(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

У маркеті SIMVOLT – портативні і стаціонарні прилади для аналізу поліграфічного паперу

У галузі поліграфії визначення показників паперу особливо актуальне

Серед показників паперу, що характеризують його властивості – товщина або об’ємна маса, щільність, шорсткість, електропровідність, зольність, ступінь проклейки, гладкість, білизна, прозорість, опір розриву, зламу і вдавленню, вологість, деформація при намоканні, вбираюча здатність тощо. Властивості паперу зумовлюють необхідність застосовувати вимірювальну техніку під час його виготовлення, зберігання і використання, адже контроль показників паперу має неабияке значення для подальшої його експлуатації.

Особливої актуальності визначення показників паперу набуває в галузі поліграфії. Доцільність застосування того чи іншого різновиду паперу для виготовлення конкретної поліграфічної продукції залежить, перш за все, від його друкарсько-технічних характеристик.

Ретельна перевірка та додрукарський аналіз паперу допомагає:
1. Уникнути фінансово небажаних помилок.
2. Проконтролювати вологість паперу.
3. Уникнути скручування та хвилястості паперу.
4. Забезпечити успішне проходження видавничої продукції через усі друкарські процеси.

Вашій увазі пропонуються високоякісні портативні та стаціонарні прилади для аналізу паперу від німецького виробника EMCO.

Портативні вологоміри і термогігрометри для паперу EMCO

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує декілька моделей німецьких портативних  вологомірів для паперу.

Вологоміри для макулатури EMCO AP 500-M3 та EMCO AP 500, глибина вимірювання яких може досягати 500 мм, призначені для оперативного визначення вологості великих обсягів паперу (у стосах, рулонах), а також у макулатурі, і здатні здійснювати вимірювання неруйнівним способом без відбору зразків.  Серед особливостей вологомірів EMCO AP 500-M3 та EMCO AP 500: фабричне калібрування для різних матеріалів і щільності паперу, температурна компенсація, функція реєстрування даних – автоматичний запис, збереження даних із зазначенням дати і часу, введення даних постачальника і номеру партії, передача вимірюваних значень через USB-інтерфейс на комп’ютер або принтер, аналіз результатів вимірювань за допомогою програмного забезпечення в Excel, їх статистична обробка, можливість створювати бази даних.

Обидві моделі вологомірів вимірюють вологість до 50 %. Роздільна здатність EMCO AP 500-M3: вологість – 0,5 %, температура – 0,5 °C. Роздільна здатність EMCO AP 500: 1 % вологості.

Також заслуговує окремої уваги вологомір паперу EMCO MP – універсальний вимірювальний прилад для швидкого і неруйнівного визначення абсолютної та відносної вологості у стосах і рулонах друкованої продукції через упаковку. Цей прилад застосовується для перевірки відповідності показників паперу існуючим технічним вимогам, а також для визначення вологості книг, каталогів та іншої готової друкованої продукції. Роздільна здатність і відтворюваність результатів вимірювання становить 0,1 % RH. Вимірювання вологості можуть здійснюватися у стосах глибиною до 30 мм. Прилад калібрується  для матеріалів з покривним шаром і без нього.

Серед термогігрометрів варто виокремити EMCO Dolphin P, що здатний вимірювати відносну вологість і температуру не лише паперу, а й дерева, текстилю та інших гігроскопічних матеріалів. Термогігрометр може бути використаний для автоматичного контролю клімату на поліграфічних підприємствах. Серед переваг приладу – швидке реагування, температурна компенсація, автоматична реєстрація близько 10 000 значень з описом точки вимірювання і визначення точки роси.

В асортименті SIMVOLT кишеньковий інфрачервоний тестер температури для паперу EMCO Temp, який добре підходить для безконтактних вимірювань температури неметалевих поверхонь. Застосовується прилад під час друкарських процесів та у паперовій промисловості, маючи діапазон від -20 до +500 °C. Технічні особливості даного тестера роблять можливим вимірювання температури на запущених паперових полотнах.

Стаціонарні вологоміри паперу EMCO

Стаціонарний вологомір для оперативного визначення вологості паперу EMCO NDT 100-S розроблений з метою прогнозування поведінки матеріалу у виробничому процесі. Лазерний сенсор приладу забезпечує безконтактне вимірювання, що виключає механічний вплив (тертя) на вимірюваний зразок. Точність вимірювання становить 0,01 %. Час вимірювання: від 1 до 900 с. Перевагами  EMCO NDT 100-S є автоматичне регулювання нуля і автокомпенсація можливих помилок. Також прилад оснащений вбудованим кліматичним датчиком та має вихід для підключення до ПК для централізованого управління результатами вимірювання. Розміри аналізованих зразків можуть бути 15х100 мм та 50х100 мм опційно.

