Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Товщиноміри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Товщиноміри - прилади для неруйнівного контролю товщини

Товщиноміри - це вимірювальні прилади для точного і швидкого контролю товщини виробів, матеріалів, тонких шарів матеріалів, якості покриттів, елементів конструкцій і т.п. Діапазон досліджуваних об'єктів найширший - від феромагнітних і неферомагнітних металів, лакофарбових покриттів, скла, пластмас, паперу, і навіть для визначення товщини іржі або оксидної плівки.

Переваги та області застосування сучасних товщиномірів

Процес вимірювання дуже простий, досить притиснути датчик товщиноміра до поверхні - і після звукового сигналу результат вимірювань відображається на рідкокристалічному дисплеї в метричній системі одиниць. Швидкість вимірювань і простота у використанні - одна з істотних переваг, завдяки якій ми бачимо зростаючу популярність товщиномірів. Купивши такий прилад, користувач отримує ще одну незаперечну перевагу - можливість неруйнівного контролю та вимірювання у важкодоступних місцях. Це надзвичайно важливо, оскільки не завжди є можливість провести спеціальну підготовку досліджуваних об'єктів або зробити зрізи.

Сучасні товщиноміри - це недорогі компактні мікропроцесорні прилади. Пам'ять на останні результати вимірювань, можливість передачі даних на комп'ютер дозволяють проводити статистичну обробку потокових вимірювань. Живлення від акумуляторів або батарейок, невеликі розміри і вага, можливість роботи в польових умовах - все це значно розширює можливості застосування товщиномірів. Купивши прилад, зверніть увагу також на точність і діапазон вимірювань. Як правило, точність становить порядку сотих мікрона, а діапазоном вимірювань практично від нуля до декількох міліметрів.

Застосування товщиномірів найрізноманітніше: це і велика промисловість, і малий бізнес, і наукові завдання, для ремонтних робіт, для контролю товщини тонкого шару різних матеріалів:

  • шпаклівки;
  • оксидної плівки;
  • іржі;
  • лакофарбового покриття.

Також існують спеціальні товщиноміри для контролю товщини неметалевих матеріалів, таких як:

  • текстиль;
  • папір;
  • дерево;
  • шкіра;
  • гума.

Купити необхідний прилад для Ваших завдань допоможуть висококваліфіковані консультанти нашого маркету.

Ультразвукові товщиноміри та інші типи приладів

Товщиноміри поділяють залежно від застосування для:

  • покриттів;
  • металів;
  • неметалевих матеріалів.

Або в залежності від методу вимірювання товщиноміри поділяються на:

  • ультразвуковий;
  • вихрострумовий;
  • магнітний;
  • електромагнітний;
  • механічний;
  • лазерний.

Купити прилад потрібно для конкретних задач, виходячи з вимог до точності вимірювань, роздільної здатності, наявності додаткових можливостей - і тоді товщиномір порадує Вас довгою і стабільною роботою. Найбільш популярні моделі вихрострумового, магнітного і ультразвукового товщиномірів. Ціна товщиноміра також важлива при виборі.
Ультразвукові товщиноміри працюють на ехо-імпульсному методі вимірювань. Джерело посилає ультразвукову хвилю, яка проходить через досліджувану поверхню, відбивається від підкладки, повертається і фіксується датчиком, після чого процесор проводить всі необхідні обчислення. Одна з умов точного вимірювання - металева підложка. Таким способом можна вимірювати і товщину самого металу. Тоді датчик фіксує відбиту хвилю до тих пір, поки відбивання не припиниться. Це означає, що елемент пройдено наскрізь. Аналіз товщини металевих елементів, тонких шарів покриттів на металевих підложках, таких як фарби, епоксидні смоли, оксидні плівки і т.д. - все це під силу ультразвуковому товщиноміру. Купити такі прилади Ви можете у нашому маркеті.
Магнітні товщиноміри використовуються для вимірювання елементів з неферомагнітних матеріалів (гуми, пластику, скла та ін.), а також немагнітних покриттів на магнітній підложці. Метод вимірювання ґрунтується на силі взаємодії магніту, вбудованого в прилад, з досліджуваним об'єктом. Ця сила напряму залежить від вимірюваної товщини. Також може використовуватися ефект Холла, який полягає у виникненні різниці потенціалів в досліджуваному елементі під впливом магнітного поля.
Вихорострумові товщиноміри служать для визначення товщини діелектричних покриттів (таких як гальванічні, лакофарбові, пластикові, синтетичні та інші) на немагнітних підкладках. Принцип роботи полягає в наведенні вихрових струмів Фуко в матеріалі підкладки. Зі зменшенням товщини покриття величина цих струмів зростає, і навпаки.

Отже, незамінний прилад для неруйнівного контролю товщини це звичайно ж товщиномір. Купити товщиномір, з гарантією якості, отримати всі необхідні консультації та технічну підтримку Ви зможете в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT. Тим паче ціни товщиномірів одні з найкращих в інтернеті.

Вгору