Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Осцилографи з Wi-Fi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Основне призначення осцилографа — побудувати графік електричного сигналу, який змінюється з часом. Більшість приладів створюють двовимірний графік із часом на осі абсцис і напругою на осі у.

Що можна виміряти з осциллографом?

На додаток до цих основних функцій, багато приладів мають інструменти вимірювання, які допомагають швидко визначити частоту, амплітуду та інші характеристики форми сигналу. Загалом осциллограф може вимірювати характеристики як на основі часу, так і на основі напруги.

Осцилографи з Wi-Fi

Характеристики часу:

  • Частота та період. Частота визначається як кількість повторень сигналу на секунду. І період є зворотним значенням цього (кількість секунд, яку займає кожен повторюваний сигнал). Максимальна частота, яку може виміряти пристрій, змінюється, але часто вона знаходиться в діапазоні 100 МГц.
  • Робочий цикл — відсоток періоду, протягом якого хвиля є позитивною або негативною (існують як позитивні, так і негативні цикли навантаження). Робочий цикл — це співвідношення, яке показує, як довго сигнал «увімкнено» та як довго він «вимкнений» за кожен період.
  • Час наростання та спаду — сигнали не можуть миттєво переходити від 0 В до 5 В, вони мають плавно зростати. Тривалість хвилі, що проходить від найнижчої точки до високої точки, називається часом підйому, а час спаду — навпаки. Ці характеристики важливі при розгляді того, наскільки швидко схема може реагувати на сигнали.

Характеристики напруги:

  • Амплітуда — є мірою величини сигналу. Існують різноманітні вимірювання амплітуди, включаючи амплітуду від піку до піку, яка вимірює абсолютну різницю між точкою високої та низької напруги сигналу. Пікова амплітуда, з іншого боку, лише вимірює, наскільки високий або низький сигнал перевищує 0 В.
  • Максимальна та мінімальна напруга. Осциллограф може точно визначити, наскільки високою та низькою є напруга вашого сигналу.
  • Середня та пікова напруги. Осцилографи можуть обчислити середнє значення вашого сигналу, а також можуть повідомити середнє значення мінімальної та максимальної напруги вашого сигналу.

Коли використовувати осцилографи?

Осциллограф корисний у різних ситуаціях усунення несправностей і досліджень, зокрема:

  • Визначення частоти та амплітуди сигналу, що може бути критичним для налагодження входу, виходу чи внутрішніх систем схеми. З цього ви можете визначити, чи несправний компонент у вашій схемі.
  • Визначення рівня шуму у вашому ланцюзі.
  • Визначення форми хвилі — синусоїди, квадрата, трикутника, пилкоподібної, комплексної тощо.
  • Кількісне визначення різниці фаз між двома різними сигналами.

Основні характеристики осцилографа

Нижче наведені характеристики допомагають визначити, наскільки добре буде працювати осциллограф:

  1. Смуга пропускання. Осцилографи найчастіше використовуються для вимірювання сигналів із визначеною частотою. Однак жоден пристрій не є ідеальним: усі вони мають обмеження щодо того, наскільки швидко вони можуть бачити зміну сигналу. Смуга пропускання осциллографа визначає діапазон частот, які він може надійно вимірювати. Надійний осцилограф wi fi з смугою пропускання до 200 МГц можна знайти в інтернет магазині https://simvolt.ua/.
  2. Кількість каналів — багато пристроїв можуть зчитувати більше одного сигналу одночасно, відображаючи їх усі на екрані одночасно. Кожен сигнал, зчитаний осциллографом, подається в окремий канал. Моделі з кількістю каналів від двох до чотирьох дуже часто зустрічаються.
  3. Частота дискретизації. Ця характеристика є унікальною для цифрових пристроїв, вона визначає, скільки разів на секунду зчитується сигнал. Для моделей, які мають більше ніж один канал, це значення може зменшитися, якщо використовується кілька каналів.
  4. Час наростання. Зазначений час наростання осциллографа визначає найшвидший наростаючий імпульс, який він може виміряти. Час наростання осциллографа дуже тісно пов'язаний із пропускною здатністю.
  5. Максимальна вхідна напруга — кожна частина електроніки має свої обмеження щодо високої напруги. Усі осциллографи мають бути розраховані на максимальну вхідну напругу. Якщо ваш сигнал перевищує цю напругу, існує велика ймовірність пошкодження пристрою.
  6. Роздільна здатність. Роздільна здатність осциллографа показує, наскільки точно він може вимірювати вхідну напругу. Це значення може змінюватися під час налаштування вертикальної шкали.
  7. Вертикальна чутливість — це значення представляє мінімальне та максимальне значення вашої вертикальної шкали напруги. Це значення вказано у вольтах на поділку.
  8. База часу. База часу зазвичай вказує діапазон чутливості на горизонтальній осі часу. Це значення вказано в секундах на поділку.
  9. Вхідний опір. Коли частоти сигналу стають дуже високими, навіть невеликий опір (опір, ємність або індуктивність), доданий до ланцюга, може вплинути на сигнал. Кожен осцилограф додасть певний імпеданс до схеми, яку він зчитує, який називається вхідним опором. Вхідний опір, як правило, представляється як великий резистивний опір (>1 МОм) паралельно з малою ємністю (в діапазоні пФ). Вплив вхідного опору більш очевидний під час вимірювання дуже високочастотних сигналів, і зонд, який ви використовуєте, може допомогти компенсувати це.

