(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Система автоматичного контролю температури та вологості HTLab

Система автоматичного контролю температури і вологості

До числа найбільш важливих параметрів середовища відносять температуру і вологість. Ці показники важливі для всього живого на нашій планеті, але вони мають значення для протікання технологічних процесів, виробництва та складування готової продукції, напівфабрикатів і т.д. У бізнесі рівень вологи і температури контролюють дуже строго, використовуючи найрізноманітніші вимірювальні прилади. Купити такі в широкому асортименті можна в інтернет-магазині SIMVOLT. Також у нас можна придбати вимірювачі «два в одному», які набагато вигідніше в плані енергоспоживання і займаного простору.

Маркет контрольно-вимірювальної техніки не тільки пропонує професійні технічні засоби на будь-який смак. У нас можна замовити послуги з перенастроювання, калібрування, переградуювання вимірників, також ми розробили спеціальні галузеві пропозиції, які будуть зручними і вигідними для початківців і досвідчених підприємців. Але є ще один вид послуг від SIMVOLT, який вартий вашої уваги - розробка і впровадження індивідуальних систем автоматичного контролю. Замовити дану послугу разом з навчанням персоналу пропонується абсолютно недорого.

Впровадження такої системи автоматичного контролю температури і вологості дозволить вирішити ряд завдань:

 • скоротити витрати на проведення контролю середовища звичними методами;
 • істотно зменшити вплив людського фактора;
 • оптимізувати робочий процес, в результаті чого матеріальні і трудові ресурси використовуються більш ефективно, зростає продуктивність праці і прибуток;
 • прискорюється робочий процес, при виникненні відхилень від запрограмованих показників система реагує практично миттєво.

Маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT для систем автоматичного контролю температури і вологості використовує передові технології і методи, новітнє обладнання від відомих виробників. Завдяки цьому замовник за невеликі гроші отримує ефективно працюючі рішення з коротким терміном окупності. Відстежити дієвість такої системи також надається можливим.

Система HTLab для контролю температури і вологості складається з набору датчиків і вимірювальних модулів, з'єднаних між собою за допомогою кабелю кручена пара довжиною до 1000 м. Датчики розміщуються в досліджуваному просторі і забезпечують постійний моніторинг і контроль різних параметрів, в залежності від набору датчиків. Це можуть бути значення точки роси, вологості, освітленості, температури і т.д. Управління датчиками проводиться дистанційно, а всі результати записуються і можуть бути оброблені за допомогою відповідного програмного забезпечення. Результати можна представити у вигляді графіків, таблиць, діаграм, а також роздрукувати необхідний матеріал.

Переваги системи автоматичного контролю температури

Завдяки зручному управлінню, користувач може налаштувати різні показники, систему оповіщення та записи відповідно до своїх завдань і потреб. Таким чином, система буде повністю адаптована під конкретні завдання. Крім того, система дуже динамічна, Ви легко можете розширити її іншими датчиками, якщо виникає така необхідність. При цьому додаткові модулі легко підключаються до вже існуючої лінії і не потребують додаткових витрат.

В системі можуть бути задані критичні значення параметрів, при досягненні яких буде надіслано повідомлення про аварію.

Користувач може налаштувати періодичність оповіщення про поточні результати вимірювань за допомогою відправки SMS-повідомлень, а також переглядати дані в реальному масштабі часу через інтернет.

Висока надійність роботи системи автоматичного контролю температури забезпечується завдяки використанню високоякісних датчиків з різними рівнями захисту робочих елементів і корпусу.

Застосування системи фізичних показників

Системи можуть знайти своє застосування для:

 • теплиць (вибір ефективного режиму роботи, з метою підвищення якості продукції та зменшення енерговитрат);
 • овочесховищ (оптимізація процесу обігріву або охолодження приміщень, що допоможе зберегти оптимальну якість продукції та зменшити енерговитрати);
 • приватних житлових приміщень (запобігання різкому падінню температури або живлення в мережі);
 • при вирощуванні грибів (підтримка особливого мікроклімату, необхідного для отримання якісної продукції, можливо контролювати навіть рівень СО 2 );
 • в приміщеннях різного призначення (на складах, в морозилках, в робочих приміщеннях, лабораторіях і т.д. для контролю поточних і критичних показників середовища);
 • в сушках, тунельних печах для контролю технологічних процесів.
 • можливі й інші області застосування.

Наші фахівці допоможуть Вам спроектувати ефективну систему контролю фізичних показників безпосередньо під Ваші завдання і потреби, а також проведуть монтаж обладнання та забезпечать технічною підтримкою. Наші автоматичні системи - необхідні помічники для Вашого бізнесу.

Телефонуйте нам прямо зараз, якщо хочете вивести свій бізнес на абсолютно новий рівень!