(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Датчики тиску

Навіщо потрібні і якими бувають датчики тиску

Тиск - це найважливіший параметр, який варто обов'язково враховувати під час будівництва, проектування багатьох технологічних і хімічних процесів. Визначають цей показник силою, що діє на одиницю площі. В Україні вимірюють його в паскалях (позначається Па), в Європі популярні одиниці виміру пси або СІ.

Даний параметр, що підлягає вимірюванню, буває трьох типів:

  • тиск абсолютний - представляє собою суму атмосферного і надлишкового тисків;
  • тиск надлишковий - різниця між абсолютним і атмосферним тиском;
  • тиск диференціальний - представляє собою різницю рівнів тиску між двома точками.

Для вимірювання тиску різних типів розроблені спеціальні різновиди датчиків, які широко застосовуються в промисловості в певних ситуаціях і мають власні особливості. Знати їх необхідно перед тим, як вибрати пристрій на вітрині і натиснути кнопку «Купити».

Датчики тиску і критерії їх вибору

Датчик тиску являє собою невелике пристосування, здатне змінити свої фізичні параметри в залежності від рівня середовища, в якому проводяться дослідження. Датчик перетворює, трансформує тиск середовища в цифровий код або сигнал (електричний, уніфікований пневматичний). Таким середовищем може бути газ, пар, рідина (будь-яка).

Датчики тиску - найпростіший і найдоступніший спосіб моніторингу стану системи, контрольованої тиском. Однак важливо ретельно стежити за справністю самого тестера, організувати йому всі умови для коректної роботи. В системах, де є необхідність в тривалому застосуванні датчика без заміни або ремонту, варто вибирати найнадійніші професійні пристрої. Купити такі пристрої від кращих виробників світу пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

На придатність певного датчика тиску для функціонування в умовах конкретного процесу/системи впливають такі чинники:

  • умови і характер навколишнього середовища - при агресивному середовищі датчики варто захищати міцними, герметичними корпусами, заповненими силіконом або гліцерином;
  • характеристики речовин, які знаходяться в складі середовища, всередині якою планується експлуатація пристрою - тестер виконуватися повинен з тих матеріалів, які стійкі до впливу середовища;
  • клас чутливості і точності - чим вище дані характеристики пристрою, тим дорожче воно обходиться;
  • діапазон тисків, в яких належить працювати приладу - кожен вид контрольно-вимірювальної техніки функціонує в певному діапазоні тисків.

Методи роботи вимірювачів

У конструкції датчика тиску, замовити який пропонує недорого маркет SIMVOLT, значаться такі комплектуючі: первинний перетворювач тиску; приймач тиску (чутливий елемент); мікросхеми вторинної обробки сигналу; деталі корпуса, які різняться в залежності від моделі. Також головною відмінністю всіляких датчиків і тестерів є метод роботи, тобто принцип трансформації сили тиску в електричний сигнал. Найбільш популярна в Україні техніка з п'єзорезистивного, резонансним, тензометричним, іонізаційним, ємнісним, індуктивним, п'єзоелектричним способом перетворення.

Датчик з п'єзорезистивного методом роботи має інтегральні високочутливі елементи монокристалічного кремнію. Недорогі пристосування видаються без захисту, з покриттям із силіконового гелю або в герметичному скляно-металевому корпусі. При резонансному методі датчик працює на основі деформації пружного елемента від сили або тиску з подальшою зміною резонансної частоти коливань цього елемента. Такі вимірювачі працюють стабільно, надійно і ефективно, але відрізняються невисокою швидкодією, втратою точності в агресивному середовищі.

Тензометричний метод передбачає фіксацію зміни опору чутливих елементів (тензорезисторів) при їх деформації. Іонізаційний метод роботи датчика тиску передбачає реєстрацію потоку іонізованих частинок. Основою датчика з ємнісним методом функціонування є ємнісний осередок, захищений від перевантажень. Індуктивний метод ґрунтується на реєстрації датчиком струмів Фуко (або вихрових струмів). Прямий п'єзоелектричний ефект визначає роботу датчика тиску з п'єзоелектричним методом функціонування.

Купуємо прилади для вимірювання тиску вигідно

Маркет контрольно-вимірювальної техніки датчика тиску пропонує купити за доступними цінами вимірювачі тиску в широкому асортименті. На вітринах магазину представлені прилади від кращих брендів світу, чия продукція добре відома українським споживачам. Вироби 100% оригінальні, компактні, професійні, точні, надійні, здатні працювати в інтенсивному режимі і дуже складних умовах.

Контрольно-вимірювальні прилади доступні за низькою ціною, оскільки SIMVOLT безпосередньо співпрацює з виробниками, нерідко на ексклюзивних умовах, доставляє товар в Україну без посередників. Кожен пристрій сертифікований (є всі сертифікати і документи), підлягає гарантії та сервісному обслуговуванню протягом певного часу.

Чому датчик тиску варто вибрати саме в SIMVOLT

 

Інтернет-магазин SIMVOLT має в своєму штаті професійних співробітників, які добре розбираються в вимірювальних приладах і з радістю полегшать вам вибір оптимальної моделі. Вони навчать користуватися датчиками тиску, пояснювати незрозумілі місця в інструкції, візьмуть на себе всі турботи по організації доставки товару.