(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Системи сушіння деревини NIGOS

Автоматичні системи для деревообробних цехів 

Вологість - найважливіший параметр не тільки середовища, а й різних матеріалів, використовуваних людиною. Наприклад, взяти натуральне дерево - благородний матеріал, відомий з давніх-давен. Якщо саму деревину неправильно підготувати, якість виробів з неї залишить бажати кращого. Підвищена вологість, визначити яку можна за допомогою вологоміра, викличе розбухання матеріалу, гнильні процеси, стане причиною появи цвілі і т.д. При низькому вмісті вологи в клітинах деревина і продукція з неї висихає, деформується, втрачає первісний вигляд. Ось чому не можна недбало ставитися до контролю вологості в цехах. 

Чому варто віддати перевагу автоматичним системам від SIMVOLT 

У деревопереробних цехах і підприємствах дуже багато уваги приділяють контролю вологості матеріалу і середовища, в якій проводять його обробку. На допомогу їх співробітникам інтернет-магазин SIMVOLT пропонує широкий асортимент контрольно-вимірювальної техніки, спеціальні галузеві пропозиції. Але найкращим рішенням стане розробка в індивідуальному порядку і впровадження автоматизованих систем контролю для сушарок деревини. Така інновація дозволить: 

 • знизити витрати на здійснення моніторингу; 
 • оптимізувати роботу, внаслідок чого підвищується ефективність використання ресурсів, підвищується ККД співробітників; 
 • майже до нуля знижується можливість впливу людського фактора; 
 • підвищується оперативність роботи, швидкість реагування на позаштатні ситуації. 

Наші співробітники мають досвід такої роботи, тому можете довірити нам навіть дуже складну задачу і бути впевненим в тому, що SIMVOLT впорається на відмінно. 

Автоматизовані системи контролю для сушарок деревини для Вашого бізнесу

Автоматизовані системи контролю для сушарок деревини від провідного європейського виробника «NIGOS-elektronik» (Сербія) створені для забезпечення повного контролю на всіх етапах процесу термообробки деревини, для постійного моніторингу параметрів вологості деревини і рівноважної вологості повітря в сушильній камері. Системи можуть бути застосовані в сушарках конвективного і конденсаційного типу. 

Відомо, що від якості сушіння деревини безпосередньо залежить якість товарів, виготовлених з неї. Тоді товари з дерева не деформуються, мають підвищену міцність, стійкість в процесі експлуатації. 

З іншого боку, використання автоматизованих систем контролю для сушарок деревини дозволить власнику чітко регламентувати енерговитрати, економно використовувати електроенергію, а значить - заощадити ресурси і забезпечити для своєї продукції конкурентну вартість. 

Переваги систем контролю для сушарок деревини NIGOS: 

 • висока європейська якість, економічність, енергозбереження; 
 • отримання деревини зі строго заданими параметрами вологості; 
 • автоматичний, напівавтоматичний і ручний режими роботи; 
 • сумісність з конденсаційними і конвекційними сушарками; 
 • мобільність системи. Якщо підприємство велике і має рознесені потужності, можливий варіант використання системи для різних об'єктів; 
 • простий монтаж - демонтаж при необхідності, легкість обслуговування; 
 • термін гарантії виконавчого пристрою системи 5 років; 
 • повна відповідність з чинним міжнародним (ISBM15) і українським законодавствам. 

Набір автоматичних режимів сушіння деревини та можливість індивідуального програмування параметрів сушіння, відповідно до поставлених завдань, дозволить на виході отримати продукт, який повністю відповідає потребам користувача. Можливість роботи в режимі моніторингу, достатня кількість входів для контролю температури і вологості деревини і повітря в камері, простота в експлуатації, надійність конструкції - все це додаткові зручності і широкий спектр можливостей в роботі з системами контролю сушки деревини. 

Купити автоматизовані системи контролю для сушарок деревини NIGOS, а також отримати повну інформацію і кваліфіковану консультацію Ви можете на нашому сайті, або зателефонувавши за телефоном (044) 221-93-73, (044) 221-72-30. 

Чому варто звертатися в інтернет-магазин SIMVOLT 

SIMVOLT виправдовує свою назву маркету контрольно-вимірювальної техніки, оскільки він пропонує не тільки товар в дивовижному розмаїтті, але і якісні професійні послуги.

На вітринах представлена 100% оригінальна продукція іменитих брендів, зокрема компанії NIGOS-elektronik, яка не потребує ні додаткового представлення, ні реклами. Якість і справжність вимірювальних систем підтверджується сертифікатом відповідності, також надається гарантія і сервісне обслуговування. Всі прилади високоточні, стійкі до підвищеної вологості, механічних пошкоджень, здатні до інтенсивного використання. Це професійна техніка, яка стане відмінним капіталовкладенням з коротким терміном окупності.

Інтернет-магазин SIMVOLT завжди радує своїх клієнтів оперативною доставкою товару по всіх регіонах України. Але якщо ви захочете замовити розробку та впровадження автоматизованих систем для сушарок деревини, то наші фахівці детально вивчать проблеми і стан справ на виробництві, виконають всі розрахунки, встановлять всі прилади і навчать ваш персонал. Ціна такої послуги адекватна і досить низька.

Дізнайтеся більше про наші пропозиції, послуги, тарифи, звернувшись до менеджерів магазину за консультацією. Ми впевнені в тому, що будемо вам корисні!