Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Радіоприймачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Радіоприймачі – це електронні пристрої, які відокремлюють радіосигнали один від одного та перетворюють певні сигнали в аудіо-, відео- або формати даних. Радіочастотні приймачі використовують антену для прийому радіосигналів, що передаються, і тюнер для відділення певного сигналу від усіх інших сигналів, які приймає антена. Потім детектори або демодулятори витягують інформацію, яка була закодована перед передачею. Існує кілька способів декодування або модуляції цієї інформації, включаючи амплітудну модуляцію (AM) і частотну модуляцію (FM). В маркеті «SIMVOLT» ви можете купити радіоприймач від відомих виробників.

Радіотехніка обмежує локальні перешкоди та шум. З розширеним спектром прямої послідовності сигнали розподіляються у великій смузі шляхом мультиплексування сигналу з кодом або сигнатурою, яка модулює кожен біт. З розширеним спектром зі стрибками частоти сигнали переміщуються через вузький набір каналів у послідовному, циклічному, порядку.

Радіоприймачі

Вибір радіочастотних приймачів

Вибір радіочастотних приймачів вимагає розуміння методів модуляції, таких як AM і FM. Найпростіша форма модуляції складається з увімкнення або вимкнення сигналу. Амплітудна модуляція (AM) змушує базовий сигнал змінювати амплітуду або висоту несучої хвилі для створення бажаного інформаційного вмісту. Частотна модуляція (FM) змушує миттєву частоту несучої синусоїдальної хвилі відхилятися від центральної частоти на величину, пропорційну миттєвому значенню модулюючого сигналу. Клавіша зсуву амплітуди (ASK) передає дані, змінюючи амплітуду переданого сигналу. Ключ зсуву частоти (FSK) — це схема цифрової модуляції з використанням двох або більше вихідних частот. В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ ви можете радіоприймачі купити з доставкою надійними перевізниками.

Радіочастотні приймачі відрізняються за характеристиками продуктивності, такими як чутливість, частота цифрової дискретизації, роздільна здатність вимірювання, робоча частота та інтерфейс зв’язку.

Чутливість — це мінімальний вхідний сигнал, необхідний для створення заданого вихідного сигналу із заданим відношенням сигнал/шум (S/N).

Частота цифрової дискретизації – це швидкість, з якою вибірки можуть бути взяті з цифрового сигналу на секунду.

Роздільна здатність вимірювання – це мінімальна цифрова роздільна здатність, а робоча частота – діапазон прийнятих сигналів.

Інтерфейс зв’язку – це метод, який використовується для виведення даних на комп’ютери. Паралельні інтерфейси включають шину інтерфейсу загального призначення (GPIB), яка також відома як IEEE 488 і протокол HPIB. Послідовні інтерфейси включають універсальну послідовну шину (USB), RS232 і RS485. Ціна радіоприймача в магазині SIMVOLT досить конкурентна на ринку в вимірювальних приладів.

Додаткові міркування при виборі радіочастотних приймачів включають напругу живлення, струм живлення, входи приймача, радіочастотні роз’єми, спеціальні функції та упаковку. Деякі радіочастотні приймачі включають візуальні або звукові сигнали тривоги або світлодіодні індикатори, які сигналізують про такі режими роботи, як живлення або прийом. Інші пристрої підключаються до коаксіальних кабелів або мають роз’єм або порт, до якого можна під’єднати антену. Як правило, радіочастотні приймачі, які призначені для використання поза приміщеннями, мають міцну водонепроникну конструкцію. Також доступні прилади з внутрішнім калібруванням і перемикачем частотного діапазону.

Види радіоприймачів

Приймач радіомовлення, також відомий як радіоприймач, приймає аудіопрограми від місцевих радіостанцій. Приймачі радіомовлення використовуються для прийому короткохвильових сигналів, середньохвильових сигналів, довгохвильових сигналів і ультракороткохвильових сигналів. Радіоприймачі виготовляють для відтворення програм звукового мовлення. Звук відтворюється за допомогою навушників, які підключаються до гнізда радіоприймача, або динаміка радіоприймача.

Приймачі аналогового радіомовлення використовують два типи модуляції: амплітудну (AM) і частотну (FM). Приймачі радіомовлення можуть приймати амплітудно-модульовані (АМ) сигнали, що передаються станціями мовлення, у діапазонах частот від 148 до 283 кілогерц (кГц) у довгохвильовому діапазоні, від 526 до 1706 кілогерц (кГц) у середньочастотному діапазоні та від 3 до 26 мегагерц (МГц) для далекого міжнародного мовлення. Вони можуть приймати частотно-модульовані (FM) сигнали в діапазоні від 65 до 108 мегагерц (МГц) у дуже високочастотному діапазоні.

Радіочастотні приймачі

Глобальний ринок приймачів мовлення можна сегментувати на основі типу модуляції, типу приймача мовника, програми та регіону. За типом модуляції ринок можна класифікувати на амплітудну модуляцію (AM), частотну модуляцію (FM), супутникове радіо та цифрове аудіомовлення (DAB). З точки зору типу мовного приймача, глобальний ринок приймачів мовлення можна розділити на настільні радіоприймачі, радіогодинник, тюнери, портативні радіоприймачі, автомобільні радіоприймачі, супутникові радіостанції та інші. Залежно від застосування AM/FM/WR приймачів трансляції можна розділити на розважальний, комерційний і комунікаційний.

Сучасний радіоприймач замовити можна в інтернет магазині https://simvolt.ua/.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.