Розуміючи ці характеристики, ви зможете вибрати осцилограф, який найкраще відповідатиме вашим потребам.

Види зондів для осцилографа

Осцилограф хороший та надійний вимірювальний пристрій, лише якщо ви можете підключити його до сигналу, а для цього вам потрібні щупи. Зонди — це пристрої з одним входом, які направляють сигнал від вашої схеми до осциллографа. Вони мають гострий кінчик, яким ви торкаєтесь певної точки на вашому контурі. Наконечник також можна оснастити гачками, пінцетом або затискачами, щоб полегшити фіксацію на ланцюзі. Кожен зонд також містить затискач заземлення, який слід надійно закріпити на загальній точці заземлення на ланцюзі, що перевіряється.

Хоча зонди можуть здатися простими пристроями, які просто замикаються на вашій схемі та передають сигнал до осциллографа, насправді багато чого входить у конструкцію та вибір зондів.

В оптимальному випадку зонд повинен бути невидимим — він не повинен впливати на ваш тестований сигнал. На жаль, всі довгі дроти мають власну індуктивність, ємність і опір, тому, незважаючи ні на що, вони впливатимуть на показання осциллографа (особливо на високих частотах).

Існує безліч типів зондів, найпоширенішим з яких є пасивний зонд, який входить до більшості осцилографів. Більшість стандартних пасивних щупів ослаблені. Зонди послаблення мають великий опір, навмисно вбудований і шунтований невеликим конденсатором, який допомагає мінімізувати вплив довгого кабелю на навантаження на схему. Послідовно з вхідним опором осциллографа цей ослаблений щуп створюватиме дільник напруги між вашим сигналом і входом осциллографа.

Більшість зондів мають резистор 9 МОм для ослаблення, який у поєднанні зі стандартним вхідним опором 1 МОм на осциллографі створює дільник напруги 1/10. Ці зонди зазвичай називають 10X ослабленими зондами. Багато датчиків містять перемикач для вибору між 10X і 1X (без ослаблення).

Ослаблені зонди чудово підвищують точність на високих частотах, але вони також зменшують амплітуду вашого сигналу. Якщо ви намагаєтеся виміряти сигнал дуже низької напруги, вам, можливо, доведеться використовувати щуп 1X. Можливо, вам також знадобиться вибрати налаштування на вашому осциллографі, щоб повідомити, що ви використовуєте ослаблений зонд, хоча багато приладів можуть автоматично це виявляти.

Wi-Fi осцилографи

Окрім пасивного ослабленого зонда, існує безліч інших зондів. Активні зонди — це щупи з живленням (вони вимагають окремого джерела живлення), які можуть посилити ваш сигнал або навіть попередньо обробити його, перш ніж він потрапить до вашого осциллографа. Хоча більшість зондів призначені для вимірювання напруги, є зонди, призначені для вимірювання змінного або постійного струму. Датчики струму унікальні, оскільки вони часто затискаються навколо дроту, фактично ніколи не контактуючи з ланцюгом.

В маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» представлений великий асортимент цифрових осциллографів з різною смугою пропускання та розрядністю АЦП. У нас представлена тільки оригінальна продукція, яка поставляється з необхідними сертифікатами.

Ознайомитися з пристроями, отримати консультацію стосовно правильної їх експлуатації та придбати wi fi осциллограф можна в офісі нашої компанії в місті Київ.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.