Кількість
|
Вартість
|
||
|
Датчики та детектори є важливими приладами, які використовуються в науці та промисловості. Застосовуються спеціальні детекторні системи, оскільки їх взаємодія зі світлом, випромінюванням або частинками генерує електричний сигнал, який можна виміряти та зберегти. Система детекторів має бути розроблена так, щоб надавати бажану інформацію від взаємодій у детекторі або датчику, чи то вимірювання інтенсивності та кольору світла, що використовується для формування фотографії в камері, чи відстеження маршруту та енергії частинки у великій частинці при проведені фізичного експерименту.
Ми живемо у світі сенсорів. Від тактильних кнопок ліфта до термометрів у наших будинках — вони всюди. Наші смартфони, наприклад, оснащені набором ефективних датчиків. Коли ви керуєте літаком, там є цілий арсенал, який розповідає пілоту все про тиск повітря, швидкість, нахил, все, що дійсно може допомогти керувати літаком.
Датчик кисню промисловий використовують для забезпечення безпеки працівників гірничо-добувної сфери, сільського господарства, нафтохімічної промисловості тощо. Кожна галузь використовує інший тип датчика, який найбільш підходить для застосування.
Розрізняють: електрохімічні, цирконієві, оптичні, датчик кисню Clark, інфрачервоні, ультразвукові, лазерні та парамагнітні датчик кисню.
Як правило, більшість кисневих датчиків вимірюють рівень кисню в газі або рідині за допомогою однієї з трьох технологій: оптичної, електрохімічної або діоксиду цирконію. Інші методи вимірювання кисню, такі як метод Кларка, інфрачервоний, лазерний, ультразвуковий, радіоізотопний, парамагнітний, магнітний резонанс та електронний резонанс, застосовують у вузькоспеціалізованих промислових, медичних та наукових застосуваннях.
Датчики та детектори можна класифікувати за кількома різними аспектами. Наприклад, вони можуть бути: активні (які потребують зовнішнього сигналу) або пасивні (які працюють без будь-якого зовнішнього сигналу). Також датчики та детектори можуть бути: аналогові (виробляють аналоговий вихід, тобто безперервний сигнал) та цифрові (які працюють з дискретними цифровими даними).
Однак частіше датчики та детектори класифікують на основі фізичних властивостей, які вони вимірюють:
- датчики освітленості;
- датчики руху;
- датчики вологості або вимірювання опадів (дощомір).
- датчики наближення, які можуть використовувати різні фізичні методи, такі як оптичні з лазером, ультразвукові, ємнісні тощо;
- датчики температури;
- хімічні датчики, які можуть працювати для різних типів хімічних речовин, таких як алкоголь, дим або газ;
- датчики нахилу.
Датчик co2 промисловий використовують для вимірювання вуглекислого газу при моніторингу процесів горіння, рівнів викидів CO2 в навколишньому середовищі, якості повітря в приміщеннях, а також для широкого спектру застосувань у багатьох галузях промисловості, включаючи харчову, фармацевтичну, хімічну, агросектор тощо.
Вуглекислий газ (CO2) — безбарвний газ без запаху, який утворюється під час дихання, горіння та органічного розкладання. Це також надзвичайно корисний технологічний газ із широким ринковим застосуванням. Вуглекислий газ зазвичай вимірюється за допомогою недисперсійної інфрачервоної (NDIR) або електрохімічної технології. Удосконалення датчиків двоокису вуглецю на основі NDIR зробили його найпоширенішим рішенням для вимірювання концентрації CO2 з кращою точністю у надзвичайно широких діапазонах до 100 % об’єму. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити датчики та детектори для різних застосувань за приємними цінами.
Де краще купувати датчики та детектори?
Інтернет-маркет SIMVOLT пропонує дуже широкий спектр датчиків та детекторів, які можна застосовуються в різних системах контролю необхідних параметрів. Наша продукція має необхідні сертифікати якості та постачається з інструкціями українською мовою.
Кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати необхідний датчик або детектор та проконсультують стосовно особливості їх роботи та підключення. У нас Ви можете купити промисловий датчик кисню за найкращою ціною на ринку України.