор дає можливість залишити генератор (наприклад, сонячну панель) вдома або в базовому таборі та взяти лише акумулятор.
Якщо ви купуєте сонячну панель з акумулятором, зверніть увагу на характеристики батареї. Це може бути найважливішою частиною обладнання. В інтернет-магазині https://simvolt.ua/ можна купить сонячні панелі від надійного виробника FLASHFISH.
Ключові характеристики для портативних акумуляторів
- Об’єм: це вказує вам, скільки заряду може зберігати акумуляторна батарея для використання згодом, для підзарядки ваших пристроїв, перш ніж вона, у свою чергу, потребуватиме підзарядки. Порівнюючи ємність портативної батареї з ємністю батареї у вашому пристрої, ви отримуєте уявлення про те, скільки заряджань у вас є. Зазвичай це вказується в міліампер-годинах (мА·год) або ампер-годинах (А·год). Енергія передається від однієї батареї до іншої не нає 100 %. Отже, маючи блок живлення на 2000 мАг ви не зможете повністю зарядити акумулятор на 1000 мАг двічі. Щоб зарядити свій електронний пристрій, вам потрібен акумулятор із достатньою ємністю та достатньою вихідною напругою для передачі енергії у ваш пристрій.
- Вихідна потужність зарядного пристрою (вимірюється у вольтах) має відповідати вимогам до вхідної напруги акумулятора електронного пристрою, який необхідно підзарядити. Якщо він нижчий, ви можете розряджати акумулятор свого пристрою замість того, щоб заряджати його. Більшість портативних акумуляторів заряджатимуть невелику персональну електроніку, як-от мобільний телефони та mp3-плеєри, але відносно небагато моделей можуть заряджати акумулятор ноутбука. Невеликі електронні пристрої, які можна заряджати за допомогою USB-кабелю, потребують вихідної напруги 5 В. Великі електронні пристрої, які потребують джерела живлення постійного струму (наприклад, ноутбуки), можуть потребувати вихідної напруги 12–24 В. Це доступно від найбільших портативних акумуляторів.
- Технологія батареї: Портативні батареї відрізняються не лише ємністю та потужністю, але й технологією, розміром і вагою.
- Нікель- металогідридні (нікель-метал-гідридні) батареї, це акумуляторні батареї AA або AAA. Ці акумуляторні батареї є зручним варіантом для пристроїв, які використовують змінні батареї, як-от GPS, камера або ліхтар. Замість того, щоб заряджати пристрій, ви просто замінюєте батареї.
- Літій-іонні та літієво-полімерні батареї є найпоширенішим типом портативних акумуляторних блоків, оскільки це така ж технологія, як і вбудовані батареї в персональній електроніці.
- Свинцево-кислотні акумулятори великі та мають найбільшу потужність.
- Вихідні роз'єми та підказки для адаптерів:
- При купівлі сонячної панелі із вбудованою або незалежною батареєю, будь-які необхідні роз’єми між панеллю та батареєю будуть включені.
- При купівлі сонячної панелі і батареї окремо, зверніть увагу на те, який вихідний роз’єм у них є та чи можна заряджати пристрій безпосередньо (якщо рекомендовано) або підключати до окремої батареї. Варіанти можуть включати USB (стандартний, міні, мікро), роз’єм (з вибором адаптерів) або вихід постійного струму з контролем напруги.
Якщо у вас виникли труднощі при виборі необхідного обладнання зверніться до консультантів нашої компанії. В нашому офісі ви можете ознайомитись з обладнанням та отримати професійну консультацію. Сонячна панель ціна на яку вас повністю влаштує ви знайдете в маркеті SIMVOLT.