Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Блискоміри (глосметри) Walcom

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рівень глянцю будь-якого матеріалу чи об’єкта безпосередньо впливає на візуальне сприйняття людиною цього матеріалу чи об’єкта, починаючи від глянцевих, напівглянцевих і матових поверхонь. Компанії прагнуть досягти певного рівня блиску своїх продуктів як з функціональних міркувань, так і для того, щоб покращити зовнішній вигляд своїх продуктів і допомогти їм виділитися серед конкурентів. Тому важливо, щоб компанії знали, як виміряти блиск, оскільки належні рекомендації допоможуть компаніям постійно виробляти високоякісні продукти. Для контролю блиску своєї продукції необхідно придбати блискомір Walcom.

Блиск — це відбиття падаючого світла від поверхні предмета. Закон відбиття стверджує, що вхідний кут (кут падіння) дорівнює вихідному куту (куту відбивання). Для хвилі, яка падає на межу розділу двох середовищ, відбувається відбиття.

Блискоміри (глосметри) Walcom

Коли дефекти поверхні на межі малі (порівняно з довжиною хвилі падаючого світла), відображення є дзеркальним і спостерігається зображення джерела. Прикладом можуть бути покриття, що використовуються на автомобілях, які зазвичай є глянцевими та відображають дзеркальне відображення навколишнього середовища.

Дифузне відображення є надзвичайно поширеним явищем і трапляється, коли поверхня об’єкта не гладка, а шорстка або текстурована. Тут світло розсіюється у випадкових напрямках. Дифузне відображення не зберігає зображення джерела. Типовим прикладом є неглянсова або матова фарба, яка використовується для внутрішніх стін будинків та інших будівель.

Звичайно, також можливе змішане відображення (дзеркальне + дифузне), при якому світло розсіюється навколо дзеркального відображення. Змішані відбиття включають напівглянсові зразки, де зображення джерела спостерігається, але не чітко виражене.

З функціональної точки зору контроль блиску виробленої продукції є критичним для виробників, щоб забезпечити послідовність від партії до партії та досягти бажаного результату для своїх продуктів. Споживачі не бажають глянцевих дзеркальних покриттів на своїх внутрішніх стінах, і зазвичай вони не бажають глянсових покриттів із низьким блиском на своїх автомобілях (хоча це тенденція на деяких ринках).

А оскільки рівень глянцю безпосередньо впливає на психологію споживача та може змусити людей надати об’єкту іншого вигляду, компанії люблять оснащувати свої продукти упаковкою та поверхнями зі спеціальним глянцевим покриттям, щоб покращити їх зовнішній вигляд, потенційно збільшуючи продажі.

Першим кроком до контролю рівня блиску є можливість його вимірювання. На глянцевий зовнішній вигляд об’єкта може впливати кілька факторів, таких як текстура підкладки, гладкість самого матеріалу та навіть товщина плівки покриттів, нанесених на об’єкт або поверхню. З урахуванням усіх факторів, які можуть вплинути на зовнішній вигляд блиску, компанії регулярно вимірюють блиск, щоб переконатися, що всі їхні продукти мають незмінний вигляд. Глосметри Walcom допомагають контролювати рівень блиску на різних етапах виробництва.

Як виміряти блиск?

Блиск вимірюється за допомогою вимірювача блиску, який функціонує шляхом призначення одиниці блиску (GU) вимірюваній поверхні. Глянцевий вимірювач проектує падаюче світло на поверхню. Під рівним, але протилежним кутом глосметр вимірює кількість відбитого світла. Як правило, у промисловості для вимірювання блиску використовуються три кути залежно від бажаного рівня блиску. Глянцеві поверхні з GU 70 або вище слід вимірювати за допомогою блискоміра 20°. Напівглянсові поверхні з діапазоном GU 10 – 70GU слід вимірювати за допомогою глянцеміра 60°. Поверхні з низьким рівнем глянцю, які мають GU нижче 10, слід вимірювати за допомогою глосметра під кутом 85°.

