(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26
Silver-Max TMO
ВЧ+НЧ / Екрануюча сорочка Silver-Max TMO
Арт. Silver-Max TMO

Звертайтеся до нас щодо ціни

Коротка інформація

Екрануюча сорочка Silver-Max TMO для захисту від ВЧ та НЧ електромагнітного випромінювання

Особливості:
Високоякісний одяг для захисту від ВЧ і НЧ електромагнітного випромінювання з капюшоном та з довгим рукавом, виготовлений з нейлону з вмістом срібних волокон. Цей виріб можна носити як тонкий светр або ж як піжаму, також у поєднанні з легінсами TMU. Дана продукція не є у масовому виробництві, що гарантує її високу якість. Ідеально підходить як для домашнього носіння, так і для відпочинку, роботи чи у відрядженнях!

Характеристика матеріалу Silver- Max:
Це не еластична тканина, тому рекомендується купувати виріб на розмір більший! Вироби з Silver-Max можуть бути видні під одягом, якщо використовувати їх як нижню білизну.
– Має дуже високу стійкість до прання без втрати ефективності затухання, що підтверджено тестами на прання.
– Незважаючи на вміст металу, дана тканина є м'якою та приємною на дотик.
– Оскільки електропровідними є обидві поверхні виробу, низькочастотні поля легше відводяться.

Відповідає стандартам ASTM D4935-10 та/чи IEEE-STD-299-2006, що підтверджено дослідженнями в Університеті Німецьких Федеральних Збройних Сил, Мюнхен. На зображені 3 представлена діаграма затухання, що його вдається досягнути на практиці, на різних частотах (джерела випромінювання вказані на осі Х).

Технічні характеристики:
Європейські розміри: S, M, L, XL
Затухання: 60 дБ на частоті 1 ГГц
Колір: сріблястий
Склад: 80% нейлон , 20% срібло
Вага: 100 г/м ²
Питомий опір: 0,2 Ом/дюйм (2,54 см)

Особливості догляду:
Делікатне прання при 30°С та делікатна сушка при низьких температурах. Не прасувати , не піддавати хімчистці, не відбілювати! Для прання рекомендується застосовувати спеціальний миючий засіб TEXCARE, який Ви можете придбати в нашому маркеті. Випрати перед першим застосуванням.

Знебарвлення:
Виріб містить срібло, яке може знебарвлюватись після тривалого часу використання. Ця особливість характерна для всіх тканин з вмістом срібла. Причиною знебарвлення є пряме сонячне світло, тепло від радіатора, бризки від води і т.д. Проте це ніяк не впливає на захисні характеристики виробу.

Y-SHIELD
Німеччина
Технічні характеристики
60 дБ
80% нейлон , 20% срібло
Для данного товару, поки немає відео.