(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Сім раз відміряй. Найкращі портативні контрольно-вимірювальні прилади для ремонту і будівництва.

На допомогу будівельникам

 Будівництво є особливою сферою діяльності людини, у якій задіяні абсолютно різні галузі знань і творчості. Якщо на етапі розробки зовнішнього вигляду будівлі та планування інтер’єру на першому плані є естетика, гармонія краси і смаку, художня довершеність ліній і форм, то в процесі втілення задуму в життя домінують точність та строгий розрахунок. Чітке інженерне бачення конструкцій і функціональності, знання про властивості матеріалів та точне дотримання технологій, бездоганний математичний розрахунок – основні складові створення архітектурних шедеврів.
Тому сучасному професіоналу-будівельнику не обійтись без високоякісного контрольно-вимірювального обладнання. Новітня багатофункціональна вимірювальна техніка для будівництва забезпечує високу точність результатів та суттєво скорочує час на проведення вимірювань. Сьогодні в арсеналі дизайнерів, архітекторів та будівельників широкий спектр нових далекомірів, вологомірів, пірометрів, тепловізорів, мультиметрів, компактних, простих у користуванні, що допоможуть проводити чіткий і грамотний контроль на різних етапах будівництва.
Маркет вимірювальних приладів
SIMVOLT давно і успішно співпрацює з такими торговими марками як CEM, EZODO, WALCOM, FLUS, та ін., якість яких перевірена часом.

Вимірювання відстані лазерним променем

Думаєте, що для такої простої операції, як вимірювання відстані вже можна обійтись і звичайною рулеткою? Так, звичайно можна на прямих стінах у квартирі, однак і тут будуть деякі незручності – не вистачає довжини, одному впоратись важко, треба переміряти кусками, потім додавати, при цьому загубивши кілька доданків – маса нюансів.
А як бути з вимірюваннями у важкодоступних місцях, на висотних будівлях, при закладанні фундаментів, на щойно пофарбованих поверхнях, тощо? Тут не обійтись без сучасних лазерних технологій і нових
портативних лазерних далекомірів. Хто спробував такий пристрій один раз – ніколи не захоче знову повернутись до звичайної рулетки.
Крім високої точності (як правило кілька міліметрів), лазерні далекоміри (або лазерні рулетки) мають широкий діапазон вимірювань – до 50-60 м без використання додаткових відбиваючих поверхонь, та порядку 200 м, якщо використовувати візирні пластини зі спеціальним покриттям для максимального відбивання сигналу. Лазерні рулетки можуть проводити непрямі вимірювання за двома чи трьома значеннями, за допомогою теореми Піфагора, проводити неперервні вимірювання в режимі стеження. А функції розрахунку площі та об’єму взагалі незамінні для правильного планування кількості будівельних та оздоблювальних матеріалів (щоб потім в авральному порядку не прийшлось докуповувати рулон шпалер чи мішок цементу).
Якщо Ви хвилюєтесь з приводу безпечності лазерного променя – мушу Вас заспокоїти. В сучасних лазерних далекомірах використовується напівпровідниковий лазер з потужністю менше 1 мВт, що абсолютно безпечно, навіть за умови, якщо випадково промінь попаде в очі. Звичайно, навмисно це робити не варто з огляду на правила техніки безпеки.
Зверніть увагу на такі недорогі та якісні моделі як
CEM LDM-100, GD-60D, представлені в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT.

