(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26
Детектор гамма-випромінювання інтелектуальний УДКГ-01 Gamma Sapiens Android
Арт.

3,785.00 грн

+

Контроль за виконанням санітарних нормативів, технологічних, державних приписів щодо роботи з радіоактивними речовинами та всілякими джерелами радіаційного фонового випромінювання, а також індивідуальний контроль співробітників, що контактують з об'єктами іонізуючого випромінювання входять в комплекс послуг радіометричного контролю.

Якщо врахувати той факт, що на території України сталася одна з найстрашніших аварій на атомній електростанції, то можна з повною впевненістю сказати, що у нас в країні притаманний повний спектр чинників і показників для вимірювання і контролю радіаційного випромінювання. Дане твердження лякає і не може не насторожувати, але хочемо запевнити, що при грамотному і професійному контролі, Ваше здоров'я і життя будуть в безпеці.

Індивідуальний радіаційний контроль, вимір в важко доступних місцях в режимі реального часу - все це стає можливим з інтелектуальним датчиком гамма-випромінювання Gamma Sapiens. Даний детектор радіації може проводити вимірювання радіаційного випромінювання в двох режимах. У першому режимі вимірюємо випромінювання радіоактивних об'єктів в даний момент часу, і отримуємо так званий миттєвий результат вимірювання. У другому режимі можливе вимірювання дози випромінювання. Що мається на увазі під таким терміном? А то, що можливо інтегральне вимірювання показників випромінювання за відведений проміжок часу, наприклад, добу. В такому випадку вимір буде класифікуватися наступним терміном - добова доза випромінювання. Програмний інтерфейс GSEcotest дозволяє аналізувати радіаційні вимірювання на Вашому мобільному телефоні або планшеті, але існують певні обмеження, вони повинні підтримувати операційну систему Android.

Технічні параметри детектора випромінювання Gamma Sapiens:

Детектор гамма-випромінювання УДКГ-01 Gamma Sapiens

Особливості датчика гамма-випромінювання GammaSapiens:

  • Можливість отримання результатів вимірювання через інтерфейс бездротової передачі даних Bluetooth.
  • Інформаційно-вимірювальні можливості GammaSapiens дозволяють проводити аналітичну обробку та попередній перегляд результатів вимірювання радіаційного контролю на мобільному телефоні або планшеті.
  • Графічний інтерфейс GammaSapiens дозволяє відображати інформацію про результати вимірювання радіаційного випромінювання в чотирьох режимах.
  • Конструктори GammaSapiens передбачили світловий датчик, що показує рівень заряду автономних джерел живлення.
  • Діапазон робочих температур Gamma Sapiens становить -18 ° С ... + 50 ° С.
  • Проводиться вимірювання радіаційного випромінювання в двох режимах (випромінювання при разовому вимірі або результат вимірювання накопиченої дози випромінювання).

Якщо Вам потрібно вибрати і купити датчики вимірювання радіаційного випромінювання, але у Вас залишилися питання, зв'яжіться з професійними консультантами фірми SIMVOLT. Таким чином Ви зможете замовити датчик вимірювання радіаційного випромінювання з доставкою, що задовільнить всі Ваші побажання. У професійного інтелектуального датчика гамма-випромінювання GammaSapiens ціна повністю відповідає відношенню ціна / якість.

  • Батарейки ААА - 2 шт.
  • Прилад
  • Інструкція
  • Кейс
Технічні характеристики
-18 ... +50 °C
0,1 - 5000 мкЗв/год
3 В
0,05 кг
19 х 40 х 95 мм
Для данного товару, поки немає відео.