Український виробник вимірювальної техніки METRINCO (МЕТРІНКО) пропонує лінійку вологомірів деревини власного виробництва.

Прилади розроблені з урахуванням останніх світових тенденцій при­ладобудування із залученням найкращих українських фахівців у галузі електроніки та приладобудування. У виробництві використовуються ви­сокоякісні комплектуючі відомих світових брендів.

На сьогодні лінійка представлена трьома моделями приладів.

Професійний вологомір деревини Metrinco M110W

Прилад призначено для вимірювання вологості деревини з обробле­ною поверхнею. Робота вологоміра базується на діелькометричному ме­тоді вимірювання. Прилад може визначати вологість деревини та виробів з неї в діапазоні від 0 до 40 % з високою точністю на глибині до 40 мм від поверхні зразка.

Для зручності види деревини розділені на 5 груп за величиною щільності та представлені в меню вибору українською мовою, що дуже спрощує експлуатацію приладу. Завдяки вибраному методу вимірювання прилад може вимірювати вологість матеріалів під неелектропровідними покриттями, наприклад вологість деревини під фарбованими поверхнями або під упаковкою з ПВХ, не пошкоджуючи її.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРИЛАДУ:

 • точність (до 1,5 %) та повторюваність результатів вимірювань;
 • калібрування вологоміру були використані локальні українські зразки деревини;
 • значно нижча, ніж зарубіжні аналоги;
 • гарантія від виробника — 24 місяці.

Професійний НВЧ вологомір деревини і будівельних матеріалів METRINCO M120W

Прилад призначено для вимірювання вологості деревини, у тому чис­лі свіжої та необробленої, а також будівельних матеріалів: бетону, стяжки, шлакоблоку, штукатурки, плитки, цегли, піску тощо. Робота вологоміра ба­зується на діелькометричному методі вимірювання.

Прилад може визначати вологість деревини та виробів з неї в діапа­зоні від 0 до 80 % (залежно від групи), а будматеріалів в діапазоні 0–99,9 % (залежно від групи), з високою точністю на глибині до 50 мм від поверхні зразка. Дана модель має 5 вимірювальних груп деревини і 6 груп будма­теріалів.

Завдяки спеціальному пружинному сенсора прилад може вимірюва­ти вологість матеріалів, що мають нерівну або шорстку поверхню зі збе­реженням високої точності вимірювання. Також вологомір M120W може міряти матеріали під неелектропровідними поверхнями, наприклад воло­гість бетону під лінолеумом, вологість будматеріалів у ПВХ мішках тощо.

Для здійснення вимірювання достатньо прикласти пластини сенсора приладу до об’єкта вимірювання та дочекатись стабілізації показів приладу.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ВОЛОГОМІРА:

 • спеціальній конструкції сенсорів прилад може вимірювати вологість зраз­ків із нерівною поверхнею (наприклад, грубої та необробленої деревини);
 • має високу точність (1,8 %) та повторюваність результатів;
 • має змогу вимірювати вологість деревини та будматеріалів, і є універсаль­ним інструментом;
 • гарантія від виробника — 24 місяці.

Професійний голчастий вологомір деревини METRINCO M141W

Голчастий вологомір деревини кондуктометричного типу призначе­ний для точного визначення вмісту вологи у хвойних і листяних породах деревини. Прилад має широкий діапазон вимірювання: 4…140 % (залежно від групи матеріалів) та високу точність вимірювання. Похибка приладу не перевищує 0,5 % завдяки температурній компенсації, для здійснення якої використовується вбудований інфрачервоний сенсор.

Прилад оснащений сенсором молоткового (ударного) типу зі сталі та міцного пластику з ізольованими голками довжиною 30 мм (опційно 150 мм), що дає змогу вимірювати вологість зразка на визначеній глибині.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРИЛАДУ:

 • реалізація функції температурної компенса­ції завдяки використанню інфрачервоного сенсора;
 • точність (0,5 %) та повторюваність результатів;
 • молотковий сенсор та міцні ізольовані гол­ки, які дозволяють вимріювати вологість деревини на кон­кретній глибині;
 • захищено від механічних пошкоджень силіко­новим протиударним чохлом;
 • гарантія від виробника — 24 місяці.

Усі вологоміри запропонованої лінійки мають якіс­ний корпус із ABS пластику, а моделі M120W та M141W комплектуються захисним силіконовим або гумовим чохлом. Для якісного відображення інформації прила­ди оснащені сенсорним екраном. Зручність експлуатаціі приладу поліпшують такі закладені функції:

 • утримання результату вимірювання на екрані;
 • контроль заряду елементів живлення;
 • підсвічування екрану;
 • автовимикання: якщо прилад не використовується протягом 5 хвилин, то він автоматично вимикається.

Живлення приладу здійснюється від широко розпо­всюджених батарей типу ААА, а завдяки використанню сучасної енергоощадної елементної бази безперервний час роботи приладу становить не менше 200 годин.

Вологоміри METRINCO — це сучасна, дешевша і точ­ніша альтернатива зарубіжній продукції.

Придбати продукцію METRINCO та отримати додаткову консультацію ви можете в Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».