(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Прилади для складів, логістичних центрів

           
           
           
           
           
           

Контрольно-вимірювальні прилади для складів і логістичних компаній

В процесі еволюції і науково-технічного прогресу людина навчилася багато чому, чим активно користується в житті. Для здійснення ним його господарської діяльності необхідно різне устаткування, інструменти, контрольно-вимірювальні прилади. Купити останні в широкому асортименті пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

Крім величезного вибору вимірників на будь-який смак і гаманець, маркет пропонує ще і свої послуги, які користуються неминущим попитом серед знаючих людей. Це допомога у виборі оптимальної моделі, переналаштування, калібрування приладів, їх переградуювання відповідно до вимог замовника. Також співробітники магазину готові розробити в індивідуальному порядку автоматичні системи управління та оптимізації, допомогти при їх впровадженні. Особливим попитом серед українських споживачів користуються галузеві пропозиції, які включають в себе групи приладів, що застосовуються в тій чи іншій сфері.

Галузеві пропозицію для складського господарства і логістики

Компанії, які займаються вантажоперевезеннями, складуванням та доставкою різного роду продукції, потребують особливихконтрольно-вимірювальних приладів. Вони покликані допомогти організувати належні умови зберігання товарів в залежності від їх особливості, наприклад, при складуванні виробів з натуральної деревини знадобляться особливий режим вологості і температури, для продуктів харчування необхідний холод. Варто врахувати, що деякі вироби виділяють випаровування, які, концентруючись в повітрі, можуть бути небезпечними. У складах, як і в будь-якому іншому приміщенні, на вищому рівні організовується система безпеки та пожежогасіння.

У категорії «Контрольно-вимірювальні прилади для складів і логістичних компаній» ви знайдете:

  • прилади для вимірювання температури - термогігрометри, термометри, пірометри;
  • пристрої для визначення рівня вологості - гігрометри, вологоміри;
  • техніка для вимірювання швидкості і спрямованості повітряних потоків - анемометри;
  • вимірювачі для контролю рівня освітленості - люксометри;
  • аналізатори газів з широким діапазоном вимірювань, логери;
  • різні детектори, сенсори, датчики.

У кожній групі товарів представлені моделі вітчизняних і зарубіжних виробників в різно ціновому діапазоні, тому кожна людина знайде оптимальний прилад.

Вимірювачі для складів і логістики

Професійні вимірювачі для складського господарства і логістичних компаній відрізняються між собою за складністю моделей і широтою функціонала. Чим більше додаткових опцій, вище клас точності, тим дорожче обійдеться прилад.

Вимірювачі температури. Сьогодні професіонали воліють використовувати цифрові термометри, нерідко з термопарою, які гарантують мінімальну похибку при замірах. Зручними є інфрачервоні термометри або пірометри, завдяки яким отримати дані, які розшукуються можна безконтактно і з певної відстані. Часто українські замовники вибирають термогігрометр - прилад, що вимірює і температуру середовища, і її вологість.

Вологість повітря контролюється в складських приміщеннях строго, оскільки зайва кількість водяної пари здатна викликати псування товару, деформацію, появу цвілі, гнилі та інших проблем. Занадто сухе повітря на складі також має негативний вплив, тому необхідно дотримуватися золотої середини. Проводити моніторинг даного параметра допоможе термогігрометр, звичайний гігрометр, вологомір (для перевірки кількості води в самих зразках товару).

Анемометри - вимірювачі, які визначають швидкість і напрямок повітря та інших газів, а також використовуються в рідкому середовищі. На складах обов'язково є потужна система вентиляції та кондиціонування, за справністю якої стежать за допомогою анемометрів, купити які недорого пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

Рівень освітленості на складі важливий, оскільки багато товарів вимагають зберігання в прохолодних і темних місцях, іншим необхідний помірне світло. Люксометр - найпростіший прилад, який дозволить тримати даний параметр в нормі, хоча норма для кожного виду продукції відрізняється.

Газоаналізатори, замовити які за прийнятною ціною пропонує наш магазин, мають широкий діапазон вимірювань, так і вузьку спеціалізацію, багато хто з них є логером, тобто здатні записувати, зберігати і передавати дані на комп'ютер. Доцільно купити саме багатофункціональний аналізатор газу, здатний виявити і розпізнати різні компоненти газово-повітряних сумішей, їх концентрацію. Реагувати такі контрольно-вимірювальні прилади можуть на вуглекислий і чадний газ, озон, кисень, сірководень, горючі гази, холодоагенти, летючі речовини і т.д.

Детектори, сенсори, датчики. Це елементи систем моніторингу, здатні подати сигнал (звуковий, світловий) при наявності реагенту. Це найпростіші, а значить найдешевші засоби щодо забезпечення безпеки приміщень. Придбати їх з доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

Інтернет-магазин SIMVOLT і його вимірювачі

Наш маркет контрольно-вимірювальних приладів пропонує великий вибір професійних, найчастіше портативних пристроїв з високим класом точності. Це продукція вітчизняних та зарубіжних виробників, яка не потребує реклами. Завдяки тому, що SIMVOLT безпосередньо співпрацює з компаніями і представляє їх інтереси, вона має ексклюзивні умови поставки товару і гарантує мінімальні ціни. Всі вимірювачі пропонуються з інструкцією на зрозумілій мові, гарантією і сервісним обслуговуванням, справжність підтверджується сертифікатом відповідності.

Інтернет-магазин SIMVOLT - це постачальник номер один в Україні, чиї консультанти завжди ввічливі і привітні, а ще - компетентні у всіх питаннях, що стосуються товару, його особливостей, оплати і доставки. Переконайтеся в цьому самі!