Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Анемометри з одиницями вимірювання м/с

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Крильчастий анемометр — це портативний вимірювальний прилад, який використовують для вимірювання швидкості повітря, швидкості повітряного потоку та температури. Повітряні конуси — це спеціальні аксесуари для лопатевих анемометрів, які використовуються для швидкого та легкого вимірювання потоків повітря в тих випадках, коли традиційні ковпаки занадто великі для використання або потік повітря занадто низький для вимірювання.

Пристрої для вимірювання повітря використовуються для перевірки та балансування систем опалення, вентиляції та кондиціонування, для проектування параметрів і допомоги у виявленні та усуненні проблем системи.

Анемометри з одиницями вимірювання м/с

Анемометри з обертовою крильчаткою працюють дуже схоже на вітряний млин, де потік повітря стикається з крильчаткою, створюючи обертання. Вони є корисними пристроями для вимірювання швидкості повітря в отворах подачі, але не для багаторазових дифузорів.

Анемометр крильчатий ідеально підходить для вимірювання швидкості або потоку:

  • Кухонних витяжок.
  • Маленьких витяжок для ванної кімнати.
  • Витяжних та зворотних решіток.
  • Важкодоступних ділянок.
  • Змійовиків нагріву та охолодження.

Найпоширеніша крильчатка, що обертається, має діаметр 4 дюйми (100 мм). Крильчатки, що обертаються, є хорошою альтернативою, якщо решітка замала або завелика для розміщення ковпака.

Повітряні ковпаки (конуси) — це швидкий і точний спосіб максимізації корисності 4-дюймових (100 мм) обертових крильчатих анемометрів. Після закріплення конуса на головці обертової крильчатки прилад можна тримати ущільнювачем на припливній/витяжній решітці та використовувати як інструмент для балансування об’ємного потоку повітря. Використовуючи анемометр діапазон вимірювань м/с та повітряні ковпаки ви отримаєте:

  1. Швидке вимірювання низьких об'ємних потоків на малих решітках, дифузорах і регістрах.
  2. Практичне рішення для пропорційного балансування входів і випусків.
  3. Швидке зчитування обсягів повітря.
  4. Найкраще підходить для повітряних потоків нижче 80 футів3/хв (38 л/с).
  5. Конус доступний у двох формах для гнучкості: прямокутний та круглий розмір.

На що слід звернути увагу при виборі анемометра

Кожен тип анемометра працює по-різному та кращий для певних цілей, ніж інші. Наприклад, якщо вам потрібен портативний прилад вимірювання швидкості вітру, ваші вимоги можуть задовольнити крильчастий анемометр або анемометр з гарячим дротом. Чашковий анемометр може бути важко переносити через його громіздкість.

При виборі анемометра варто звернути увагу на наступні параметри:

  • Рейтинг точності. Це найважливіший фактор, який слід враховувати при оцінці якості анемометра. Він вказує на точність показань, отриманих конкретним анемометром. Анемометри з точністю від ± 5 % або краще завжди пропонують кращі результати.
  • Час відгуку та швидкість вітру. Ще один важливий фактор, який ви повинні враховувати, це швидкість вітру, яку може виміряти пристрій. Анемометри: діапазон вимірювання швидкості повітряного потоку від 0 до 30 м/с є найбільш поширеними. Такі вимірювачі забезпечують швидкі відповіді. Оскільки швидкість вітру швидко коливається, пристрій повинен мати можливість створювати інтелектуальні та оновлені показання швидкості вітру.
  • Розмір і дизайн. Анемометри бувають різних розмірів і конструкцій, наприклад, деякі крильчасті анемометри мають більші лопаті, а деякі менші. Також існують чашкові анемометри з різною кількістю чашок. Анемометри з довшими кабелями є ідеальними, оскільки якщо датчик вітру розташований вище, ви можете отримати точніші показання. Вибираючи анемометр, слід звертати увагу на дрібниці.
  • Матеріал та тип конструкції анемометра. Довговічність приладу залежить від матеріалу та конструкції анемометра. Це необхідні фактори, які необхідно враховувати при виборі анемометра. Ви повинні переконатися, що обраний вами анемометр є міцним і витримує найгірші кліматичні умови. Він буде постійно перебувати під впливом зовнішнього середовища та стикатися з найсуворішими погодними умовами. Зазвичай обмерзання може порушити роботу чашкових і крильчатих анемометрів і спричинити поломку. Але сьогодні доступні деякі високоякісні версії чашкових анемометрів з підігрівом, які також можуть працювати навіть у морозному кліматі. Більше того, з новими технологіями деякі чашкові та крильчасті анемометри розроблені з обертовими частинами з тривалим терміном експлуатації порівняно зі звичайними.
  • Колір. Колір анемометра дещо важливий для місць з морозним кліматом. Анемометри випускаються двох кольорів, чорного та білого. Обидва чутливі до обмерзання, але чорні нагріваються й тануть швидше, ніж білі анемометри.
  • Інші особливості. Існує багато інших функцій, за якими можна обирати анемометр, як-от електричні та механічні компоненти, доступність для очищення та обслуговування, а також дані цифрових імпульсів, які допомагають уникнути електричних перешкод від різних джерел, як-от радіопередача. Зауважте, що бажано шукати анемометри діапазон вимірювання швидкості вітру до 30 м/с та з рейтингом точності близько ±0,3 ~0,5 м/с.

Анемометри в м/с

  • Якість пристроїв. Не всі види анемометрів відповідають вашим потребам. Ви повинні вибрати пристрій, який відповідає вашим вимогам і умовам. На точність показань впливають високі чи низькі температури? Як довго діє гарантія на систему? Наскільки надійний цей бренд?
  • Вартість. Коли ви думаєте про покупку анемометра, по-перше, ви повинні вирішити, який пристрій більше підходить для ваших потреб. Ви повинні брати до уваги ціну, виходячи з ваших вимог. Оскільки вартість може бути різною в залежності від особливостей і зручності анемометра. Вибирайте прилад відмінної якості, що максимально відповідає вашому бюджету.

Інтернет маркет https://simvolt.ua/ пропонує анемометр зі вбудованою крильчаткою за конкурентною ціною на ринку вимірювальної техніки. В місті Київ в офісі нашої компанії можна ознайомитися з пристроями, отримати професійну консультацію стосовно експлуатації та зберігання пристроїв та придбати необхідний вимірювач.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.