(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Високочастотні тестери

           
           
           
         
Комплект HFE-35C
 
37,808.00 грн
 
         
Комплект HFE-59В
 
77,900.00 грн
 

Високочастотні тестери електромагнітного випромінювання 

Електромагнітне випромінювання прийнято пов'язувати з науково-технічним прогресом і появою великої кількості електроприладів. Але воно існувало задовго до появи електрики, так як поля і хвилі даного виду можуть мати і природне походження. З появою антропогенних джерел електромагнітного випромінювання їх вплив на людину значно посилилося. 

Що є штучним джерелом ЕМ-хвиль? Це різне електрообладнання, побутові прилади, цифрова та комп'ютерна техніка, лінії електропередач, засоби зв'язку і т.д. Однак вони можуть мати різну довжину, тому по-різному впливають на людину. Виявити їх присутність допоможе спеціальний індикатор випромінювання. 

Вплив високочастотного електромагнітного випромінювання на людину

Різні тестери і індикатори електромагнітного випромінювання допоможуть виявити його присутність і інтенсивність. Необхідність в таких приладах велика, оскільки хвилі високого і надвисокого частотного діапазону дуже небезпечні для всього живого. Вони викликають в організмі гальмування рефлексів, уповільнюють пульс, знижують артеріальний тиск. При тривалому впливі таких ЕМ полів виникають стійкі функціональні зміни в кровоносній і нервовій системах. 

Частково випромінювання поглинається людським тілом, де воно викликає парниковий ефект. У свою чергу він провокує швидку стомлюваність, сонливість, головний біль, зміну температури, дратівливість, також відбуваються зміни в крові, знижується зір і нюх. Всі ці негативні наслідки необоротні, якщо вплив електромагнітних хвиль припинити. Але при регулярному опроміненні здатність втрачається і розвиваються хронічні та професійні захворювання. Тому наявність дозиметра в місцях з підвищеним електромагнітним випромінюванням обов'язково. Також обов'язково використовувати спеціальні засоби захисту, які мінімізують вплив ЕМП шляхом відображення або поглинання хвиль. 

Вимірювачі високочастотних електромагнітних хвиль 

Маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT пропонує купити вимірювальні прилади для визначення інтенсивності радіовипромінювання, як на робочих місцях, так і вдома. Для контролю випромінювання у виробничих цехах і на робочих місцях в різних галузях господарства, використовують професійні ЕМ тестери, спеціально спроектовані для гігієнічної оцінки умов праці. Деякі прилади здатні провести вимірювання в зоні індукції, тобто в безпосередній близькості від джерела. 

Згідно з гігієнічними нормативами, напруженість і інтенсивність електромагнітних полів на робочому місці повинні знаходитися в певних діапазонах:

  • при високочастотному опроміненні від джерел індукційного нагріву по електричному компоненту ЕМП - 20 В/м; при тих же параметрах магнітної складової - 5 А/м;
  • при високочастотному опроміненні від джерел діелектричного нагріву, радіоустановок- 20 В/м;
  • при опроміненні ультрависоких частот - 5 В/м;
  • Для сантиметрових хвиль сила опромінення вираховується в залежності від часу впливу:
  • якщо ЕМ-хвилі впливають протягом усього робочого дня, то вона не повинна перевищувати 10 мкВт/кв. см;
  • при впливі хвиль до двох годин на день, опромінення допускається не більше 100 мкВт/кв.см;
  • якщо опромінюється людина 15-20 хв в день, то інтенсивність повинна бути менше 1000 мкВт/кв.см.

Радіочастотні аналізатори від SIMVOLT 

В інтернет-магазині SIMVOLT можна замовити професійні пристрої, за допомогою яких легко і оперативно визначається інтенсивність, силу електромагнітного випромінювання. Це професійні пристрої з високою точністю і широким робочим діапазоном. Вони мають автономне живлення, здатні працювати в інтенсивному режимі, відрізняються довговічністю і надійністю, міцним корпусом і зрозумілим інтерфейсом. Рідкокристалічний дисплей часто забезпечується підсвічуванням, що полегшує експлуатацію приладу в темний час доби. 

На вітрині представлені тестери і індикатори, що працюють в високочастотному ЕМП. Це продукція від кращих світових виробників, яка доступна за ціною. Низька вартість вимірювачів обумовлена тим, що маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT тісно співпрацює з виробниками з України та з-за кордону. Компанія представляє в нашій країні інтереси багатьох брендів, тому має найбільш вигідні, практично ексклюзивні умови. 

Додаткові переваги нашого інтернет-магазину 

Радіочастотні аналізатори, купити які можна на сайті в режимі он-лайн, 100% оригінальні, відповідають сертифікату якості, підлягають заводській гарантії та сервісному обслуговуванню. У кожній коробці з приладом знайдеться керівництво по експлуатації на зрозумілій мові. Здійснюється доставка радіометра по всій території України перевіреним перевізником. 

В інтернет-магазині SIMVOLT працюють компетентні, завжди ввічливі і доброзичливі співробітники, готові завжди відповісти на ваші запитання, допомогти визначитися з вибором, дати слушну пораду. Наш магазин - це не тільки широкий асортимент професійної контрольно-вимірювальної техніки, економічно обґрунтовані ціни, оперативна доставка і приємний в усіх відношеннях персонал. Ми найкраще місце для покупки в Україні. Не вірите, переконайтеся в цьому самі!