Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Самовивіз доступний з 09:00 до 17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Пірометри CEM Instruments

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пірометр для тіла CEM — це інструмент, який можна використовувати для безконтактного моніторингу температури. Пірометри вимірюють температуру, використовуючи концепцію випромінювання та тепла від тіла об’єкта, що не вимагає від користувача контакту з вимірюваним об’єктом. Pyros — грецьке слово, що означає «вогонь». Пірометри можна використовувати як для оцінки температурних показників тіла людини, так і об’єктив з температурою понад 500 °С. До пірометрів належать платинові термометри опору, газові термометри та термопари. Радіаційний пірометр є найпоширенішим типом пірометра. Немає необхідності розташовувати такий пірометр у прямому контакті з об’єктом, температуру якого потрібно виміряти.

Пірометри CEM Instruments

Види пірометрів

Існує два типи пірометрів:

  1. Радіаційний пірометр збирає випромінювання від джерела випромінювання та фокусує його на детекторі за допомогою дзеркал або лінз. Детектор, яким зазвичай є термопара або термобатарея, генерує ЕРС, пропорційну температурі, яка подається на мілівольтметр. Мілівольтметр налаштований на температуру, отже, він відображає температуру тіла. Графік зміни температури також надається реєстратором, підключеним до термобатареї. Пірометр-реєстратор з термопарою CEM може проводити вимірювання контактним та безконтактним способом.
  2. Оптичні пірометри дозволяють легко вимірювати температуру речей, які важко виміряти звичайними контактними пристроями. Обертові компоненти, небезпечні матеріали та параметри сильного електричного поля/високої напруги — це лише кілька прикладів. Ключовими джерелами помилок інфрачервоної пірометрії є глибина різкості та поправка на випромінювання. Оптичні пірометри мають поле зору, яке визначається головним чином датчиком пристрою та оптикою. Співвідношення діаметрів відстані між об’єктами до місця розташування, яке пов’язане з дисперсією променя в зоні спостереження, визначає поле зору. Якщо виникають температурні перепади, потрібно використовувати відповідні відстані, щоб заповнити точку огляду області, що вимірюється. Оптичні пірометри можна використовувати протягом короткого або тривалого часу.

Механізм роботи пірометра

Пірометр (вимірювач температури CEM) — це прилад, який визначає температуру об'єкта, а також електромагнітне випромінювання, що випромінюється ним. Пристрій доступний в різних спектральних діапазонах. За спектральним діапазоном вимірювачі можна розділити на три категорії:

  • 1-колірний пірометр.
  • 2-колірний пірометр.
  • Високошвидкісний пірометр.

Пірометри визначають температуру об’єктів, відчуваючи тепло або випромінювання, що виділяється об’єктами, без фізичного контакту з ним. Пристрої відстежують температурні показники як функцію кількості випромінюваного випромінювання. Вимірювачі температури оснащені двома основними компонентами: оптична система і детектор, які застосовуються для визначення температурних показників поверхні об’єктів.

Оптична система вловить енергію, випромінювану будь-яким об’єктом, верхню температуру якого потрібно оцінити за допомогою пірометрів. Потім випромінювання передається на детектор, який має високу чутливість до радіаційних хвиль. Варто зазначити, що температура детектора, який використовується для вимірювання рівня радіації, точно пропорційна температурі предмета.

Переваги та недоліки застосування пірометра

Існує багато застосувань пірометра:

  • Для визначення температури рухомих або нерухомих об'єктів на більшій відстані.
  • Для визначення температури тіла людини можна застосовувати пірометр медичний CEM.
  • Пірометри корисні для тих, хто працює в металургійній промисловості.
  • У повітряних кулях вони використовуються для визначення температури у верхній частині кулі.
  • Використовуються для визначення температури пари в парових котлах.
  • Для вимірювання температури рідин і сильно нагрітих предметів.
  • Визначення температури топки.

Переваги використання пірометра:

  1. Пристрій може визначити температуру об'єкта, не контактуючи з ним. Цей метод називається безконтактним вимірюванням.
  2. Вимірювач має швидкий час реакції.
  3. Висока стабільність вимірювання температурних показань.
  4. Прилад може визначати температуру різноманітних об'єктів на широкому діапазоні відстаней.

Недоліки використання пірометра:

  1. Пірометри, особливо, з широким діапазоном вимірювання мають високу вартість.
  2. Різні обставини, такі як пил, туман і теплове випромінювання, можуть вплинути на точність вимірювання пристрою.

Безконтактний пірометр CEM — це прилад, який можна використовувати для вимірювання досить високих температур, наприклад у печах. Більшість пірометрів працюють шляхом спостереження за випромінюванням від вимірюваного тіла. Перевага використання радіаційних приладів полягає в тому, що вам не потрібно контактувати з об’єктом, який ви вимірюєте. Випромінювання від гарячого об’єкта фокусується на термобатареї, кластері термопар, який генерує електричну напругу на основі перехопленого випромінювання в базовому радіаційному пірометрі. Ця електрична напруга може бути перетворена в температуру гарячого об’єкта за допомогою належного калібрування.

Система температурного контролю CEM Instruments

Інтернет маркет https://simvolt.ua/ офіційний представник компанії CEM Instruments в Україні. У нас ви знайдете тільки якісну та оригінальну продукцію: пірометр-реєстратор, інфрачервоний пірометр для тіла та система температурного контролю з розпізнаванням облич CEM.

Менеджери компанії допоможуть з вибором необхідної продукції та проконсультують з приводу її правильної експлуатації.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.