Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Діелькометричні (неруйнівні) вологоміри деревини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вологоміри можуть перевіряти вміст вологи в багатьох різних матеріалах, включаючи гіпсокартон, деревину, ламінат тощо. Виробники меблів та інші деревообробники часто використовують їх, щоб переконатися, що вони працюють із якісним продуктом, а підрядники з укладання підлоги використовують вологоміри, щоб визначити ідеальні умови вологості під час встановлення ламінату чи дерев’яної підлоги на бетонну плиту чи основну підлогу. В інтернет маркеті https://simvolt.ua/ ви знайдете діелькометричні вологоміри деревини ціна на які вас приємно порадує.

Інспекторам будинків і будівель детектор вологи необхідний для перевірки стану будинку. Подібним чином ви можете використовувати цей пристрій, щоб переконатися, що ваш будинок вільний від вологи, або переконатися в якості матеріалів під час виконання власних проектів.

Діелькометричні (неруйнівні) вологоміри, названі так через відсутність вимірювальних штифтів, які не проникають у матеріал, щоб отримати показання. Натомість пластина на задній частині вимірювача прилягає до матеріалу, і через неї проходить високочастотний сигнал. Сигнал змінюється залежно від здатності матеріалу зберігати електричний заряд, що дозволяє вологоміру виявляти рівень вологи в матеріалі.

Діелькометричні вологоміри деревини

Основна перевага неруйнівних вологомірів стає зрозумілою під час тестування готової продукції з деревини. Необхідність пробивати отвори в готовому виробі для виявлення вологи може швидко зіпсувати йог зовнішній товарний вигляд. Діелькометричний вологомір може багаторазово перевіряти вологість, не пошкоджуючи готову продукцію. Неруйнівні вологоміри визначають показання вологості у загальній області, а не в окремій точці. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити діелькометричний вологомір для деревини від відомих виробників.

Як перевірити та провести калібрування діелькометричного вологоміра?

Однією з найбільших проблем під час вимірювання вологості є переконатися, що вологомір правильно відкалібровано, щоб отримати точні показники. Якщо пристрій не відкалібровано, ви можете отримати хибні результати, а відхилення всього на один або два відсоткові пункти може суттєво вплинути на якість вашої роботи.

Отже, можливість перевірити калібрування вологоміра та забезпечити точність є надзвичайно важливою. Оскільки не всі вологоміри однакові, важливо знати про різні доступні методи перевірки калібрування діелькометричного вологоміра.

Деякі пристрої мають вбудовані тести калібрування, які дозволяють перевірити точність вологоміра одним натисканням кнопки. Проте перевірити калібрування вологоміра не завжди так легко, якщо немає вбудованої перевірки, або ви можете просто захотіти перевірити результати калібрування за допомогою іншого методу тестування. Професійний вологомір для деревини діелькометричний купити можна в інтернет магазині https://simvolt.ua/.

У будь-якому випадку, ось кілька швидких кроків для перевірки калібрування вологоміра:

  • Використання сенсорного блоку для перевірки калібрування безконтактного вологоміра. Для перевірки калібрування неруйнівного вологоміра його кладуть на пристрій під назвою сенсорний блок. Тримайте вологомір на сенсорному блоці та переконайтеся, що скануюча пластина міцно контактує з блоком. Увімкніть вологомір. Перевірте показання та порівняйте з інструкціями сенсорного блоку. Одне застереження щодо використання блоків вологості – вони повинні бути виготовлені спеціально для неруйнівного вологоміра, для перевірки якого вони використовуються. Інакше може постраждати точність тесту.
  • Перевірка калібрування вологоміра за допомогою другого приладу для вимірювання вологи. Використання іншого вологоміра для перевірки калібрування є менш точним, ніж перевірка калібрування пристрою за допомогою сенсорного блоку. Однак це може бути хорошим рішенням, якщо ваш вимірювач не має вбудованої функції перевірки калібрування або якщо у вас немає сенсорного блоку для калібрування. Компанія SIMVOLT пропонує вологоміри деревини діелькометричні в Україні від надійних виробників за конкурентними цінами. Цей метод вимагає від вас мати другий ідентичний вологомір, який можна використовувати як еталон, що є дорожчим і неефективним, ніж використання вбудованих перевірок або спеціально створених інструментів тестування.

Неруйнівні вологоміри деревини

Де краще купувати діелькометричні вологоміри для деревини?

В інтернет маркеті https://simvolt.ua/ представлено широкий асортимент діелькометричних вологомірів для деревини від світових виробників: Agratronix, CEM Instruments, Exotek Instruments, Flir, Merlin, Metrinco, Walcom. Ми поставляємо тільки оригінальні прилади з відповідним сертифікати якості.

В офісі нашої компанії ви можете детально ознайомитись з вимірювачами, отримати консультацію стосовно їх правильної експлуатації та купити вологоміри деревини діелькометричні неруйнівні.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.