Вимірювання температури лазерним променем

Лазерні технології приходять на допомогу будівельникам і в такому питанні як вимірювання температури. Використовуючи сучасні пірометри (безконтактні термометри) це можна зробити, навіть не торкаючись поверхні. Така можливість просто рятує у випадку, коли необхідно виміряти температуру об’єкта у важкодоступному місці, під напругою, рухомої частини механізму, і навіть щойно поштукатурених чи пофарбованих стін. Для будівельних задач найкраще підійдуть пірометри пістолетного типу, компактні, прості у використанні, з автономним живленням. Особливою популярністю серед будівельників користуються пірометри торгової марки FLUS. Вони мають регульований коефіцієнт емісії для найбільш точних вимірювань (порядку 0,1 °С), а також набір додаткових функціональних можливостей – підсвічування для роботи при слабкому освітленні, утримання результатів вимірювання на екрані, автоматичне вимкнення для економії енергоспоживання, розрахунок максимального, мінімального та середнього значення вимірювань, звуковий сигнал про перенавантаження та індикатор зарядки батареї. Все це забезпечує оператору максимальний комфорт та безпеку.
Більш дешевий варіант, однак так само повнофункціональний, пірометр WALCOM HT-822. Єдина відмінність – фіксований коефіцієнт емісії, що дещо збільшує похибку вимірювань (порядку 2°С). Однак для певного ряду задач цього є цілком достатньо. Ергономічний дизайн та простота у використанні, безумовно допоможе цьому пірометру знайти своїх користувачів.

Для вимірювання температури будівельних матеріалів (піску, цементу, будівельних розчинів, клеїв) ідеальним є цифровий водостійкий термометр зі стержнеподібним електродом WALCOM TBT-10H. Його робочий діапазон від -50 до +300°С дозволяє контролювати температуру навіть будівельних сумішей, які потрібно наносити гарячими (смоли, клеї, бітумні покриття, тощо.) При цьому похибка в межах одного градуса забезпечить Вам найточніший результат вимірювань.

 

Ще більш широкі можливості дає будівельникам використання тепловізорів. Вони дозволяють не тільки вимірювати температуру поверхні, але і візуалізувати тепловий профіль досліджуваного об’єкта. Такий пристрій особливо стане в пригоді при проведенні теплоізоляційних робіт, та для контролю їх якості – одразу видно всі місця, де втрати тепла найбільші. А ще за тепловим профілем легко можна виявити дефекти в конструкції споруди – неякісна кладка, щілини в панелях, неякісне покриття даху, тощо. За допомогою тепловізора також можна проконтролювати втрати тепла через вікна та двері, а також перевірити ефективність роботи системи опалення та нагрівальних приладів.

Маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує кілька моделей недорогих та функціональних тепловізорів для задач будівництва: WALCOM IR-80 та WALCOM IR-60. Використання відносно невеликої матриці (порядку 80х60) дозволяє суттєво здешевити конструкцію тепловізора та зробити його більш доступним для широкого кола користувачів. Однак це не заважає досягнути хорошого рівня теплової чутливості (десяті і соті градуса), та високої точності вимірювання температури – 2%. Настроюваний коефіцієнта емісії також сприяє підвищенню точності вимірювань.
Дуже зручним є наявність карти пам’яті, на яку можна записати отримане зображення і перенести його на комп’ютер для більш детального аналізу. Наявність автономного живлення дозволяє працювати з таким тепловізором в польових умовах протягом 6 годин, а якщо задіяти функцію автоматичного вимкнення – то навіть довше.

