Кількість
|
Вартість
|
||
|
Інтернет-маркет «SIMVOLT» офіційний дистриб’ютор провідної світової компанії — виробника horiba та постачає прилади для вимірювання блиску в Україну на ексклюзивних умовах.
Блиск — це важливий аспект зорового сприйняття предметів людиною. Поверхні з високою відбивною здатністю сприймаються як глянцеві або блискучі, тоді як поверхні з меншою відбивною здатністю — як напівглянцеві або матові. Блиск можна виміряти кількома різними методами. Один з них — використання оптичного приладу, який називається блискомір. Глосметр забезпечує кількісні вимірювання блиску, виражені в одиницях вимірювання блиску (GU).
Блискомір — пристрій, який використовують для вимірювання дзеркального відображення (глянцю) поверхні. Блиск визначається проеціюванням променя світла з фіксованою інтенсивністю та кутом на поверхню та вимірюванням кількості відбитого світла під рівним, але протилежним кутом.
Шкала вимірювання, одиниці блиску (GU), глосметра — це масштабування, засноване на високошліфованому еталоні чорного скла з визначеним показником заломлення із дзеркальним відбиттям 100 GU під заданим кутом. Цей стандарт використовується для встановлення верхньої точки калібрування 100 з нижньою кінцевою точкою, встановленою на 0 на ідеально матовій поверхні. Це масштабування підходить для більшості неметалевих покриттів та матеріалів (фарб та пластмас), оскільки вони, як правило, потрапляють у цей діапазон. Блискоміри різної цінової категорії та комплектації представлені в маркеті https://simvolt.ua/.
Як правильно виміряти блиск?
Блиск вимірюють, спрямовуючи світловий промінь постійної інтенсивності під фіксованим кутом на досліджувану поверхню, а потім контролюють кількість відбитого світла під тим самим кутом. Ця дзеркальна відбивна здатність вимірюється за допомогою глосметра.
Різні поверхні вимірювання вимагають різних кутів відбиття.
- Високий блиск. Поверхні з блискучим або високошліфованим покриттям чітко відображають промінь. Це чітке відбиття викликане падаючим світлом, що відбивається на поверхні в дзеркальному напрямку.
- Напівглянецеві та матові (Semi & Matt Gloss) поверхні відображають промінь менш чітко і зі зниженою інтенсивністю. Світло на таких поверхнях не тільки відбивається у дзеркальному напрямку, але й розсіюється, відбиваючий промінь здається розсіяним.
Вибір правильного кута для вимірювання блиску
Кількість світла, що відбивається на поверхні, залежить від кута падіння та властивостей поверхні. Для того, щоб визначити найбільш підходящий кут вимірювання, почніть з глосметра, кут падіння якого встановлений на 60°.
Якщо результат вимірювання становить від 10 до 70 GU, покриття називають «напівглянцевим» і його слід вимірювати, використовуючи кут 60° на глосметрі. Якщо результат менше 10 GU, поверхня має «низький блиск» і його слід вимірювати, використовуючи кут 85°, а якщо показник більший за 70 GU, поверхню відносять до «високого блиску», і його слід вимірювати під кутом 20°.
Усі три кути слід використовувати (20°, 60° і 85°) при вимірюванні блиску на анодованих металах, щоб забезпечити повне розуміння дзеркальної відбивної здатності між покриттям і металевою основою. Високоточний блискомір купити в Києві можна по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.
Калібрування глосметра
З метою підтримки продуктивності та лінійності блискоміра рекомендовано використовувати перевірочні стандартні зразки. Прилади компанії Horiba відкалібровані відповідно до цього стандарту перевірки. Інтервал перевірки цього калібрування залежить від частоти використання та умов роботи глосметра.
Стандартні калібрувальні зразки, що утримуються в оптимальних умовах, можуть забруднюватися і змінюватися на кілька одиниць блиску протягом року. Стандартні зразки, які використовуються в робочих умовах, вимагатимуть регулярного калібрування або перевірки виробником приладу або спеціалістом з калібрування глосметрів.
Період у рік між стандартним повторним калібруванням зразка слід розглядати як мінімальний період. Якщо стандарт калібрування подряпаний або пошкоджений, він потребує негайного повторного калібрування або заміни, оскільки глосметр може давати неправильні показники.
Де придбати блискомір (глосметр) від японської компанії Horiba
В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ представлена лінійка блискомірів від відомого виробника Horiba. Вся продукція виготовлена за найвищими стандартами якості та постачається з відповідними сертифікатами якості та підлягає гарантійному обслуговуванню. Наша компанія також здійснює післягарантійне обслуговування приладів Horiba у власному сервісному центрі.
Кваліфіковані менеджери нададуть консультацію стосовно продукції, умов її експлуатації і зберігання та допоможуть блискомір horiba купити саме в SIMVOLT.