(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Система автоматичного контролю температури та вологості

Арт.

Звертайтеся до нас щодо ціни

Система контролю температури та/або вологості складів, сушарок, камер вирощування грибів, теплиць, тунельних печей, дачних будинків, сховищ для овочів і фруктів

Система дистанційного моніторингу HTLab забезпечує неперервний контроль, відображення поточних значень, ведення архіву температури, вологості, точки роси, освітленості на основі мережі модулів вимірювання. Модулі вимірювання підключаються паралельно на виту пару довжиною до 1000 метрів. Для зв’язку використовується протокол Modbus з фізичним інтерфейсом RS485 (широко розповсюджений стандарт в промислових мережах). Програмне забезпечення представляє результати вимірювань в табличній та графічній формі, а також дозволяє проглядати і роздруковувати накопичений в базі даних архів вимірювань за будь-який період часу. Можлива передача даних на інші комп’ютери локальної мережі та через Інтернет.

З питань комплектації системи та її вартості звертайтесь за телефонами (044) 221 93 73 і (044) 221 72 30.

Переваги системи:

- Контроль критичних значень
Звукова сигналізація и оповіщення через SMS/E-mail при виході значення датчика за задані межі, ведення журналу аварій.

- SMS-моніторинг
При виникненні аварій, нештатних ситуацій, а також періодична (по розкладу) відправка SMS з поточними значеннями датчиків дає повний контроль над системою при вашій відсутності.

- Доступ через Інтернет
Можливість переглядання даних в реальному часі не тільки по локальній мережі, але і через Інтернет.

- Масштабуємість
Додаткові контрольні точки (датчики) встановлюються з мінімальними затратами.
Для підключення додаткових датчиків необхідно тільки придбати додаткові модулі вимірювання и підключити його до вже протягнутої лінії зв’язку.
Асортимент модулів постійно розширюється, в одну мережу можуть бути підключені будь-які модулі вимірювання системи “HTlab”.

- Висока надійність всієї системи:
використання цифрової технології обробки сигналів;
використання високоточних и стабільних ємнісних сенсорів швейцарської компанії Sensirion;
постійний контроль стану і значень датчиків за допомогою SMS;
захист входів/виходів модулів від переполюсовок та перенапружень (захист від “блискавки”, самовідновлювальні запобіжники);
вологозахищені корпуси (IP67) и подвійне покриття друкованих плат захисним лаком URETHAN;
підтвердження метрологічних характеристик системи.

Застосування системи контролю температури і вологості

 У теплицях
Контролер централізовано збирає інформацію з датчиків, при перевищенні допустимих рівнів сигналізує про це. Кількість датчиків залежить від площі теплиці та побажання замовника. Система дозволяє обрати ефективний режим роботи теплиці, підвищити якість продукції та зменшити енерговитрати.

 У сховищах для овочів і фруктів

 Система призначена для модернізації існуючих сховищ овочів та фруктів. Автоматизація процесу зберігання дозволяє зменшити витрати на обігрів чи охолодження приміщень і зменшити втрату якості продукції від неправильних умов зберігання. 

 У заміських і дачних будинках

 Система використовується у заміських будинках та дачах. Вона вимірює температуру в будинку та контролює роботу електричної мережі. При зникненні живлення або різкому пониженні температури вона сигналізує про це шляхом надсилання СМС на телефон власника. 

 У камерах для вирощування грибів

 Система призначена для контролю і підтримки необхідного мікроклімату у камерах для вирощування грибів. За допомогою встановленої у камері системи автоматизації можна також контролювати рух повітря і рівень СО2.

 На складах

 Застосовується при необхідності здійснення постійного контролю за фізичними показниками в приміщеннях, камерах, на складах.
Система виконує контроль за фізичними показниками, сигналізує у разі перевищень заданих рівнів, має можливість підключення до ПК, ведення лог-запису, передає інформацію про стан фізичних параметрів через мережу (опційно). Система може бути застосована на складах продукції (зокрема у морозильниках), робочих приміщеннях, лабораторіях тощо.

 

  У сушарках

 Система застосовується в сушильних камерах для деревини, де контроль температури та вологості повітря зумовлений необхідністю мінімізувати дефекти від процесів сушіння. За допомогою трансмітерів, під’єднаних до контролера, інформація зчитується із середовища, реєструються і, якщо показники не відповідають заданим діапазонам, контролер автоматично вмикає або вимикає необхідний виконавчий механізм. Система орієнтована на невеликі сушильні камери і дозволяє просто і надійно автоматизувати процеси сушіння.

  

 

 

  У тунельних печах

 Система призначена для контролю і підтримання температури в заданих межах на різних ділянках печі для обпалювання цегли. Система побудована на основі двоканального регулятора DO 9404 та регульованого трансмітера сигналу термопари типу HD 778 (978) фірми Delta OHM.

Телефонуйте, консультуйтесь та купуйте обладнання для автоматизації від найкращих виробників із багаторічним досвідом роботи

Консультації за телефоном:
Тел.: +380 44 221 93 73, +380 44 221 72 30

 

Система дистанційного моніторингу температури та вологості НТLab (HTLab_2_7.pdf, 1,145 Kb) [Завантажити]

Для данного товару, поки немає відео.