Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Самовивіз доступний з 09:00 до 17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Динамометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Динамометр — це пристрій, який може вимірювати силу, потужність або швидкість. Вимірювачі бувають різних форм і розмірів.

Пружинний динамометр має міцну конструкцію. При використанні один кінець закріплюється, а до другого прикладається сила, яку ви намагаєтесь виміряти, і зчитуєте показники сили зі шкали пристрою. Цей вид пружинного динамометра майже ідентичний пружинним вагам. Єдина відмінність полягає у калібруванні: пружинні ваги мають свою шкалу в одиницях ваги (наприклад, кг), тоді як пружинний динамометр калібрується в одиницях сили (наприклад, ньютонах). Пружинний динамометр може вимірювати просту силу тяги, він не підходить для вимірювання чогось на кшталт сили повороту двигуна або потужності обладнання.

Якщо вам необхідно визначити об’єм двигуна або електродвигуна, який знадобиться для коректної роботи обладнання, що складається з важелів, шестерень, приводних ременів та інших деталей — ви можете скористатися ведучим динамометром. По суті, це просто звичайний двигун або електродвигун із приєднаними відповідними вимірювальними приладами або моніторами, щоб ви знали, скільки потужності, сили або швидкості використовується в будь-який момент часу. Якісний та надійний динамометр купити можна в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Динамометр

Для двигунів або електродвигунів можна використовувати інший вид динамометра, щоб виміряти, скільки крутного моменту (сили обертання), потужності або швидкості він може виробляти. В цьому випадку динамометр діє як змінне навантаження на двигун/електродвигун. Він працює, вбираючи або поглинаючи потужність, яку виробляє двигун/електродвигун, тому його називають динамометром поглинання. Поглинаючий динамометр конструктивно трохи складніший. Існує декілька способів вбирання та розсіювання потенційно великої кількості енергії динамометром. Одним із простих способів є використання електромагнетизму.

Якщо ви хочете перевірити потужність електродвигуна, ви можете підключити його ведучу вісь до осі генератора. Коли двигун обертається, це також змушує генератор обертатися, виробляючи електричний струм, пропорційний потужності двигуна. Виміряйте струм генератора, і ви визначите, наскільки потужний двигун.

Спідометр автомобіля — це інший вид динамометра, який використовує електромагнетизм. Обертовий металевий диск, з'єднаний тросом з колесами автомобіля, змушує магніт обертатися всередині металевої чаші. Під час обертання магніту він створює у чаші вихрові струми (свого роду протилежний електромагнетизм), які намагаються уповільнити магніт. Чаша починає обертатися, і це призводить до того, що вказівник (стрілка спідометра) поверне циферблат. Інтернет-магазин https://simvolt.ua/ пропонує купити динамометр за конкурентною ціною на ринку вимірювальних приладів України.

Не всі динамометри використовують електромагнетизм. Рідинні динамометри працюють як водяні турбіни: обертаючи їхні осі, ви повертаєте лопатку всередині барабана, наповненого водою (або густим маслом). Це забезпечує опір і навантаження, а потужність, яку виробляє двигун, електродвигун або інший механізм, що перевіряється, розсіюється під час нагрівання води або масла під час обертання лопаті. Інші види динамометрів використовують гідравлічні поршні або тертя для розсіювання потужності.

Деякі динамометри можуть працювати як в режимі поглинання, так і в режимі руху. Хорошим прикладом є електродвигун: подайте в нього електрику, і він може керувати іншим механізмом. Поверніть вісь за допомогою іншого двигуна, електродвигуна або обладнання, і вона обернеться у зворотному напрямку, виробляючи вимірюваний електричний струм, як генератор електроенергії. Прилади, які працюють в обох напрямках (режим руху та поглинання), іноді називають універсальними динамометрами. Інтернет-маркет SIMVOLT пропонує динамометр купити Україна з доставкою в регіони надійними перевізниками.

Динамометри шасі («дороги, що котиться»). В гаражах та автомайстернях на підлозі (або на рухомій підставці) є кілька металевих роликів, на які можна наїхати легковими та вантажними автомобілями для тестування двигунів. Після того, як автомобіль на місці, гальма на роликах відключаються. Тепер, коли двигун автомобіля починає обертати колеса, ролики теж обертаються, але автомобіль залишається нерухомим. Ролики насправді являють собою дуже важкі металеві барабани, з'єднані зі складними електронними вимірювальними приладами, які визначають, величину крутного моменту, кінські сили або максимальну швидкість двигуна, вимірюючи, як швидко барабани прискорюються. Такий пристрій називається шасі-динамометром. Це тип динамометра поглинання, який використовує велику інерцію барабанів для вбирання потужності двигуна автомобіля.

Медичні динамометри застосовують для вимірювання сили людського тіла. Лікарі, наприклад, використовують динамометри для вимірювання сили, яку можуть чинити м’язи людини, що допомагає діагностувати захворювання або з’ясувати, наскільки успішно протікає лікування. Одним з дуже поширених прикладів є динамометр з рукояткою. Він має тригер або кульку, яку ви стискаєте однією рукою, і показує силу, яку ви чините на циферблаті або цифровому дисплеї.

Цифровий динамометр

Де краще придбати динамометр?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує великий асортимент контрольно-вимірювальних пристроїв. Наша продукція має всі необхідні сертифікати якості та постачається з інструкціями українською мовою.

Менеджери компанії проконсультують стосовно правильної експлуатації приладів та допоможуть обрати динамометри ціна на які вас приємно здивує.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.