GU — це вимірювання, яке використовується для блиску. Стандартна шкала вимірювання глянцю GU визначається еталоном чорного скла. Це чорне скло добре поліроване та має певний показник заломлення, який, якщо його помістити під певним кутом, має дзеркальний коефіцієнт відбиття 100 GU. GU визначаються за допомогою цього стандарту, оскільки 100 GU встановлює калібрування верхньої точки на матовій поверхні, за якою потім можна визначити, скільки GU має поверхня продукту.

Ці глянцеміри 100 GU підходять для більшості неметалевих покриттів і матеріалів, таких як пластмаси та фарби. Для матеріалів із більшою відбивною здатністю, таких як дзеркала чи металеві деталі з покриттям, компанії використовують вимірювачі блиску з вищим верхнім калібруванням, яке зазвичай досягає 2000 GU.

Які галузі потребують вимірювання блиску?

Кілька галузей промисловості покладаються на продукти з блискучим покриттям, щоб привернути увагу клієнтів, що швидко змінюються. Навіть якщо продукт є найкращим, люди навряд чи купуватимуть його, якщо вони не знайдуть його привабливим. Інтернет магазин https://simvolt.ua/ пропонує купити блискоміри Walcom з різними кутами вимірювання блиску.

Дізнайтеся більше про деякі основні галузі, які покладаються на глянець, і для чого вони його використовують:

  • Побутова електроніка.
  • Фармацевтика.
  • Виробництво харчових продуктів.
  • Виробництво меблів.
  • Виробники поліграфічної продукції.
  • Виробництво транспортних засобів.

Як залишатися в межах стандартів блиску?

Відповідність стандарту блиску є одним із найважливіших компонентів нанесення глянцю на продукт. Хоча час від часу ви можете виявити відмінності в продуктах з низьким GU на око, чим більше GU продукт має, тим важче визначити різницю між зразками глянцю. Таким чином, компаніям дуже важливо знати, як залишатися в межах стандартів рівня блиску та правильно вимірювати свій блиск.

Існує декілька доступних міжнародних стандартів, які визначають вимоги та використання різних типів глосметрів. Ці стандарти дають користувачам інформацію про використання блискомірів з певними видами матеріалів, такими як пластик, метал, папір, кераміка та фарба. Наприклад, ISO 2813 — це міжнародний стандарт, який допомагає зрозуміти, як перевірити блиск фарби. Компанії будуть регулярно використовувати ці стандарти та специфікації вимірювача глянцю на етапі контролю якості, щоб забезпечити послідовність у виробництві своїх продуктів.

Важливою частиною знання того, як правильно перевірити блиск і відповідати стандартам, є вибір правильного кута для вимірювання блиску. Існує три основні кути вимірювання, які використовуються для більшості промислових застосувань покриттів, причому кут вимірювання відноситься до кута між падаючим і відбитим світлом. Три основні кути вимірювання: 20, 60 і 85 градусів.

Блискоміри Walcom

Використання правильного кута вимірювання блиску має вирішальне значення для відповідності стандартам блиску, оскільки правильний кут допомагає точніше визначити якість блиску. Ви почнете з вимірювання під кутом 60 градусів, щоб визначити, чи працюєте ви з низьким, середнім чи високим глянцем. Поверхні з нижчим глянцем матимуть вимірювання нижче 10 GU і потребуватимуть зміну кута на 85 градусів. Якщо у вас 10-70GU, ви можете підтримувати той самий кут 60 градусів. У разі, коли ваше вимірювання перевищує 70 GU, вам потрібно буде відрегулювати налаштування під кутом 20 градусів.

Окрім трьох основних типів вимірювань, вам знадобляться кути 45 градусів для плівок, анодованого алюмінію, текстилю та кераміки. Якщо ви міряєте папір, кут має бути встановлений на 75 градусів. Дотримуючись цих кутових стандартів, ви можете гарантувати, що всі продукти мають найточніші вимірювання.

В маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT представлена тільки оригінальна продукція з усіма відповідними сертифікатами. Доставка товарів здійснюється тільки перевіреними перевізниками.

В офісі нашої компанії в місті Київ ви можете ознайомитися з наявними пристроями, отримати консультацію та придбати блискоміри Walcom ціна на які вас повністю влаштує.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.