(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26
OHAUS MB25

Аналізатор вологості лабораторний (Галогенний) OHAUS MB25

Арт. 327

35,000.00 грн

+
Коротка інформація

OHAUS МВ25 - аналізатор вологовмісту з галогенним типом сушіння та вагами. Завдяки сучасній технології нагріву та вбудованим електронним вагам аналізатор OHAUS МВ25 проводить швидкий і точний аналіз на вологість. Визначення вмісту вологи гравіметричним методом знаходить своє застосування у фармацевтичній, хімічній, харчовій та інших галузях промисловості. 

Аналізатор вмісту вологості OHAUSМВ 25 спроектовано на основі методу гравіметрії, що заснований на втраті маси досліджуваного зразку при висушуванні. Вимірювання вмісту вологи у досліджуваному зразку відбувається наступним чином: проводиться попереднє зважування зразку, потім його нагрівають за спеціально розробленими методиками, режимами та температурними показниками, після чого знову зважують й визначають втрату вологи. При такому аналізі теплового нагрівання зразку можливо також визначати масову частку вільної та зв’язаної води у досліджуваному зразку. Яка різниця між цими термінами? Вода у клітині знаходиться у двох зазначених станах. Загальний об’єм масової частки загального поняття води припадає на термін вільної води (95 %), що слугує розчинником або дисперсійним середовищем. Решта (5 %) припадає на пов’язану воду, яка приймає участь у процесах поєднання білків. Проведення такого детального аналізу з застосуванням OHAUS МВ 25 стає можливим тому, що при його розробці застосовувались останні технології відокремлення вологи від загальної маси матеріалу та проведення аналітичного контролю втрати маси після дії теплового випромінювання.

Сферами для застосування OHAUSМВ25 можуть бути аналітичні дослідження та контрольні вимірювання при розробці лікарських препаратів, косметологічних засобів. Незамінним помічником аналізатор OHAUSМВ-25 стає при проведенні експериментальних досліджень мікробіологічних компонентів, пошуку нових композиційних складових нових лікарських препаратів та виділенні масової частки чистого компоненту (хімічного елементу). Хочемо зазначити така послідовність дій збільшує точність при аналітичному вимірюванні вмісту вологи у досліджуваних зразках.

Пропонуємо до Вашого розгляду вологомір OHAUSМВ 25, що є надійним, класичним приладом для вимірюваннявологості з відносною точністю контролю 0,05%. Діапазон температури сушіння складає 50…160 °С, а дискретність зміни температури - 5 °С. Найбільша гранична маса зважування аналізатору рівня вологості OHAUSМВ 25 – 110 грам. Відмінністю OHAUSМВ 25 від моделі OHAUS МВ 23 є покращення показнику точності вимірювання маси досліджуваного зразку в два рази, тобто з 0,01 грам до 0,005 грам, збільшення точності вимірювання вмісту вологи в два рази та застосування нового джерела теплового випромінювання з інфрачервоної лампи на галогенову. Заміна типу нагрівача мінімізувала час виходу приладу у робочий режим вимірювання, збільшила швидкість висушування, чим саме дозволила проводити вимірювання вологості в коротші часові терміни.

Зауважимо, що OHAUS МВ 25 є надійним, точним аналізатором вмісту вологості у досліджуваних зразках, а його придбання стане Вам у допомозі при аналітичних дослідженнях та контрольних вимірюваннях лікарських препаратів, косметологічних засобів, мікробіологічних компонентів та інших нелетючих матеріалів.

Технічні характеристики OHAUS МВ 25:

Найбільша гранична маса досліджуваного зразку

110 г

Дискретність вимірювання

0,005 г

Відносна дискретність вимірювання

0,05 %

Дискретність зміни температури

5 °С

Діапазон температури сушіння

50…160 °С

Тип джерела теплового випромінювання (сушка)

Галогенна лампа

Особливості OHAUS МВ 25:

 • Ергономічно спроектована консоль керування процесом вимірювання вмісту вологості.
 • Рідкокристалічний дисплей з інформацією про масу, температуру і вологість в режимі реального часу.
 • Точність контролю маси зразку до 5 міліграм.
 • Набір для калібрування температури нагрівання сушки.
 • Набір для калібрування маси досліджуваного зразку.
 • Набір чашок для проведення експериментальних досліджень.
 • Портативний принтер SF40A.
 • Доступність та зручність проведення клінінгових функцій після вимірювання.
 • Результати експериментальних досліджень представлено у відповідності з вимогами GLP/GMP.

Якщо Вам складно вибрати і самостійно купити вологомір, зверніться за більш детальною інформацією до професійних консультантів фірми SIMVOLT, що обов’язково допоможуть підібрати оптимальний аналізатор вмісту вологості (вологомір), за відповідною ціною, що задовольнить всі Ваші побажання.

Допустимі діапазони вологості та температури навколишнього середовища:

Використовувати тільки в приміщеннях з температурою від 10 ° С до 40 ° С та відносною вологістю від 15% до 80%.

Прилад внесено в "Державнй Реєстр Засобів Вимірювальної Техніки України" , номер держреєстра У1593-06

OHAUS
 • Прилад
 • Інструкція
 • Кейс
Діапазон вимірювань
від 50 до 160 °C
0 ~ 100 %
Роздільна здатність
5 °С
0,05%
Технічні характеристики
5 ~ 110 г
0,005 г
2,3 кг
170х130х280 мм

Інструкція з експлуатації OHAUS MB25 (mb23-25_1.pdf, 1,403 Kb) [Завантажити]

Для данного товару, поки немає відео.