Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Блискоміри (глосметри) виробництва Японії

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Глосметри зазвичай вимірюють блиск фарби, покриттів і блискучих поверхонь під кутом відбиття 20 градусів, 60 градусів і 85 градусів. Вибираючи правильний кут для вимірювання блиску, важливо враховувати діапазон блиску вимірюваної поверхні об’єкта. Глянцевий вимірювач можна використовувати для вимірювання блиску гладких, оброблених або необроблених поверхонь, таких як камінь, дерево, меблі, підлога, тощо. Таким чином, глянцемір є універсальним інструментом, який забезпечує неруйнівний контроль рівня блиску поверхонь.

Блискоміри (глосметри) виробництва Японії

Чому потрібно використовувати глянцемір для вимірювання глянцю?

Хороша глянцева зовнішня упаковка підвищує цінність продукту та робить його вигляд більш висококласним. Насправді велика кількість прикладів показала, що блиск продукту впливає на споживачів так само, як і колір. Проте в харчовій упаковці глянець не тільки підвищує привабливість продукту для покупців, але й відіграє життєво важливу роль у забезпеченні безпеки споживачів. Наприклад, якщо блиск УФ-лаків зменшується під час виробництва харчової упаковки, можуть виникнути проблеми із затвердінням. Чорнило, фарби та покриття на упаковці можуть стиратися, сколюватися та відшаровуватися, забруднюючи їжу всередині упаковки. Однак, використовуючи глянцемір для моніторингу блиску харчової упаковки під час виробничого процесу, подібні проблеми можна виявити на ранній стадії, таким чином уникаючи втрат від перефарбування або відкликання партії продуктів.

Окрім упаковки, блискомір також можна використовувати для матеріалів, деталей і самого продукту. Вимірювачі блиску надають фахівцям з контролю якості швидкий і простий спосіб оцінити характеристики поверхні продуктів. Для виробників, які виробляють велику кількість продукції, глосметри є особливо зручними пристроями. Коли продукти масово виробляються, необхідно використовувати глянцемір, щоб переконатися, що колір і блиск кожного продукту однакові. Це загальні очікування клієнтів. Багато факторів впливають на блиск поверхні, такі як кількість і тип покриття, гладкість полірування та якість основи. Використовуючи глянцемір і застосовуючи належну практику контролю якості, ви можете гарантувати, що ці змінні не впливатимуть на сприйняття продукту клієнтом.

Використовуйте професійний 60-градусний портативний Блискомір (глосметр) HORIBA IG-410, щоб швидко, легко та точно оцінити зміни глянцю. Тисячі фахівців з контролю якості покладаються на портативні глянцеміри Horiba, щоб оцінити стандарти та безпеку своєї продукції. Вимірювачі блиску Horiba — це портативні пристрої, які можна носити з собою та вимірювати блиск на місці.

Переваги використання блискомірів

Вимірювач блиску широко використовується для вимірювання одиниць блиску на пофарбованих, покритих і блискучих поверхнях, як правило, під кутом відбиття 20 градусів, 60 градусів і 85 градусів. Універсальний пристрій, глосметр можна використовувати на гладких, оброблених або необроблених поверхнях, таких як камінь, дерево, ламінат і підлога.

Ось п’ять переваг використання глянцеміра:

