(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53
Silver-Elastic TKE

ВЧ+НЧ / Екрануючий головний убір Silver-Elastic TKE

Арт. Silver-Elastic TKE

2,800.00 грн

+
Коротка інформація

Екрануючий головний убір Silver-Elastic TKE для захисту від ВЧ+НЧ електромагнітного випромінювання

Особливості:

Високоякісний захисний головний убір, виготовлений зі спандексу з вмістом срібних волокон 20 %. Цей матеріал є дуже еластичним і прекрасно адаптується до форми голови. У зв'язку з високим вмістом срібла, виріб є дуже міцним і має відмінні характеристики затухання на рівні 50 дБ та 99.999 % екранування.
Сучасна альтернатива хустці! Цей головний убір у вигляді рукава можна носити декількома способами: як шапку, як захист для обличчя і шиї, або для повного захисту голови за допомогою 2 виробів.
Оскільки електропровідними є обидві поверхні виробу, низькочастотні поля легше відводяться. Відповідає стандартам ASTM D4935-10 та/чи IEEE-STD-299-2006, що підтверджено дослідженнями в Університеті Німецьких Федеральних Збройних Сил, Мюнхен. На зображені 3 представлена діаграма затухання, що його вдається досягнути на практиці, на різних частотах (джерела випромінювання вказані на осі Х).

Технічні характеристики:

Діаметр: 24 см, довжина 40 см

Затухання: 50 дБ на частоті 1 ГГц

Колір: сріблястий

Склад: 80 % спандекс, 20 % срібло

Питомий опір: 0,5 Ом/дюйм

Як одягнути головний убір?

Як піратська бандана: 1) Виверніть виріб навиворіт так, щоб було видно шов. 2) Покладіть головний убір на голову. 3) Тримайте нижню частину головного убору. Тепер візьміть верхню частину і витягніть її назад на голову іншою рукою. Закрийте голову.

Особливості догляду:

Делікатне прання при 30 °С та делікатна сушка при низьких температурах. Не прасувати , не піддавати хімчистці, не відбілювати! Для прання рекомендується застосовувати спеціальний миючий засіб TEXCARE, який Ви можете придбати в нашому маркеті. Випрати перед першим застосуванням.

Знебарвлення:

Виріб містить срібло, яке може знебарвлюватись після тривалого часу використання. Ця особливість характерна для всіх тканин з вмістом срібла. Причиною знебарвлення є пряме сонячне світло, тепло від радіатора, бризки від води і т.д. Проте це ніяк не впливає на захисні характеристики виробу.

Y-SHIELD
Німеччина
Технічні характеристики
99.999 %
50 дБ
80% спандекс , 20% срібло
Для данного товару, поки немає відео.