Кількість
|
Вартість
|
||
|
Метеостанція з вимірюванням кількості опадів є фантастичним доповненням до будь-якого будинку, підприємства чи ферми. Домашні метеостанції — це надійний та точний пристрій, який дає змогу збирати локальні метеорологічні дані.
На жаль, навколишнє середовище погано впливає на метеостанції. Якщо ви хочете продовжити термін служби своєї станції та бути впевненим в отриманні точних локальних даних, важливо знати, як правильно її обслуговувати.
Як правильно обслуговувати домашню метеостанцію?
Етапи технічного обслуговування будуть відрізнятися в залежності від моделі станції, тому рекомендовано ознайомитися з інструкцією користувача для отримання конкретних інструкцій щодо пристрою. Однак існує декілька ключових процедур, які необхідні для успішного обслуговування метеостанції з визначенням кількості опадів:
- Датчики визначення кількості опадів відстежують рівень дощу. Незалежно від того, чи використовує ваш пристрій перекидне відро або ваговий механізм, він спрямовує опади в зону для вимірювання. Хоча ця частина датчика відкрита для дощу, вона також чутлива до збору сміття, такого як палички, листя, комахи та пташиний послід, що вплине на точність результатів вимірювання.
Для очищення:
- Знайдіть і видаліть сторонні предмети з дощової воронки. Якщо ваш пристрій має фільтр для сміття, вийміть його та добре очистіть.
- Перевірте свій посібник користувача, щоб отримати інструкції щодо того, як відкрити датчик дощу. Відкрийте, щоб видалити будь-які великі сторонні предмети.
- Витріть пил зсередини механізму вологою ганчіркою. Для досягнення найкращих результатів очищайте дощомір кілька разів на рік.
- Анемометри та вітрові лопаті вимірюють швидкість та напрямок вітру. Нагромадження пилу або піску на будь-якій з рухомих частин або на сітці від комах всередині чашок зменшить здатність механізму вільно рухатися. Такі обмеження вплинуть на надійність ваших даних вимірювань вітру.
Для очищення чашок анемометра:
- Використовуйте тканину, щоб видалити будь-який помітний пил або бруд з чашок.
- Якщо анемометр особливо забруднений, перевірте інструкцію з експлуатації вашої станції, щоб дізнатися, як деінсталювати та знову встановити чашки анемометра. Зніміть чашки та очистіть їх теплим мильним розчином.
- Очистіть відкриту частину валу анемометра, поки чашки від’єднанні.
- Ретельно промийте і дочекайтеся повного висихання, а потім знову встановіть датчик.
Для очищення флюгера:
- Використовуйте тканину, щоб видалити будь-які помітні плями або бруд з лопатей.
- Якщо ви виявите, що флюгер особливо забруднений, очистіть його теплим мильним розчином і промийте водою.
- Щорічно перевіряйте правильність орієнтації анемометра.
- Датчики температури та вологості. Накопичення бруду на датчиках температури та вологості в кінцевому підсумку призведе до неточності показань. Комахи та інше сміття з часом потраплять на датчики, тому рекомендовано їх очищати принаймні раз на рік.
Для очищення:
- Зовні — використовуйте вологу тканину, щоб витерти пил, бруд або послід, що накопичився на зовнішніх кільцях.
- Всередині — перегляньте інструкції щодо того, як відкрити датчик, у посібнику користувача. Відкрийте та очистіть будь-яке сміття, знайдене всередині.
- Сонячні панелі. Якщо ваша метеостанція використовує будь-які сонячні панелі, вам потрібно буде тримати їх подалі від пилу, сміття або пташиного посліду для оптимальної зарядки.
Для очищення:
- Використовуйте антистатичну або вологу тканину, щоб витерти будь-який бруд, що покриває сонячні панелі вашої метеостанції.
- Батареї живлення. Більшість метеостанцій використовують батареї в якості основного або резервного джерела живлення. На жаль, вони мають обмежений термін дії. Щоб ваша станція працювала безперервно та без проблем, ви повинні переконатися, що батареї вашого пристрою достатньо заряджені. Маркет вимірювальних приладів https://simvolt.ua/ пропонує купити метеостанцію із показанням кількості опадів від надійних виробників.
Як підтримувати:
- Замінюйте батареї так часто, як рекомендує ваш посібник користувача. Більшість станцій сповіщатимуть вас, якщо заряд батареї станції низький. Якщо в будь-який момент ви починаєте помічати дивні показання, відмінним кроком для усунення несправностей є спроба змінити або зарядити батареї.
- Калібрування датчиків метеостанції. Згодом точність вашої метеостанції може почати дрейфувати, і причиною буде те, що датчики потребують повторного калібрування.
Як виконати:
Повторне калібрування потрібно кожні пару років. Щоб дізнатися про певні інтервали часу, зверніться до посібника користувача. Рекомендовано такі часові рамки для датчиків, які використовуються на метеостанціях:
- Зовнішній датчик температури/вологості — кожні п’ять років.
- Датчик сонячної радіації — кожні чотири роки.
- УФ-датчик — кожні три роки.
Де можна придбати домашню метеостанцію в Україні?
Інтернет-маркет SIMVOLT пропонує домашні метеостанції для вимірювання різних погодних показників від відомих виробників DELTA OHM та MISOL. Вся продукція представлена в нашому магазині має відповідні сертифікати якості та підлягає гарантійному обслуговуванню.
Кваліфікований персонал компанії надасть консультацію стосовно правильного встановлення та експлуатації метеостанції та допоможе метеостанція з вимірюванням кількості опадів купити Україна.