Вологоміри

Чіткий і точний контроль вологості в різних технологічних процесах на будівництві безумовно є запорукою високої якості виконаних робіт. Чи достатньо просохла стіна після штукатурки, в якому стані цементна стяжка, тощо – відповіді на ці питання дозволять точно спланувати хід будівельних чи ремонтних робіт та дотриматись всіх необхідних умов для найкращого результату. Справжні професіонали контролюють вологість це не на дотик, а за допомогою вологоміра. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує різні моделі контактних та безконтактних вологомірів.
Голчасті вологоміри найкращі для вимірювання вологості деревини та сипучих будівельних матеріалів. Принцип роботи таких вологомірів –  кондуктометричний (між голкоподібними електродами вимірюється опір середовищ, який є пропорційним його вологості). Такі вологоміри прості і зручні в користуванні, досить надійні, мають демократичну ціну. Однак недолік полягає в тому, що це руйнівний метод контролю, для вимірювання вологості необхідно проколоти чи занурити електроди в досліджувану речовину.
Безконтактні вологоміри мають більш широкий діапазон застосування та відносяться до неруйнівних методів контролю вологості (наприклад безконтактні вологоміри
EXOTEK MC-380XCA та EXOTEK MC-160SA). За допомогою таких приладів з легкістю можна проконтролювати вологість деревини, бетону, цементу, цегли, штукатурки, гіпсокартону, керамічної плитки, піщаника, мармуру, паперових шпалер, проконтролювати процес висихання стін, стелі, підлоги і мати повну інформацію про хід будівельних робіт. Вимірювання проводиться за допомогою аналізу діелектричної проникності середовища в радіочастотному діапазоні. Інший варіант - аналіз ємності датчика, яка теж залежить від вологості середовища. Проникаюча здатність випромінювання може досягати 100 мм. Існує три режими вимірів: одиничний вимір, серія вимірів з усередненням і режим безперервного вимірювання для виявлення ділянок підвищеного вмісту вологи.

Мультиметри та металошукачі

Багатофункціональні мультиметри від одного зі світових лідерів з виробництва контрольно-вимірювального обладнання СЕМ – для професійних будівельників та електриків те, що називається musthave. Напруга, сила струму, опір, ємність, частота, тест на провідність, контроль p-n переходів і навіть температура – ось перелік параметрів, що їх можна проконтролювати да допомогою такого мультиметра. При цьому прилади СЕМ відповідають найжорсткішим європейським вимогам щодо безпеки користування та якості, а корпус захищений від попадання бруду та пилу. В асортименті маркету вимірювальних приладів SIMVOLT Ви знайдете високоякісні мультиметри, але і струмові кліщі та осцилографи.
Можна пристосувати мультиметр і до непрямих задач, таки як наприклад пошук прихованої проводки, що знаходиться під напругою. Для цього потрібно виставити прилад на низький рівень напруг і просканувати щупом стіну. Чутлива електроніка одразу зафіксує рівень індукованої напруги від прихованого провідника. Хоча для таких задача є спеціальні прилади – детектори прихованої проводки. Він допоможе запобігти ушкодженню силових кабелів, і як наслідок – можливого ураження струмом робочого персоналу, попередить псування комунікацій, дорогого обладнання тощо. Знадобиться він як професійним електрикам, будівельникам, майстрам, так і для побутових потреб.

 Відеобороскоп

Куди неможливо заглянути людині (труби, повітроводи, каналізація, зазори простінків і т.п.) – добереться відеобороскоп. Це спеціальне професійне обладнання дає можливість візуально оцінити стан матеріалів і конструкцій у важкодоступних місцях. Наприклад, огляд вентиляційних шахт, колодязів, для контролю та інспектування систем водопостачання, трубопроводів, водостоків, каналізації, димоходів, для діагностування стану протяжних каналів, контейнерів та цистерн великих розмірів тощо.
Прилад оснащений довгим гнучким щупом, на кінці якого розташована відеокамера. Довжина кабелю у спеціальних моделей може сягати 60 м (
TV-BTECH 3199F). На кінці кабелю розміщена мініатюрна відеокамера, діаметром кілька десятків мм (22-25 мм), що дозволяє проникати навіть у тонкі переходи. Зображення передається на екран і записується на флеш-пам'ять. Прилад допоможе професіоналам будівництва.

Тому використання прецизійного контрольно-вимірювального обладнання допоможе чітко спланувати роботу і проконтролювати всі технологічні процеси, щоб у результаті ми отримали те, що планували,
а не:

     

Хоча звичайно, такі шедеври, це вищий пілотаж!

За всіма консультаціями щодо придбання та експлуатації контрольно-вимірювального обладнання для будівництва звертайтесь до спеціалістів маркету вимірювальних приладів SIMVOLT за телефоном (044)-221-93-73, або за допомогою форми зворотного зв’язку на нашому сайті http://simvolt.ua/