Кількість
|
Вартість
|
||
|
Мішалка лабораторна верхньопривідна застосовується для перемішування речовин у лабораторіях та промисловості. Пошук необхідної моделі в Інтернеті дає величезний набір варіантів. Нижче наведено шість ключових критеріїв, які слід враховувати при пошуку найкращої верхньопривідної мішалки, яка буде відповідати вашим потребам.
- Швидкість перемішування. Враховуючи обороти на хвилину (об/хв), це значення буде відрізнятися залежно від моделі. Більшість лабораторних верхньопривідних мішалок забезпечують діапазон швидкостей, наприклад 12 ~ 1800 об/хв або 40 ~ 6000 об/хв, але є деякі варіанти з однією швидкістю. Перевірте, які швидкості необхідні для вашого процесу та мети перемішування. Цифровий дисплей на верхньопривідній мішалці з відображенням швидкості перемішування є перевагою, якщо потрібна точність і повторюваність швидкості.
- Обсяг перемішування. Обсяг перемішування верхньопривідної мішалки повинен відповідати або перевищувати ваш максимальний розмір партії. Обсяг може бути 2 л, 25 л, 200 л і будь-яким проміжним. Максимальний об’єм зазвичай передбачає в’язкість води, якщо не зазначено інше виробником.
- Крутний момент. Крутний момент – це обертальна сила, яка використовується для обертання крильчатки, зазвичай вказується в ньютон-сантиметрах (N∙см) або дюймових унціях (in-oz). Чим вищий крутний момент, тим краще мішалка здатна підтримувати обертання крильчатки в сумішах з більшою в’язкістю та при використанні робочих коліс більшого діаметру. Невелике збільшення діаметра крильчатки (і швидкості) призведе до значного збільшення потужності, необхідної для змішування. Додаткова потужність, необхідна для будь-якого збільшення діаметра та швидкості, вплине на ваші потреби в крутному моменті. Не забувайте це враховувати. В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ представлена верхньопривідна мішалка ціна на яку є конкурентною на ринку вимірювального обладнання України.
- В'язкість речовини. Це відноситься до динамічної в’язкості, яка є «товщиною» рідини при перемішуванні. Це важливий фактор для верхньопривідних мішалок, які змішують партії з в’язкістю більше, ніж вода, або в’язкістю, яка змінюється під час змішування. Змішування з більш високою в’язкістю вимагатиме більшого крутного моменту від двигуна мішалки. Це необхідно якщо ви хочете, щоб ваша мішалка могла підтримувати свої оберти в хвилину при зміні умов в’язкості. Переконайтеся, що верхньопривідна мішалка здатна впоратися з максимальною в’язкістю ваших партій. В’язкість вказується в сантипуазах (cP або cps) або міліпаскалях (мПа∙с). Якщо ви не знаєте точної в’язкості своїх продуктів, онлайн-таблиці в’язкості рідин можуть допомогти надати оцінку.
- Додаткові параметри та опції. Існує безліч функцій, які можуть бути важливими для вашого застосування. Патрони мішалки пропонують різноманітні діаметри, тому переконайтеся, що вали робочого колеса вписуються в патрон. Мішалки з наскрізними валами дозволяють легко налаштувати робоче колесо на оптимальну висоту в посудині і навіть забезпечують простий спосіб переміщення робочого колеса вгору для швидкої зміни посудин для змішування. Реверсивні моделі пропонують перемішування як за годинниковою стрілкою (стандарт), так і проти годинникової стрілки. Іншими функціями, які слід враховувати, є цифровий дисплей для відображення крутного моменту та швидкості, нульовий крутний момент, таймер, підсвічування дисплея, програмоване змішування, автоматичне відключення живлення, реєстрація даних та зовнішнє керування комп’ютером. Різне професійне лабораторне устаткування та верхньопривідна мішалка купити можна в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».
- Експлуатація та безпека. Елементи керування мішалкою мають бути надійними та інтуїтивно зрозумілими, особливо для користувачів-початківців. Чи призначена мішалка для постійного використання? Як часто вимагає технічного обслуговування? Деякі моделі вимагають перевірки показань швидкості та крутного моменту шляхом калібрування. Мішалки із захистом від перевантаження або перегріву автоматично вимикаються, щоб захистити електроніку, якщо умови змішування виходять за межі робочого діапазону. Чи є захист від обертового патрона та/або валу? Перегляньте стандарти безпеки, які були сертифіковані для мішалки, наприклад CSA, UL, CE, FCC. Обов’язково перевірте, що потрібно для змішувального обладнання у вашому закладі.
Визначення цих ключових критеріїв звузить ваші пошуки до певної кількості моделей верхньопривідних мішалок, що допоможе вибрати модель яка найкраще відповідає вашим потребам. Детальну інформацію можна отримати у менеджерів нашої компанії.
Команда SIMVOLT володіє глибокими знаннями про представлені пристрої, щоб допомогти клієнтам підібрати мішалка лабораторна верхньопривідна ціна та характеристики якої будуть їх повністю влаштовувати.