Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Самовивіз доступний з 09:00 до 17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Лабораторні джерела живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лабораторне джерело живлення з регулюванням напруги є необхідним обладнанням у науково-технічних лабораторіях. Вони забезпечують регульоване джерело електричної енергії для перевірки схем, що розробляються.

У лабораторних джерелах живлення зазвичай є два програмованих режими: вихід постійної напруги у вибраному діапазоні струму навантаження та вихід постійного струму в широкому діапазоні напруги. Точка перехрестя, де дія перемикається з постійної напруги на дію з постійним струмом, вибирається користувачем. Як приклад, є можливість обмежити струм випробувального ланцюга, щоб уникнути пошкодження у разі прихованої несправності схеми. Якщо характеристики схеми потребують застосування меншого значення струму, джерело живлення буде утримувати вихідну напругу на обраному значенні. Однак, якщо необхідно обмежити струм випробувального ланцюга, джерело живлення зменшить напругу на клемі до будь-якого значення, яке підтримуватиме вибраний максимальний струм через навантаження. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити джерело живлення лабораторне для безперебійного проведення досліджень.

Лабораторне джерело живлення

Види лабораторних джерел живлення

Існує три основних види джерел живлення: нерегульовані (так звані з грубою силою), лінійно регульовані та комутаційні. Четвертий тип схеми живлення, який називається регульованим пульсаціями, є гібридом між конструкціями «грубої сили» та «перемикання», і виділений окремим блоком.

  •   Нерегульований блок живлення — це найпростіший тип, що складається з трансформатора, випрямляча та фільтра низьких частот. Ці блоки живлення зазвичай демонструють велику хвилю пульсацій (тобто швидкозмінну нестабільність) та інші «шуми» змінного струму, що накладаються на живлення постійного струму. Якщо вхідна напруга змінюється, вихідна напруга буде змінюватися пропорційно. Перевага нерегульованого постачання в тому, що воно дешеве, просте та ефективне.
  •   Лінійне регульоване джерело живлення — це просто блок живлення з «грубою силою» (нерегульований), за яким слідує транзисторна схема, що працює в «активному» або «лінійному» режимі, звідси і назва лінійний регулятор. Типовий лінійний регулятор призначений для виведення фіксованої напруги для широкого діапазону вхідних напруг. Пристрій просто знижує будь-яку надлишкову вхідну напругу, щоб забезпечити максимальну вихідну напругу для навантаження. Це надлишкове падіння напруги призводить до значного розсіювання потужності у вигляді тепла. Прилад може лише знизити надлишкову напругу, а не компенсувати дефіцит напруги з ділянки грубої сили ланцюга. Таким чином, ви повинні підтримувати вхідну напругу принаймні на 1—3 вольт вище бажаного виходу, залежно від типу регулятора. Це робить лінійні регульовані джерела живлення досить неефективними. Крім того, щоб позбутися всього надлишкового тепла, вони повинні використовувати великі радіатори, що роблять пристрої великими, важкими та дорогими.
  •   Імпульсні блоки живлення працюють за принципом випрямлення вхідної напруги лінії електропередачі змінного струму в постійний струм, повторного перетворення його у високочастотну квадратну хвилю змінного струму через транзистори, що працюють як вимикачі вмикання/вимикання, збільшуючи цю напругу змінного струму вгору або вниз за допомогою легкого трансформатора, потім випрямляючи вихідний змінний струм трансформатора в постійний струм і фільтруючи для остаточного виходу. Регулювання напруги досягається шляхом зміни «робочого циклу» інверсії постійного струму до змінного струму на первинній стороні трансформатора. В інтернет-магазині https://simvolt.ua/ ви можете обрати лабораторне джерело живлення ціна якого конкурентна на ринку контрольно-вимірювальних приладів України.
  •   Джерело живлення, регульоване пульсаціями, є альтернативою лінійно-регульованій схемі проектування: блок живлення з «грубою силою» (трансформатор, випрямляч, фільтр) становить «передній кінець» схеми, але транзистор працює строго за умови включення/виключення. Режими (насичення/відсічення) передають потужність постійного струму на великий конденсатор при необхідності для підтримки вихідної напруги між високим і низьким заданим значенням. Як і в перемикачах, транзистор у регуляторі пульсацій ніколи не пропускає струм, перебуваючи в режимі «активний» або «лінійний» протягом будь-якого значного проміжку часу (це означає, що дуже мало енергії буде витрачено у вигляді тепла). Однак найбільшим недоліком цієї регуляторної схеми є необхідна наявність деякої напруги пульсацій на виході, оскільки напруга постійного струму змінюється між двома значеннями регулювання напруги. Крім того, ця напруга пульсацій змінюється за частотою залежно від струму навантаження, що ускладнює остаточну фільтрацію постійного струму.

Джерело живлення для лабораторії

Де найкращий вибір лабораторних джерел живлення?

В маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» представлений великий асортимент електровимірювальних приладів. Ми співпрацюємо тільки з надійними виробниками, тому якість продукції відповідає високим вимогам.

Кваліфікований персонал компанії проконсультує стосовно правильного застосування приладів та допоможе лабораторне джерело живлення купити Україна.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.