(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Трансмітери

           
           
           

Трансмітери вологості для всіх бажаючих

Контрольно-вимірювальна техніка, представлена в інтернет-магазині SIMVOLT, стане в нагоді в різних галузях народного господарства, в державних і приватних підприємствах, в лабораторіях, дослідних центрах, в різних структурах бізнесу. При необхідності часто вимірювати вологість в різних системах неможливо обійтися без трансмітера, купити який просто зараз можна в нашому магазині.

Трансмітери та їх застосування

Трансмітер - не просто датчик, як можна було б подумати, це багатофункціональний прилад, за допомогою якого можна отримати виміри, які не поступаються за точністю професійній лабораторній техніці.

Під трансміттером розуміють пристрій, який широко використовується в інженерних системах, зокрема в вентиляції і кондиціонування. Крім виробничих цехів, такий індикатор вологості знайшов своє застосування в побуті, в громадських місцях з значним потоком людей, в музеях, виставкових залах, аптеках, а також скрізь, де необхідно дотримуватися майже стерильної чистоти. Купити трансмітер наполегливо рекомендується для спортивних і тренажерних залів, навчальних аудиторій, великих кухонь, тепличних господарств і ферм.

Особливості та функціонал вимірювача

Трансмітер представляє собою частину інтегрованих систем вимірювання, яка використовуються для моніторингу за промисловими процесами, об'єктами і т.д., а також для аналітики. В першу чергу пристрій призначений для вимірювання вологості, але також існують моделі, здатні працювати з такими параметрами і характеристиками, як:

  • електропровідність;
  • pH води ірізнихрідин , розчинів;
  • розчинений в воді і інших рідинах кисень;
  • загальна концентрація органічного вуглецю;
  • точка роси;
  • питомий опір;
  • мутність води ;
  • CO2;
  • розчинений озон.

Одним словом, замовити трансмітер з асортименту можна саме такий, який максимально відповідає специфічним вимогам споживачів, що працюють в різних сферах. Деякі пристрої годяться для вирішення простих повсякденних завдань, інші - для складних процесів, треті вважаються універсальними. Є такі визначники вологості, які працюють тільки з одним параметром (вологістю), але існують трансмітери, здатні контролювати різні характеристики середовища (системи) одночасно. Варто звернутися до консультантів інтернет-магазину SIMVOLT, які підберуть оптимальну модель і при цьому врахують особливості, умови сучасних технологічних процесів, високі стандарти, які прийняті в галузі.

Трансмітери в інтернет-магазині SIMVOLT

Трансмітери - не просто потрібні прилади, вони незамінні, а від їх якості залежить дуже багато чого. Тому вибирати їх варто ретельно, зважено, бажано з компетентним фахівцем. У маркеті контрольно-вимірювальної технікипредставлений широкий вибір моделей від кращих виробників світу. Вони відрізняються між собою не тільки ціною, але і можливостями, терміном служби, похибкою, матеріалом корпусу і т.д. Одне можна сказати з упевненістю, що вся продукція SIMVOLT заслуговує на увагу і довіру покупців.

У нас можна купити трансмітери від брендів, які не потребують представлення. EZODO, DELTA OHM - це гіганти, чиї прилади давно користуються попитом серед українських споживачів і відгуки про них - тільки позитивні. Всі пристрої 100% оригінальні, відповідають сертифікатам якості, мають інструкцію зрозумілою мовою. Купити вимірювачі пропонується з гарантією і сервісним обслуговуванням.

Наші трансмітери професійні, компактні, довговічні, практичні, зручні у використанні, мають ергономічний корпус і дисплей для виведення даних в зручному форматі. Також вони відрізняються високою швидкодією, а монтувати їх можна в горизонтальному і вертикальному положенні.

Висока якість, адекватні ціни

Ціна - одна з головних переваг трансмітерів від SIMVOLT. Товар пропонується недорого, так як інтернет-магазин безпосередньо співпрацює з виробниками, минаючи посередників. Нерідко ми представляємо інтереси компаній в Україні на ексклюзивних умовах, тому замовити його у нас - це значить зробити найбільш вигідну покупку в регіоні.

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує оперативну обробку замовлення і доставку по всій Україні надійними транспортними компаніями. Вони подбають про цілісність і збереження приладу і доставлять його в Київ, Львів, Харків, Одесу, Черкаси, Дніпро, Запоріжжя, інші обласні центри, великі і малі міста країни.

 

Звертайтеся в SIMVOLT, якщо вам потрібні цифрові трансмітери або будь-яка інша професійна портативна контрольно-вимірювальна техніка в Україні за адекватними, економічно обґрунтованим цінами.