Портативні товщиноміри паперу EMCO

Серед німецьких товщиномірів EMCO Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує модель PTM 5, що призначений для визначення товщини неметалевих матеріалів, зокрема, паперу, текстилю, меблів, дерева, шкіри, гуми, пластику, скла тощо. Мінімальний розмір вимірюваного об’єкта: 10х10 мм2 (0,4"х0,4").

Прилад легкий у використанні, має широкий діапазон вимірювання: від 0 до 5 мм та високу точність. Товщиномір EMCO PTM 5 оснащений вбудованим датчиком і просто калібрується за допомогою тестової пластини. Вимірювання, діапазон яких становить від 0 до 5000 мкм або від 0 до 200 міл, за необхідності, можна здійснювати безперервно. Результати вимірювань відображаються у мкм, мілах або мм. Похибка приладу: ±1,0 мкм або ±0,06 міл.

 

Стаціонарні прилади для комплексного аналізу паперу: міцність, грамаж, товщина, пористість, гладкість, блиск, шорсткість, білизна, зольність і вологість

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує мультифункціональний стаціонарний прилад для тестування паперу EMCO PPA Vario. З його допомогою можна визначити низку показників паперу, зокрема, гладкість по Бекку, пористість по Герлі, товщину, вологість, грамаж, а також блиск, шорсткість, формування аркуша, білизну/колір і зольність паперу.

Концепція компанії-виробника EMCO полягає у створенні засобів автоматизованого контролю якості паперу, невеликого компактного лабораторного устаткування, оптимізованого для спеціальних вимог конкретного поліграфічного підприємства.

Особливості приладу: швидкий доступ  до результатів поточного контролю виробництва, здійснення вимірювань відповідно до особливостей сорту паперу, тестування поздовжніх і поперечних профілів, автоматизований збір даних вимірювання, їх обробка та аналіз, а також інтеграція в існуючі корпоративні мережі.

Для визначення міцності паперу до розшарування SIMVOLT рекомендує стаціонарний тестер EMCO IBT. Він здійснює перевірку внутрішньої структурної міцності паперу, аналізує папір на стійкість до розшарування по z-координаті. Такий аналіз дає можливість прогнозувати поведінку матеріалу під час технологічної обробки. Тестер застосовується для визначення міцності паперу, картону і паперів зі складною будовою. Серед корисних технічних особливостей даного приладу варто назвати компенсацію тертя, функцію автоматичної статистичної обробки для серії вимірювань, високу відтворюваність (<±2 %) та 4 вимірювальних діапазони від 52,5 Дж/м2 до 2100 Дж/м2. Тестер міцності паперу до розшарування можна застосовувати до таких матеріалів, як поліграфічний папір, етикетка, картон, газетний і декоративний папір.

Також в асортименті SIMVOLT – тестер гладкості паперу EMCO GPR по Бекку, який має автокомпенсацію тиску повітря і температури, функцію автоматичної статистичної обробки для серії вимірювань, два діапазони вимірювань, зручний режим калібрування, високу відтворюваність і малі відхилення. Окрім гладкості, прилад також може вимірювати щільність паперу та має два режими вимірювання – стандартний (від 10 до 1400 Бек/с) і швидкісний (від 80 до 1400 Бек/с).

Серед новинок у маркеті SIMVOLT – прилад для нарізання тестових смуг паперу EMCO MSS, який забезпечує оперативне створення стандартизованих смуг паперу та плівки для тестування і з високою точністю нарізає смуги з обох сторін. Мінімальна ширина смуг становить 10 мм, а їх кількість регулюється на заводі-виробнику відповідно до побажань замовника.

Розмір зразків: 6 смуг по 15 мм та 1 смуга 50 мм. Прилад нарізає 7 смуг за 4 секунди, використовуючи сталеві самозаточувальні леза. Щільність нарізуваного паперу може бути від 30 до 200 г/м2. Керування приладом здійснюються за допомогою педалі.

Спеціалісти Маркету вимірювальних приладів SIMVOLT надають усю необхідну інформацію щодо вибору якісних німецьких приладів для аналізу паперу.