Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тестери шорсткості поверхні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нерівності на поверхні визначають, наскільки вона шорстка. Шорсткість поверхні можна оцінити за візуальним виглядом і тактильними відчуттями та виміряти за допомогою числової шкали. Стан поверхні часто описують на основі її гладкості, блиску, а також матовості та фактурності або дзеркального покриття. Ці відмінності у зовнішньому вигляді та тактильному відчутті пов’язані з нерівностями на поверхні об’єкта. Для вимірювання геометричних параметрів поверхні використовують кілька механічних і оптичних методів.

Поверхневі нерівності на об’єктах або матеріалах або створюються навмисно, або створюються численними факторами, такими як вібрація ріжучих інструментів і фізичні властивості матеріалу.

Тестери шорсткості поверхні

Функціональність різних об'єктів залежить від текстури поверхні, яка буває різних форм і розмірів. Нерівності поверхні також можуть виникнути в результаті накладання кількох шарів. Увігнутості та опуклості впливають на якість і функціональність поверхні предмета. Це також впливає на продуктивність кінцевого продукту, яка включає тертя, робочий шум, довговічність і споживання енергії. Кількісна оцінка грубості поверхонь пов'язана з вимірюванням їх за висотою, глибиною та інтервалом. Ці дані далі аналізуються стандартним методом і розраховуються відповідно до промислових стандартів. Тестер шорсткості вимірює нерівності на поверхні, що є однією з характеристик текстури поверхні, окрім шаруватості та хвилястості. Тертя та знос листового металу залежить від текстури поверхні, тому цей параметр важливо перевірити.

Як можна виміряти шорсткість поверхні

Тестери шорсткості можна використовувати як неруйнівний контроль характеристик поверхні. Вони вимірюють характеристики поверхні об'єкта. Це важливо, оскільки динаміка поверхні визначає зручність використання цього продукту, а також такі фактори, як довговічність. Наприклад, шорсткіші поверхні більш схильні до корозії та зносу, ніж більш гладкі поверхні. З іншого боку, більш гладкі поверхні мають меншу ймовірність зчеплення одна з одною, ніж більш шорсткі. Під час виробничого процесу ці прилади вимірюють характеристики поверхні виготовленої деталі та порівнюють її з необхідним еталоном. Показники вимірювачів шорсткості поверхні часто вимірюються в одиницях, позначених як Ra.

Типи вимірювачів шорсткості поверхні

Ці тестери поділяються на дві великі категорії, а саме: тестери контактних поверхонь і тестери безконтактних поверхонь. Тестування контактної поверхні здійснюється шляхом проведення приладом по поверхні, що перевіряється, і отримання показань на приладі. Як правило, контактний тестер шорсткості поверхні складається з датчика, який проходить по поверхні, що перевіряється, і який приєднується до блоку обробки даних і відображення, з якого оператор може зчитувати дані з датчика.

Пристрої для перевірки шорсткості поверхні часто також включають блок друку, який може передавати дані в роздруківку, яку можна архівувати, щоб інші люди мали до них доступ. Багато приладів для перевірки шорсткості поверхні є портативними, оскільки умови, в яких вони використовуються (наприклад, цех), роблять їх портативними. Вони також зазвичай можуть використовуватися в різних положеннях, вертикально чи горизонтально, щоб адаптуватися до багатьох можливих положень використання на виробничому підприємстві.

Отримання вимірювань шорсткості поверхні не є корисним, якщо ви не можете порівняти його з заданим стандартом, щоб визначити, наскільки відхилилася його шорсткість поверхні. Через це на ринку існують стандарти шорсткості поверхні , які можна використовувати як еталон для порівняння ваших показань.

Тестер для визначення шорсткості поверхні

Застосування в різних галузях промисловості

Як згадувалося, тестер поверхні використовується в більшості виробничих процесів, щоб переконатися, що поверхні вироблених продуктів відповідають певному стандарту. Наприклад, тестери поверхонь використовуються в автомобільній промисловості, щоб переконатися, що різноманітні деталі, такі як гальмівні колодки та системи двигуна, відповідають дуже точним стандартам шорсткості поверхні. Окрім виробництва нових продуктів, шорсткість поверхні можна використовувати для оцінки впливу зносу на продукт, щоб допомогти виробничому процесу. Наприклад, протези часто перевіряються на шорсткість поверхні після заміни, щоб дати виробникам уявлення про їх знос. Потім ці дані вносяться у виробничий процес, що веде до виробництва кращих і довговічніших продуктів.

В інтернет маркеті https://simvolt.ua/ представлені різні пристрої для контролю параметрів поверхні, в тому числі й тестери шорсткості поверхні.

Ознайомитися з пристроями, отримати консультацію від спеціалістів та придбати необхідні пристрої ви можете в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.