Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Мультиметри з діапазоном DC (постійний струм) 0 ~ 10 А

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мультиметри з діапазоном DC (постійний струм) 0 ~ 10 А використовуються для різноманітних завдань і можуть надати важливу інформацію, коли ви щось підключаєте чи діагностуєте пристрій. Найчастіше вони використовуються для вимірювання напруги, опору та струму, але деякі мультиметри мають додаткові можливості, як-от вимірювання прямої напруги на діодах, провідності, ємності, підсилення біполярного транзистора (BJT) і вимірювання температури.

У руках того, хто вміє користуватися мультиметром, існує неймовірно мала ймовірність помилки. На жаль, бувають випадки, коли можуть статися поломки. Належне навчання та уважність до того, що ви робите, життєво важливі.

Так, існує дуже мала ймовірність короткого замикання електроніки або пошкодження самого мультиметра. Однак ці випадки є поодинокими і, як правило, спричинені помилкою користувача. Існують відмовостійкі системи, які повинні зменшити будь-які пошкодження та шкоду для користувача через проблему з пристроєм або самим вимірюванням.

Мультиметри з діапазоном DC (постійний струм) 0 ~ 10 А

Немає значення, чи є ви майстром-електриком, чи новачком, перш ніж використовувати деякі функції мультиметра, слід пам’ятати про декілька речей. Давайте розберемо деякі функції мультиметра та те, як вони потенційно можуть завдати шкоди.

Особливості та небезпека мультиметра

Розглянемо найпоширеніші функції більшості цифрових мультиметрів. Хоча деякі функції мають більше шансів спричинити проблеми, ніж інші, до них слід підходити обережно.

Потрібно дотримуватися особливих заходів під час роботи з електричною мережею. Потрібно підкреслити це, оскільки напруга в мережі небезпечна і може призвести до смертельних травм.

Перед будь-якими вимірюваннями завжди перевіряйте вимірювальні зонди на наявність візуальних пошкоджень (тріщини, пошкоджена ізоляція) і чи підключені датчики до правильних клем для фізичної величини (напруги мВ, В або струму мА, А чи опору Ом) і відповідного діапазону вимірювання. Пошкоджені зонди можуть спричинити ураження електричним струмом і призвести до смертельних травм!

Вимірювання напруги. На вашому цифровому мультиметрі ви повинні побачити позицію циферблата з буквою V, яка дозволяє вимірювати напругу.

Цифри на шкалі налаштувань вимірювання представляють максимальну напругу, яку цей параметр може безпечно вимірювати (наприклад для постійної напруги V найнижче значення становить до 600 мВ або 0,6 В, але найвищий діапазон – 1000 В). Зверніть увагу, що нижчі діапазони завжди дозволяють більш точні вимірювання.

У більшості бюджетних мультиметрів вам потрібно вибрати діапазон для вимірювання, але більш просунуті мультиметри мають автоматичне налаштування діапазону. Якщо ви не впевнені щодо максимального значення напруги, яку ви вимірюєте, почніть із найвищого діапазону.

Зверніть увагу на напругу, яку ви вимірюєте – постійну або змінну – щоб ви могли під’єднати тестові щупи до потрібних клем мультиметра та вибрати відповідне налаштування діапазону. Якщо цього не зробити мультиметр може показувати неправильні значення, але в гіршому випадку це може призвести до пошкодження мультиметра. Також важливо не перетинати тестові зонди під час будь-яких вимірювань. Якщо цього не зробити, через зонди може виникнути коротке замикання на пристрої, на якому ви працюєте, що може пошкодити його.

Вимірювання струму. Найбільша шкода може бути завдана як мультиметру, так і ланцюгу, який ви вимірюєте, якщо ви неправильно вимірюєте струм або коли щупи мультиметра випадково залишаєте в клемах для вимірювання струму під час вимірювання напруги. Інтернет-маркет https://simvolt.ua/ пропонує купити мультиметр діапазон DC 0 ~ 10 А від відомих виробників.

Під неправильним вимірювання струму розуміється, що мультиметр не є фактичною частиною схеми, тобто мультиметр не з’єднаний послідовно в електричному ланцюзі, але він повинен бути з’єднаний послідовно. Крім того, пошкодження може бути завдано, якщо струм перевищує максимальний номінал мультиметра. Більшість мультиметрів оснащено запобіжником, який перегорає (від’єднується від ланцюга) або створює розрив ланцюга, щоб спробувати захистити пристрій. У цьому випадку вам потрібно буде замінити запобіжник, перш ніж ви зможете знову вимірювати струм.

Щоб виміряти струм за допомогою мультиметра, спочатку потрібно вимкнути живлення ланцюга, який ви збираєтеся змінити для вимірювання струму. Потім ви повинні «розірвати» ланцюг у місці, де ви хочете виміряти струм. Нарешті, мультиметр потрібно зробити частиною ланцюга, тобто підключити його в місці розриву і знову включити ланцюг. По суті, струм проходитиме через сам мультиметр, коли він замикає ланцюг і «діє як коротке замикання» (насправді опір, який створюється в ланцюзі мультиметром або послідовний опір становитиме близько кількох мОм, але в більшості випадків він незначний і не впливає на результат вимірювання). Не забувайте підключати вимірювальні зонди до правильних клем для вимірювання (вимірювання струму, діапазон вимірювання).

Вимірювання опору – це функція, яка має найменший шанс спричинити пошкодження пристрою. Це пояснюється тим, що зазвичай вимірюєте опір знеструмленого компонента (поза ланцюгом). Щоб уникнути пошкодження мультиметра, вимірюйте опір компонента при вимкненому живленні приладу і розряджених конденсаторах.

Зазвичай вимірювання опору в схемі може дати неправильні результати, оскільки на результат можуть впливати інші компоненти. Ваш мультиметр використовуватиме батарею всередині мультиметра, щоб генерувати невеликий струм, проштовхувати його через компонент і використовувати для обчислення опору.

Поради для початківців, які використовують мультиметр

Ось кілька порад, які кожен повинен знати, щоб безпечно використовувати мультиметр:

  • Перевірте щупи та переконайтеся, що пластикові ручки не потріскані та не відпадають, а також перевірте дроти щупів та їхню ізоляцію. Вам не потрібно торкатися провідних частин зондів під час виконання вимірювань, інакше ви можете отримати ураження електричним струмом.
  • Будьте обережні, використовуючи вимірювальні зонди, і переконайтеся, що вони не торкаються один одного під час вимірювання.
  • Обов’язково підключіть вимірювальні зонди до правильних клем для вимірювання та виберіть правильний діапазон.
  • Будьте обережні при роботі з високою напругою, особливо в мережі! Якщо можливо, надягайте будь-яке захисне спорядження.

Мультиметри DC 0 - 10 А

  • Зверніть увагу на помилкові стрибки напруги, які можуть виникнути під час вимірювання напруги. Вони можуть пошкодити електроніку.
  • Зрозумійте, що ваш мультиметр може витримати деякі стрибки напруги. Вони визначаються рейтингом CAT вашого пристрою. Перевищення цих показників може призвести до внутрішнього пошкодження мультиметра.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує якісні мультиметри від надійних компаній: CEM Instruments, Flir, Lutron, Owon, Peakmeter, ANENG. Якщо у вас виникли складнощі при виборі необхідної моделі мультиметра зверніться до менеджерів нашої фірми. Кваліфікований персонал надасть вам необхідну консультацію та допомогу при виборі моделі. Ціна на мультиметр з діапазоном постійного струму 0 ~ 10 А вас повністю влаштує.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.