  1. Контроль рівня блиску харчової упаковки. Глянець додає сприйняття цінності продукту. Тож він має такий же психологічний вплив на споживача, як і його колір. Однак, коли справа доходить до харчової упаковки, глянець робить більше, ніж просто максимізує привабливість споживача. Він відіграє життєво важливу роль у забезпеченні харчової безпеки для споживачів. Таким чином, використовуючи глянцемір, виробник може легко уникнути витрат на повторне покриття та інших проблем.
  2. Швидкий і простий спосіб оцінки. Окрім упаковки, глянцемір має багато інших практичних застосувань. Його можна використовувати на виготовлених матеріалах, компонентах і самих продуктах. За допомогою глосметра виробники та фахівці з контролю якості мають швидкий і простий спосіб оцінити характеристики поверхні своїх продуктів.
  3. Узгодженість у партії. Тестер або вимірювач блиску особливо зручний для виробників, які виробляють продукцію великими партіями. Якщо розмір партії великий, важливо використовувати глянцемір, щоб переконатися, що кольори та глянець однакові на кожному продукті. Дуже важливо підтримувати послідовність. Це можна забезпечити за допомогою глянцеміра.
  4. Швидка ідентифікація змінних. Ряд факторів, таких як кількість і тип покриття, гладкість полірування та якість основи, можуть впливати на якість блиску. Використовуючи глянцемір і застосовуючи належну практику контролю якості, виробники можуть гарантувати, що ці змінні не впливатимуть негативно на сприйняття клієнтами їх продукту.
  5. Точність і надійність вимірювання. Використовуючи професійний вимірювач блиску Horiba, зміну блиску можна оцінити швидко, легко й точно. Це робить цифрові тестери блиску особливо зручними для перевірки рівня блиску на виробництві або навіть у польових умовах. Цифрова модель більш точна, надійна і дає повторювані результати.

Фахівці з виробництва та контролю якості в усьому світі покладаються на цифрові вимірювачі блиску Horiba для оцінки стандартів і безпеки своєї продукції. Кожен глянцемір, пропонований Horiba, є компактним, зручним у використанні та призначений для проведення вимірювань глянцю на місці.

Як користуватися глянцеміром?

Блискомір — це прилад, який використовується для вимірювання дзеркального відбиття світла на поверхні. Вимірювачі глянцю зазвичай використовуються в автомобільній промисловості, при виробництві пластмас і поліграфії, а також для контролю якості та досліджень і розробок.

Щоб використовувати глянцемір, виконайте такі дії:

  • Підготуйте поверхню: переконайтеся, що поверхня для вимірювання чиста та вільна від бруду, сміття чи відбитків пальців.
  • Налаштування глянцеміра: увімкніть глянцемір і дайте йому нагрітися протягом кількох хвилин. Потім виберіть відповідний кут вимірювання для вашої програми. Більшість глянцемірів поставляються з кутом 60 градусів, який підходить для вимірювання більшості поверхонь.
  • Виконайте вимірювання: тримайте глянцемір перпендикулярно до поверхні, яку ви хочете виміряти, і натисніть кнопку, щоб зняти показання. Переконайтеся, що прилад контактує з поверхнею, а вимірювання виконується в межах зазначеної області.
  • Запишіть результат: запишіть вимірювання на аркуші паперу або в електронній таблиці. Якщо вам потрібно провести кілька вимірювань, повторіть попередні кроки для кожної області.
  • Інтерпретація результатів: вимірювачі глянцю вимірюють кількість світла, відбитого від поверхні, причому більша цифра вказує на більшу відбивну здатність поверхні. Залежно від застосування вам може знадобитися порівняти результати з певним стандартом або специфікацією, щоб визначити, чи відповідає поверхня бажаному рівню блиску.

Блискоміри Японія

Пам’ятайте, що глянцеміри є чутливими інструментами, і будь-які подряпини або дефекти на вимірюваній поверхні можуть вплинути на показання. Крім того, для різних застосувань можуть знадобитися різні кути вимірювання, тому обов’язково зверніться до посібника користувача для отримання конкретних інструкцій.

Інтернет маркет https://simvolt.ua/ офіційний представник компанії Horiba (Японія) в Україні. Вся представлена продукція має відповідні сертифікати якості та постачається з інструкціями українською мовою.

В офісі нашої компанії, вмісті Київ, ви можете ознайомитися з пристроями, отримати консультацію стосовно правильного використання та придбати якісний та надійний блискомір Horiba.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.