(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Промислові датчики

Промислові датчики від SIMVOLT

За що українські споживачі люблять інтернет-магазин SIMVOLT? В першу чергу за найширший асортимент професійних кишенькових вимірників, придатних для використання в різних галузях промисловості. По-друге, за можливість замовлення розробки унікальних рішень, систем автоматичного управління та їх впровадження. По-третє, за детальні галузеві пропозиції, які полегшують пошук і підбір необхідного обладнання, особливо для новачків в виробничому бізнесі.

Відрізняється магазин і іншими перевагами, до числа яких відносять зручність, економію часу. Каталог контрольно-вимірювальної техніки можна оглянути на сайті в режимі он-лайн і тут же оформити замовлення. При необхідності можна легко зв'язатися з консультантами торгового закладу, щоб дізнатися особливості товару, оплати чи доставки.

Галузеві пропозиції для промисловості

Будь-яке виробництво супроводжується різними технологічними процесами, які часто необхідно тримати під контролем. Порушення їх ходу можуть мати різні наслідки - псування готової продукції або її напівфабрикатів, невелика аварія, а то і більш серйозні НП з руйнуванням споруд, травмуванням людей і навіть смертями. Тому всюди в цехах і за їх межами використовують датчики промислові, купити які в асортименті пропонує SIMVOLT.

Промислові датчики представляють собою особливі пристосування компактних розмірів, які мають здатність оперативно (протягом декількох секунд) відреагувати на певні умови. Наприклад, пристрій може подати сигнал при перевищенні або критичному зниженні рівня температури, вологості і т.д. Такі датчики найчастіше є частиною автоматичних систем. До числа найбільш затребуваних і використовуваних датчиків для промисловості відносять трансмітери.

Трансмітери та їх особливості

Що являє собою трансмітер, замовити який за адекватною ціною має можливість кожен охочий? Це не просто датчик, здатний просто відреагувати на зміну параметрів системи, це мультифункціональний пристрій, що видає настільки точні результати, що вони не поступаються показам лабораторного обладнання. За широкі можливості трансмітери застосовують не тільки в цехах, але і в інженерних системах, громадських місцях з великим скупченням людей, музейних і виставкових залах, медичних установах і навіть в побуті. Їх цілком ефективно можна використовувати в спортивних спорудах, теплицях, професійних кухнях, навчальних аудиторіях.

Будучи частиною інтегрованих вимірювальних систем, трансмітер бере активну участь в спостереженні за промисловими процесами, моніторингу їх стану, аналітиці. Залежно від моделі приладу, розрізняють пристрої, що реагують на такі параметри середовища, як:

 • вологість;
 • рівень кислотності (pH) води, водних розчинів і субстанцій;
 • електропровідність;
 • загальна концентрація органічного вуглецю, кількість СО 2 ;
 • розчинений у воді, водних розчинах і рідинах озон, кисень;
 • питомий опір;
 • точка роси;
 • каламутність води.

Вибираючи прилад, варто заздалегідь визначитися з характеристиками, які необхідно вимірювати і вже виходячи з цього, купувати модель трансмітера. Варто врахувати, що деякі, більш прості пристрої схожі для вирішення простих завдань, інші можуть вирішувати більш складні завдання, а треті - універсальні варіанти, які можуть працювати в будь-якому режимі. Існують професійні трансмітери, що працюють тільки з одним параметром і такі, які здатні контролювати середу відразу за кількома параметрами.

Трансмітери, замовити які з доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин SIMVOLT, пристрій важливий, тому варто його ретельно вибирати і не сильно економити на покупці (тим більше, що у нас найбільш доступні ціни в країні). При покупці варто звернути увагу на:

 • компанію-виробника (ми пропонуємо продукцію вітчизняних і зарубіжних брендів);
 • широту функціоналу;
 • термін служби виробу, тривалість гарантії та сервісного обслуговування
 • кількість і якість параметрів, з якими працює пристрій;
 • матеріал корпуса;
 • клас точності (похибка);
 • умови монтажу (деякі моделі можна встановлювати тільки в горизонтальному або тільки у вертикальному положенні, але більшість трансмітерів універсальні);
 • простоту використання, умови догляду;
 • ціну.

Вигідні покупки в інтернет-магазині SIMVOLT

Купити промислові датчики та інші пристрої з категорії «Галузеві пропозиції для промисловості» можна недорого. Це головні переваги нашого маркету контрольно-вимірювальної техніки. Низькі ціни обумовлені тим, що SIMVOLT безпосередньо співпрацює з виробниками, найчастіше на ексклюзивних умовах, оскільки офіційно представляє інтереси багатьох торгових марок в Україні.

На вітринах представлена 100% оригінальна продукція, справжність і якість якої підтверджено сертифікатами відповідності. Це вироби таких іменитих копаній, як DELTA OHM і EZODO, які зовсім не потребують представлення. Техніка надійна, довговічна, легка в догляді і експлуатації, професійна і портативна. Більшість трансмітерів забезпечені рідкокристалічним дисплеєм для зручного виведення інформації. Крім того, вимірювачі відрізняються високою швидкодією, ергономічним корпусом і сучасним дизайном.

Придбати трансмітери в Україні пропонується з доставкою в усі регіони. Наш інтернет-магазин оперативно опрацює ваше замовлення (при необхідності наші консультанти допоможуть вибрати оптимально відповідну техніку) і відправить перевіреною транспортною компанією, яка ретельно запаковує прилади, щоб вони не пошкодилися при перевезенні.

Якщо вам необхідна професійна контрольно-вимірювальна техніка з доступною вартістю, то звертайтеся в SIMVOLT. Тут вона точно є!