(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Струмові кліщі з вбудованим тепловізором Flir – запорука теплового контролю важкодоступних об’єктів електричних мереж

Струмові кліщі з вбудованим тепловізором Flir – запорука теплового контролю важкодоступних об’єктів електричних мереж

FLIR CM-174Струмовимірювальні кліщі оснащені тепловізійною камерою - це прилад для безконтактного контролю та візуалізації несправностей в електричній мережі.

FLIR CM-174 - цифровий електровимірювальний прилад оснащений камерою термічного зору. Він комфортний у використанні, ергономічний, спроектований для використання професіоналами. Струмові кліщі з вбудованим тепловізором дозволять контролювати неполадки в електромережах безконтактним методом в розподільних щитах, електричних шафах і електропроводці.Такі несправності в електричних мережах становлять загрозу обслуговуючому персоналу. Використання стандарту Infrared Guided Measurement дозволяє струмовим кліщівпривести оператора до вірних координат електронеполадки, що дає можливість безпечного контролю небезпечних і проблемних місць електричних мереж. Струмові кліщі з тепловізором виконують теплове тестування стану електричних приладів, розподільних щитів, електричних шаф, електропроводки і струмопровідних елементів при різних навантаженнях і конструкції. FLIR CM 174 може здійснювати перевірку робочих температур і контролювати її перевищення.

Навіщо потрібен тепловізійний контроль електричних мереж і що це таке?

Тепловий контроль заснований на реєстрації розподілу на поверхні об'єктів температури, яка називається радіаційною. Для нашого вимірювального приладу, а саме струмових кліщів, об'єктами вимірювання можуть бути електричні мережі і їх комплектуючі: електричні щитові, трансформаторні підстанції, проводка, розетки і т.д. Розподіл температур, який вказує на тепловтрати поверхні об'єкта виміру, визначають ефективність електричної мережі. Результатами теплового контролю є спеціальні картинки - термограми обстежених поверхонь обладнання. За такою термограмою розраховують середні температури поверхонь. Тепловий контроль дозволяє вести ефективний і своєчасний контроль сполучних елементів електричних мереж, так як нагрів з'єднувальних елементів безпосередньо залежить від його властивостей. Тепловий контроль так само дає можливість проаналізувати перевищення опору електричного вузла і понадштатних втрат потужності.

Комплексні неполадки електромережі - не перешкода для FLIR CM174

Чутливі електрощупи і інтегрований ліхтарик струмових кліщів з тепловізором дають можливість визначити неполадки навіть в погано освітлених малодоступних місцях. FLIR CM-174 має широкий спектр можливостей для визначення електричних значень. З його допомогою можна виміряти більшість електротехнічних значень, які потрібні для своєчасного усунення неполадок:

 • обчислити дійсне середньоквадратичне значення
 • встановити режими LoZ і VFD
 • відображення піків пускового струму
 • режим односпрямованої інтелектуальної повірки діодів.

FLIR CM 174 - портативний безконтактний вимірювач електричного струму. Компактний корпус і автономне живлення від батарейок дозволяє віднести пристрій до портативних пристроїв. FLIR CM174 швидко стане основним електричним інструментом для пошуку несправностей в електромережі.

Які несправності швидко усуваються з FLIR CM174?FLIR CM-174

 • Скорочується час пошуку несправних кабелів електричної проводки, і швидко визначається напрямок усунення.
 • Струмові кліщі з вбудованим тепловізором FLIR CM174 є багатофункціональними. Це економить часовий ресурс і грошові вкладення на покупку різноманітних вимірювальних засобів для ремонту неполадок електромереж.
 • Безпечний у використанні завдяки безконтактному методу визначення пошкоджених елементів електромережі та її складових частин.

Які додаткові функції стумовимірювальних кліщів FLIR CM174 допоможуть Вам виявити та усунути несправності електромережі?

 • Чутливі електрощупи і інтегрований ліхтарик струмових кліщів з тепловізором дадуть Вам можливість провести вимірювання в малодоступних місцях.
 • Допоміжні характеристики: True RMS, LoZ, VFD Mode.
 • Супутні аксесуари виробника дають можливість вимірювати змінний струм в діапазоні до 3000 А.

В яких елементах електромережі можна визначити неполадки струмовими кліщами з тепловізійної камерою?FLIR CM-174

 • Електричні контакти.
 • Компоненти силових трансформаторних станцій.
 • Роз'єднувачі.
 • Вимикачі.
 • Захисні апарати.
 • Запобіжники.
 • Конденсатори.
 • Розетки.
 • Електричні прилади.

На відміну від стандартних методів контролю за станом електричних мереж, струмові кліщі мають такі переваги в застосуванні

 • Під час теплового контролю технічного стану та обслуговування електричних мереж не потрібно відключати від електромережі цілий мікрорайон.
 • Безконтактне обстеження стану електричної мережі виключає травматизм електромонтерів під час роботи.
 • Висока роздільна здатність теплового зображення (4800 пікселів) дозволяє точно визначати місця несправностей і швидко їх усувати.
 • Енергетичні ресурси використовуються раціонально і ефективно.
 • Зменшуються витрати на діагностику електромережі.
 • Тепловізійні зображення зберігаються в архіві (комп'ютері), що дає можливість швидко виявляти попередні несправності електромережі.

Технічні характеристики струмових кліщів з вбудованим тепловізором FLIR CM174

Технічні характеристики струмових кліщів з вбудованим тепловізором FLIR CM174

На будівництві, для здійснення теплового контролю за станом та безпечного обслуговування електричних мереж - потрібно купити і застосовувати професійні струмові кліщі з вбудованим тепловізором FLIR. Вам складно зробити кінцевий вибір, або у Вас залишилися питання щодо FLIR CM174 зв'яжіться з професійними консультантами фірми SIMVOLT. І Ви обов'язково отримаєте допомогу, а також якісні та недорогі струмові кліщі з вбудованим тепловізором. Ціна професійних струмових кліщів відповідає якісним і функціональними показниками.

 

Науковий консультант SIMVOLT, канд. техн. наук, доцент Маркін Максим

 

 
Знижка
EZODO 6031

Солемір водозахищений EZODO 6031

1,240.00 грн
980.00 грн
   
Знижка

Тепловізійна інфрачервона камера FLIR Е6 (160x120)

74,200.00 грн
71,120.00 грн
   
Знижка
TM-195

Тестер інтенсивності електромагнітного випромінювання тривісний (50 МГц...3,5 ГГц) TM-195

3,710.00 грн
3,670.00 грн