Мультиметр – універсальний прилад для вимірювання напруги, струму та опору

Мультиметр – комбінований електровимірювальний прилад, що має основні та додаткові функції. Серед основних: вимірювання величини електричного струму, напруги між двома точками електричного кола та електричного опору. Додатковими функціями мультиметрів вважають продзвонювання – вимірювання електричного опору зі звуковою сигналізацією; генерацію тестового сигналу найпростішої форми; тест діодів – перевірку цілісності напівпровідникових діодів і знаходження їх «прямої напруги»; тест транзисторів – перевірку напівпровідникових транзисторів. Також мультиметри можуть міряти електричну ємність, індуктивність, температуру та частоту гармонійного сигналу.

Завдяки своїм численним функціям, мультиметр – концептуально новий прилад, який буде корисний представникам багатьох професій, пов’язаних із технікою та електрикою, яку вона споживає: інженерам-радіоконструкторам, автомеханікам-електрикам, електротехнікам, електромонтерам, лаборантам в університеті та навіть рядовим радіоаматорам. Мультиметри – надійне і довговічне устаткуванням, якому під силу зробити найточніші вимірювання.

Mультиметри від SIMVOLT

Компанія «SIMVOLT» пропонує широкий вибір мультиметрів. Зокрема, в асортименті такі моделі: DT-3216DT-3219DT-9917TDT-9962T. Це повнофункціональні прилади, що відповідають сучасним нормам щодо зходів безпеки при роботі зі струмом,  за помірну ціну.

Моделі DT-3216DT-3219 - це компактні цифрові мультиметри з набором з 7 різних функцій, можуть проводити тестування цілісності ланцюга та перевірку діодів. Відрізняються діапазоном вимірювання - перша модель 340 мА по струму, друга 400 мА.

Мультиметр DT-9962T − новий професійний цифровий мультиметр, захищений від проникнення вологи, має також захист 1000 В у всіх діапазонах вимірювання, захисні плавкі запобіжники 10A/1000В і 0,5 А/1000В, функцію захоплення піків. Проводить тестування pn переходів та тест на провідність.
Професійний цифровий мультиметр DT-9917T має базову точність 0,5 %, 4000 відліків, захист − 1000 В на всіх діапазонах, великий LCD дисплей з графічною шкалою і підсвічуванням для зручності читання показників вимірювань та широкий діапазон вимірювань ємності.

Струмові кліщі для вимірювання напруги, потужності, сили струму

Струмові кліщі – це прилад, який використовується для вимірювання різних електричних величин, таких як напруга, потужність, сила струму, і дозволяє проводити вимірювання без порушення роботи струмового ланцюга, без його розриву. Необхідність вимірювати великі струми без розриву ланцюга виникає у сучасному виробництві, комунальному господарстві та багатьох інших сферах діяльності.

Маркет SIMVOLT пропонує такі моделі струмових кліщів –  DT-355СР-09 та СР-10. Залежно від моделі струмові кліщі можуть виконувати функції мультиметра, а саме: контактно заміряти показники постійного або змінного струму, перевіряти контакти та діоди. Такою є модель DT-355. Прилад вимірює постійну та змінну напругу, змінний струм, опір, температуру, ємність, частоту, перевіряє діоди та тестує на провідність.

Серед недорогих моделей – струмові кліщі СР-10 та  СР-09 для безконтактного вимірювання струму. Прилади застосовуються для тестування струму форсунок, генератора, первинного ланцюга запалювання, бензонасоса тощо. Цю модель можна також використовувати для пошуку витоків струму в електричних ланцюгах а/м.

Купити струмові кліщі в маркеті «SIMVOLT» можна з доставкою по Києву та Україні. Ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію від спеціалістів маркету щодо вибору і застосування вимірювальних приладів, представлених у магазині, за телефонами: (044) 221-93-73, 221-72-30.