Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Температурні щупи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Температурний щуп — це тип датчика, який використовується для вимірювання температури. Датчик температури працює, відстежуючи зміну опору в даному середовищі: твердому, рідкому або газовому, і перетворюючи його у формат, придатний для використання оператором. Температурний зонд розміщають на поверхні, прикручують або вставлять в об'єкт та занурюють в рідину, щоб контролювати зміну температури.

Оскільки температурні щупи застосовують в різних галузях, то їх часто виготовляються на замовлення. Таким чином можна змінити діапазон визначення температур, з'єднання, довжину кабелю та інші технічні характеристики, щоб вони добре підходили для відповідних застосувань.

Температурний щуп

Типи датчиків температури

Датчики температури — пристрої для вимірювання показників температури за допомогою електричних сигналів. Датчик складається з двох металів, які генерують електричну напругу або опір, коли помічають зміну температури. Датчик температури відіграє вирішальну роль у підтримці певної температури в будь-якому обладнанні, яке використовується для виготовлення будь-чого — від ліків до молочної продукції. При виробництві продукції точність та швидкість реагування датчика температури має вирішальне значення для забезпечення бездоганності кінцевого продукту.

Температура є найпоширенішим типом фізичних вимірювань у промислових цілях. Точні вимірювання життєво важливі для забезпечення успіху цих процесів. Термодатчики температури бувають різних форм, які використовуються для різних методів регулювання температури. Існує дві категорії датчиків температури: контактні та безконтактні. Безконтактні датчики використовуються переважно у небезпечних зонах. Високоточний та надійний температурний щуп купити Київ в офісі компанії SIMVOLT.

Як і всі технології, датчики температури за ці роки значно еволюціонували. Сьогодні в промисловості використовуються три основних типи:

Датчики температури RTD, відомий як термометр опору і вимірює температуру на опір елемента RTD. Датчик може бути виготовлений з різних матеріалів, включаючи платину, нікель або мідь. Однак датчики з платини більш точні, але й коштують дорожче.

Термопара являє собою датчик з двох проводів з двох різних металів, з'єднаних в двох точках. Напруга між двома проводами відображає зміну температури. Хоча точність може бути трохи нижчою, ніж у датчика RTD, але вони працюють у найпоширенішому діапазоні температур від -200 °C до 1750 °C і, як правило, є більш економічно ефективними.

Датчики температури NTC (термістори) зазвичай дешевші за інші альтернативи, але вони пропонують більш швидкий час відгуку і дуже чутливі. Температурний щуп NTC зазвичай є найкращим вибором для вимірювання температур середнього діапазону від -40 °C до +125 °C, а для епоксидних інкапсульованих NTC і до +250 °C.

Використання кожного типу датчиків

Тип датчика температури слід вибирати на основі застосування. Багато процесів можуть обслуговуватися кількома типами датчиків.

  1. Термопари — це датчики температури, які найбільш часто використовують в промисловості. Причин цьому багато:
  •   Стійкість до вібрації: По-перше, термопари є найнадійнішим типом датчиків. Вони прості в конструкції, завдяки чому термопари стійкі до вібрацій.
  •   Низька вартість: По-друге, оскільки термопари коштують недорого, вони є найкращим варіантом, коли для контролю одного процесу потрібно кілька датчиків. Існують певні програми, які використовували сотні, а то й тисячі датчиків одночасно. Одним із прикладів є термопрофілювання в автомобільній промисловості.
  •   Найвищі температури: Термопара — єдиний контактний датчик, який може вимірювати високі температури. Все, що перевищує 650 °C, вимагає вимірювання за допомогою термопари.
  •   Швидка реакція: Нарешті, коли потрібна швидка реакція, термопара з відкритим переходом забезпечує найшвидший зворотний зв'язок із змінами температури. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує температурний щуп купити Київ.
  1. Датчики температури RTD. Датчик RTD також пропонують кілька унікальних функцій та переваг.
  •   Високі температури: Датчики RTD підходять, коли потрібна точність при високих температурах, оскільки вони можуть вимірювати до 650 °C. Цей діапазон набагато вищий, ніж у термісторів.
  •   Захист від електричних шумів: Окрім забезпечення високої точності, датчики RTD мають високу стійкість до електричних шумів. PT100 є найкращим варіантом для застосування в промислових середовищах автоматизації, де є двигуни, генератори та інше високовольтне обладнання.
  •   Незначний вплив навколишнього середовища на роботу датчика: Нарешті, якщо необхідно контролювати процеси в складних умовах виробництва, захисний кожух датчика RTD забезпечує хорошу стійкість до більшості складних температурних і погодних умов, особливо в порівнянні з термопарами.
  1. Термістори — найкращий варіант для вимірювань температури нижче 150 °C.
  •   Найкраща чутливість: З одного боку, терморезистори мають найкращу продуктивність у цьому діапазоні, навіть кращу, ніж датчик RTD, через підвищену чутливість датчика.
  •   Низька вартість: З іншого боку, терморезистори коштують у 2 або 3 рази дешевше, ніж RTD, і це основна причина, чому термістори використовуються у звичайних побутових приладах, блоках змінного струму або водонагрівачах.

Температурний датчик

Чому краще купувати температурний щуп в маркеті SIMVOLT?

Інтернет-маркет https://simvolt.ua/ пропонує широкий асортимент температурних щупів різної цінової категорії від відомих компаній-виробників. Наші менеджери допоможуть обрати відповідний датчик температури, що задовольнить ваші потреби при вимірюванні.

Вгору