Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Пірометри-реєстратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пірометри дозволяють швидко вимірювати температуру на відстані та не торкаючись об’єкта, який ви вимірюєте. Вбудовані додаткові функції: реєстрація даних в пам’яті пристрою, налаштування коефіцієнта емісії та наявність цілевказувача дуже полегшує роботи користувача. Вони настільки корисні, прості та навіть цікаві у використанні, що стали такими ж поширеними у побуті, як і на виробництві. Пірометри часто використовують для пошуку перегрітого обладнання та компонентів електричних ланцюгів, але вони мають сотні інших застосувань.

Однак під час їх використання є кілька недоліків, які можуть давати оманливі або просто неправильні показання. На щастя, цих джерел помилок легко уникнути або обійти.

Пірометри-реєстратори

Використання пірометрів-реєстраторів у промисловості

Пірометр можна застосовувати в різних галузях промисловості для контролю та моніторингу процесів виробництва.

  • Знаходження несправних компонентів в електричних колах великої потужності.
  • Визначення перевантажених автоматичних вимикачів.
  • Ідентифікація запобіжників на рівні або близькому до номінальної потужності.
  • Виявлення проблем в електричних розподільних пристроях.
  • Моніторинг і вимірювання температури підшипників у великих двигунах або іншому обертовому обладнанні.
  • Виявлення «гарячих точок» в електронному обладнанні.
  • Виявлення течі в герметичних посудинах.
  • Виявлення дефектної ізоляції в технологічних трубах або інших ізольованих процесах.
  • Моніторинг показань температури процесу.

В маркеті вимірювальних приладів https://simvolt.ua/ ви знайдете велику кількість різних вимірювальних пристроїв для різних застосувань, у нас ви також можете пірометр купити з доставкою надійними перевізниками.

Особливості роботи пірометрів

Кожен пірометр має співвідношення «відстань до точки (D:S), яке вказує вам діаметр вимірюваної області порівняно з відстанню до цілі. Наприклад, якщо ваш пристрій має співвідношення відстані до точки 12:1, він вимірює пляму діаметром приблизно один дюйм, коли вона знаходиться на відстані 12 дюймів від цілі (приблизно 2,5 см на 30 см). Якщо ви спробуєте скористатися цим пірометром для вимірювання площі у два дюйми (5 см) навіть із відстані кількох футів (1 м), ви не отримаєте точного результату, оскільки пристрій також вимірюватиме температуру за межами області, яку потрібно виміряти.

Більшість портативних пірометрів мають лазерні покажчики, які показують приблизний центр вимірювальної зони. Важливо знати, що лазер є лише покажчиком і не використовується для фактичного вимірювання температури. Ще одна поширена помилка полягає в тому, що пристрій вимірює площу, освітлену лазерним променем. Пляма вимірювання завжди ширша. В інтернет-магазині SIMVOLT ви можете придбати пірометри для різних застосувань, в тому числі і пірометр медичний.

Пірометри мають хорошу точність при вимірюванні більшості об’єктів, але блискучі поверхні, що відбивають світло, можуть бути проблемою. Ви повинні бути особливо обережними, коли вимірюєте температуру блискучих металевих предметів, але навіть відблиски від глянсової фарби можуть вплинути на точність. Помістіть шматок невідбиваючої стрічки (наприклад, ізоляційної стрічки) на блискучу поверхню або нанесіть трохи фарби, щоб отримати ціль, з якої ви можете отримати кращі вимірювання. Вимірювання на невідбиваючій стрічці або фарбі допомагає уникнути помилок, викликаних блискучими поверхнями.

Причина цього в тому, що не всі матеріали випромінюють однакову кількість інфрачервоної енергії, коли вони мають однакову температуру. Загалом, більшість матеріалів випромінюють більше інфрачервоної енергії, ніж блискучі метали – вони мають вищу «емісійну здатність». (Коефіцієнт випромінювання виражається числом від 0 до 1, де 0 означає відсутність випромінювання, а 1 – ідеальне випромінювання). Якщо вам потрібно регулярно вимірювати температуру об’єктів із низьким коефіцієнтом випромінювання, розгляньте моделі пірометрів з регульованим коефіцієнтом емісії.

Промисловий пірометр-реєстратор

Щоб отримати найкращі результати вимірювання, пам’ятайте:

  • Знайте співвідношення відстані до точки свого пірометра та підійдіть достатньо близько до цілі, щоб ваш пристрій зчитував лише ту площу, яку ви хочете виміряти.
  • Слідкуйте за (і компенсуйте) блискучі об’єкти з низьким коефіцієнтом випромінювання.
  • Пам’ятайте, що пара або пил можуть вплинути на точність вимірювання.
  • Тримайте лінзу пірометра чистою та без подряпин.
  • Щоб отримати найточніші результати, дайте пристрою деякий час досягти температури навколишнього середовища.

В інтернет маркеті SIMVOLT ви можете обрати пірометр реєстратор з різним коефіцієнтом візування, який відповідатиме вашим потребам. Менеджери нашої компанії допоможуть зробити вам правильний вибір.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.