Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Самовивіз доступний з 09:00 до 17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Прилади для вимірювання рівня радіації (дозиметри) Ecotest

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дозиметр Ecotest — це прилад для вимірювання дози поглинання зовнішнього іонізуючого випромінювання. Хоча плівкові дозиметри все ще використовуються в усьому світі, спостерігається тенденція до використання інших дозиметрів матеріали, які є менш енергозалежними і можуть більш точно оцінювати дозу опромінення різноманітних полів випромінювання. Сучасні електронні індивідуальні дозиметри можуть забезпечувати безперервне зчитування кумулятивної дози та поточної потужності дози, а також можуть попереджати користувача звуковим сигналом про перевищення заданої потужності дози або кумулятивної дози. Дозиметри широко використовуються для захисту робітників і службовців від шкідливих рівні радіації. Вони є обов’язковими на атомних електростанціях, а також використовуються в ситуаціях, коли випромінювання є неочікуваним, наприклад, після інцидентів у Фукусімі та Чорнобилі.

Прилади для вимірювання рівня радіації (дозиметри) Ecotest

Плівкові значки зазвичай носять на зовнішній стороні одягу, навколо грудей або тулуба, щоб позначати дозу «на все тіло». Сьогодні плівкові значки все ще використовуються в усьому світі такими людьми, як рентгенотехніки та медичні сестри, які можуть піддаватися радіації. Проте на зміну їм все більше приходять термолюмінесцентні дозиметри (ТЛД), дозиметри на основі оксиду алюмінію та електронні персональні дозиметри (ЕПД). Плівковий пластинчастий дозиметр – це дозиметр, який особа, за якою проводиться спостереження, носить на поверхні тіла та фіксує отриману дозу радіації.

Що стосується способу роботи кожного дозиметра, то для роботи дозиметра ТЛД потрібне тепло, тоді як дозиметр ЕПД потребує лише оптичної стимуляції. Коли ви перебуваєте в радіоактивному об’єкті, вам завжди слід носити з собою дозиметр із плівковою пластиною.

Для отримання найбільш точних результатів тестування найкраще носити значок радіаційного дозиметра поза сорочкою та на грудях. Ваша лабораторія повинна мати спеціальні вказівки щодо тих типів випадків або інших медичних відхилень, які можуть перешкоджати роботі дозиметра. Рентгенографи, працівники атомних електростанцій, лікарі, які застосовують променеву терапію, працівникам, які працюють з небезпечними матеріалами та іншим особам у ситуаціях, пов’язаних з роботою з радіонуклідами, часто доводиться використовувати дозиметри для реєстрації професійного опромінення. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити дозиметри Ecotest, які виготовляються в Україні та мають відповідні сертифікати якості.

Зазвичай дозиметр має різні завдання і властивості в залежності від роботи, яку виконує людина. Альтернативні дозиметри радіаційного випромінювання з діелектричним затвором, такі як діоксид гафнію та оксид алюмінію, також пропонуються як радіаційні дозиметри. Дозиметри необхідні для вимірювання та моніторингу радіаційного опромінення в багатьох галузях промисловості.

Вони забезпечують точний запис отриманої кумулятивної дози та можуть попереджати користувачів звуковим сигналом про перевищення заданої потужності дози або кумулятивної дози. Плівкові значки все ще широко використовуються в усьому світі, але їх все частіше замінюють іншими матеріалами, які можуть точніше оцінювати дозу радіації.

Правильне зберігання вашого дозиметра

Дозиметр – це маленький прилад, який виконує значну роботу: контролює рівень опромінення радіацією. Дозиметри часто застосовують медичні працівники, які працюють із радіацією, такими як медичні спеціалісти з візуалізації, радіологи, інтервенційні кардіологи та стоматологи-гігієністи. Радіацію неможливо побачити, понюхати, вона не має смакових характеристик і неможливо знати, чи зараз ви піддаєтесь опроміненню, яке може завдати серйозних довгострокових проблем зі здоров’ям. Тому медичні працівники носять дозиметри для відстеження добової та кумулятивної дози опромінення. Дозиметричні пристрої найбільш дієві та ефективні при правильному застосуванні та зберіганні. Нижче наведені вказівки, про які слід пам’ятати, зберігаючи дозиметри:

  • Не зберігайте дозиметр у зареєстрованому багажі під час подорожі. Перевірені сумки пропускають через апарати комп’ютерної томографії (КТ), які випромінюють високий рівень радіації. Якщо дозиметр знаходиться всередині сумки, він зафіксує це випромінювання, що призведе до аномально високого рівня опромінення.
  • Не залишайте дозиметр без нагляду в зоні обробки. Якщо значок дозиметра залишити в зоні лікування, він може реєструвати розсіяне випромінювання, яке виникло під час лікування пацієнтів, і не відображати фактичне опромінення особи, яка повинна носити дозиметр.

Дозиметри Ecotest

  • Якщо є стелаж для зберігання, завжди повертайте дозиметр на належне місце в кінці дня. Стелажі для зберігання слід розташовувати подалі від будь-якого розсіювання радіації. Отже, коли використовується стелаж для зберігання, не повинно бути причин, щоб значки піддавалися випадковому радіаційному опроміненню. Якщо стелажа немає, зберігайте дозиметр у безпечному місці подалі від будь-якого випадкового опромінення.

Менеджери інтернет-маркета https://simvolt.ua/ нададуть необхідні консультації стосовно правильного застосування пристроїв та допоможуть підібрати дозиметри Ecotest ціна на які вас влаштує.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.