(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Прилади для рибних господарств

           
           
           
           
           
           

Прилади для рибних господарств від SIMVOLT

В Україні інтернет-магазин SIMVOLT відомий кожній людині, яка має справу з контрольно-вимірювальною технікою. Справа в тому, що саме наш магазин може похвалитися величезним, практично унікальним асортиментом професійних вимірювачів і побутових приладів. Це портативні пристрої, придатні для застосування в польових і складних умовах, однак на вітринах є і інші пристрої - стаціонарні лабораторні. Яку техніку купити - вирішувати вам, але якщо виникли труднощі - звертайтеся до наших консультантів.

Крім вимірювальних приладів, купити які можна на будь-який смак і гаманець, в маркеті кожна людина має можливість замовити розробку унікальних рішень і впровадження автоматичних систем. Завдяки їм виробництво легко вийде на новий рівень, скоротяться витрати, ресурси будуть ефективно використовуватися, а людський фактор наблизиться до нуля. Також наші фахівці розробили спеціальні галузеві пропозиції, зібравши в одну групу техніку, використовувану в окремо взятих сферах господарства (аграрний сектор, харчова промисловість, деревообробна галузь і т.д.). Вибирайте свою область бізнесу і купуйте те, що потрібно саме вам!

Вимірювачі для акваріумістики і рибних господарств

Рибне господарство являє собою особливу ферму, де вирощують і розводять різні риби і морепродукти для подальшого їх використання в харчовій промисловості. Його частиною є акваріумістика - область, в якій зайняті на вирощуванні та розведенні різних мешканців акваріумів - декоративних рибок, равликів, креветок, раків для подальшої реалізації. Спільною рисою їх є те, що для ведення діяльності необхідно створити водойми з певними параметрами води, цілу екосистему, сприятливу для її жителів. Контролювати ці показники рідини допоможуть всілякі пристрої для рибних господарств, купити які пропонує SIMVOLT.

На вітрині інтернет-магазину представлені такі аналізатори води :

  • термометри;
  • ОВП-метри ;
  • оксиметри ;
  • солеміри;
  • рН-метри ;
  • кондуктометри;
  • нітратоміри.

Всі ці пристрої відрізняються між собою по широтою функціонала, принципом дії, методом роботи, виробником, зовнішнім виглядом, класом точності. Але всі вони однаково добре справляються з поставленим завданням - визначити шуканий параметр в максимально стислі терміни.

Більш детально про галузеві вимірювачі

Кожен бізнес має свої особливості. Не стало винятком і рибне господарство, акваріумістика, яким необхідна чиста вода в достатку. До наповнення водойм висуваються особливі вимоги по солоності, температурі, вмісту нітратів і т.д. в залежності від того, кого вирощують на фермі. Але на кожній з них будуть корисні галузеві вимірювачі, підібрані інтернет-магазином SIMVOLT.

рН-метри - це професійні портативні пристрої, за допомогою яких за лічені секунди можна визначити рівень кислотності води або водного розчину. Величин, що характеризують ступінь активності іонів, впливає на характер, а то і протікання різних хімічних процесів біологічних систем. Також вимірювач широко застосовують в інших видах людської діяльності - харчовій, фармацевтичній, нафтопереробній, хімічній, аграрній, науковій промисловостях. Купити рН-метр можна недорого декількох видів: у вигляді ручного приладу і електронного, портативного та стаціонарного лабораторного.

ОВП-метр являє собою техніку, здатну визначити здатність досліджуваної рідини (найчастіше води) приєднувати вільні електроди. RedOx або ж окислювально-відновний потенціал може мати позитивне і негативне значення, а одиницею виміру є вольт або мілівольт. Даний параметр життєво важливий для біологічних систем, до яких відноситься водойма рибної ферми. Для людини нормальним параметром вважається діапазон -100... +200 мілівольт. Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує замовити по невисокими цінами портативні професійні ОВП-метри з гарантією і доставкою по всій Укріане.

Оксиметри - вимірювачі, які допомагають здійснювати контроль за кількістю розчиненого в рідині кисню. Крім акваферм, даний параметр є важливим в інших галузях народного господарства - нафтопереробній, хімічній, харчовій, металургійній, сільськогосподарській сферах, а також в медицині, фармацевтиці, науці. Оксиметр, замовити який можна прямо зараз, використовується в біотехнологічних системах практично постійно, оскільки кількість кисню у воді раз у раз змінюється. Нормою вважається показник 4-6 мг/л, причому небезпечним є як зниження його концентрації, так і її перевищення.

Солеміри (вони ж TDS-метри) - різновид контрольно-вимірювальної техніки, яку застосовують для вимірювання вмісту солей в рідинах. Аналізу піддається питна, стічна, технічна вода, вміст водойм на аквафермах. Мінералізація води в рибному господарстві - один з важливих параметрів, який визначає ефективність функціонування всього бізнесу. Придбати даний аналізатор води можна на сайті в режимі он-лайн.

Термометри - пристосування, головним призначенням якого є визначення температурних показників середовища, об'єкта, тіла. На рибних фермах і в акваріумістиці вони незамінні: і занадто холодна вода, і занадто гаряча згубно впливає на мешканців водойми. Правда, свої норми температури існують для кожного виду підводних мешканців.

Кондуктометр - аналізатор води, здатний виміряти електропровідність рідких субстанцій, обумовлену рухом іонів під впливом електричних полів. В інтернет-магазині SIMVOLT можна купити вимірювач різних типів: прямі і непрямі пристрої, контактні та безконтактні, на основі постійного або змінного струму. Всі прилади мають доступну ціну і офіційну гарантію від виробника.

Нітратомір - прилад, здатний виявити солі азотної кислоти (так звані нітрати) в воді і продуктах харчування (переважно в овочах і фруктах). Розчинена речовина потрапляє в людський організм і викликає отруєння, згубно вона діє і на інші живі організми.

Купуємо прилади для рибних господарств вигідно

SIMVOLT - це місце, де можна купити в Україні недорогі вимірювачі від кращих світових виробників і вітчизняних марок. Звертайтеся до нас, якщо хочете, щоб ваші аквафермах працювали стабільно і приносили вам тільки дохід! Звертайтеся до нас, якщо ви хочете вивести своє підприємство на новий рівень при незначних фінансових вкладеннях і з коротким терміном окупності.