(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26
HF-59B

Радіочастотний аналізатор HF-59B

Арт. HF-59B

49,125.00 грн

+
Коротка інформація

Високоточний професійний радіочастотний аналізатор HF-59В від компанії Gigahertz Solutions для вимірювання рівня електромагнітного випромінювання радіочастотного діапазону.

Радіочастотний аналізатор HF-59B професійної серії.

* Завдяки використанню широкосмугової антени UBB27, цей пристрій може мати розширений робочий діапазон (від 27 МГц) для детальних, високоточних професійних вимірювань.
* Відносно невисока ціна для такого класу приладів дозволяє йому знайти своїх користувачів в різноманітних галузях виробничої та наукової сфери, як у вигляді окремого пристрою, так і в наборі HF E 59B.
* Має змогу опційного підключення широкосмугової антени UBB27_G3 для ще більших можливостей контролю інтенсивності електромагнітного поля, (комплектується компенсованою антеною з робочим діапазоном від 800 МГц до 2,7 або 3,3 ГГц).
* Містить аудіоаналізатор для виявлення імпульсних джерел випромінювання (мобільний зв’язок (GSM, UMTS/G3), бездротові телефони (DECT), WLAN (Bluetooth), радари) за допомогою акустичного сигналу, що пропорційний частоті модуляції.
* Запатентована схема автокалібровки ВЧ-входу усуває температурно залежні та зумовлені тривалим використанням (старіння приладу) відхилення від нульового значення.
* Надзвичайно висока лінійність аж до найнижчої межі вимірювального діапазону завдяки використанню логарифмічної періодичної антени з поліпшеними характеристиками (краща спрямованість, краще екранування у порівнянні з основною версією).
* Всі спотворення і шуми, що виникають внаслідок роботи широкосмугової антени, повністю скомпенсовані завдяки використанню високочастотного фільтра, що повністю відсікає всі джерела випромінювання нижче робочого частотного діапазону.
* Має можливості диференціації імпульсних та не-імпульсних джерел випромінювання, що є унікальною можливістю для технології широкосмугових аналізаторів
* Комплектується нікель-метал-гідридними акумуляторами з зарядним пристроєм, а також блоком живлення для довготривалої роботи.
* Містить калібрований AC- вихід для демодульованого сигналу та DC вихід.
* Світлодіодна індикація роботи антени.

Якщо Вам потрібно проводити вимірювання на частотах вище 800 МГц, в такому випадку оптимальним буде вибір пристрою HF58В-r. Для вимірів нижче 800 МГц (це цифрове телебачення, TETRA, нові GSM канали) необхідно користуватись антеною UBB27, (входить в набір HF E 59B).

Підібрати аналізатор електромагнітного випромінювання допоможе схема на мал.2

Технічні характеристики:

Частотний діапазон

Від 27 МГц з додатковою антеною, 800 МГц - 2,7 ГГц або 3,3 ГГц

Діапазон вимірювань

густина потоку випромінювання 0,01-19 990 мкВт/м²

Точність

лінійне відхилення: ±3 дБ, зсув нуля ±5 одиниць

Датчик

покращена логарифмічна періодична антена з частотною компенсацією та світлодіодною індикацією якості підключення

Аудіоаналіз

акустичний сигнал пропорційний частоті модуляції для виявлення імпульсних джерел випромінювання

Оцінка сигналу

пікові значення, а також усереднені значення (перемикач), функція утримання піку (peak-hold)

Живлення

9,6В нікель-метал-гідридні акумулятори, АС блок живлення, середній час роботи 7-8 годин, індикатор низького заряду батареї, автоматичне відключення

Вихід

калібрований АС- вихід для демодульованого сигналу та DC -вихід

Додаткова інформація

2 роки гарантії

Вага

1,65 кг

Комплектація: вимірювальний прилад, логарифмічна періодична антена разом з кабелем, нікель-метал-гідридні акумулятори, блок живлення, зарядний пристрій, різні додаткові адаптери, докладна інструкція з експлуатації, пластиковий кейс.

Gigahertz Solutions
Німеччина
  • Прилад
  • Інструкція
  • Кейс
  • AC/DC адаптер
  • Акумулятори
  • Зарядний пристрій
  • Покращена логарифмічна періодична антена
Технічні характеристики
0,01-19 990 мкВт/м²
800 МГц - 2,7 ГГц
±3 дБ, зсув нуля ±5 одиниць
Акумулятори, блок живлення
1,65 кг

Каталог товарів Gigahertz Solutions (123-121_Main-catalogue-110517_EN.pdf, 5,861 Kb) [Завантажити]

Для данного товару, поки немає відео.