(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Прилади для молочної галузі

           
           
           
           
           
           
           

Контрольно-вимірювальна техніка для молокопереробної промисловості

Україна вважається країною з високорозвиненим агропромисловим комплексом. Звичайно, його ефективність досить низька, оскільки використовуються застарілі технології, обладнання, методи. Але найбільш родючий чорнозем в світі і величезні простори орної землі таять в собі величезний потенціал. Сучасна людина розуміє важливість інтенсивної експлуатації і впровадження сучасних методик господарювання, а також необхідність ведення постійного контролю. Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує всілякі пристрої, які полегшать роботу і виробників, і контролюючих органів. Це сучасна контрольно-вимірювальна техніка, вартість якої цілком прийнятна.

В асортименті компанії є контрольно-вимірювальні прилади для різних видів діяльності, також ми пропонуємо розробку і впровадження автоматичних систем у виробництво. Для галузевих підприємств ми підготували спеціальні рішення, які полегшують виконання щоденних завдань. У даній категорії зібрані вимірювачі для молокопереробної промисловості.

Вимірювальна техніка для молочної індустрії

Молоко і всілякі продукти з нього (кефір, йогурт, сметана, масло, вершки, сир, сири) улюблені практично всіма. Ці продукти харчування вважаються не те щоб важливими, а необхідними, особливо в раціоні дітей і старшого покоління. Природне джерело кальцію в легкозасвоюваній формі незамінне для людей, які займаються інтенсивними фізичними тренуваннями, виконують виснажливу роботу. Крім кальцію, в молочній продукції міститься маса найцінніших поживних речовин. Люди купують її завжди, незалежно від фінансового стану і кризи в країні. Ось чому бізнес в молокопереробної галузі є досить прибутковою справою.

Всім зайнятим в даній сфері і людям, які тільки думають почати свій бізнес в ній, знадобляться професійні контрольно-вимірювальні прилади від SIMVOLT, зібрані в одну групу галузевих пропозицій для молочної індустрії. Вона включає в себе таку техніку:

  • рефрактометри для молока, за допомогою яких визначають жирність сировини, його щільність, натуральність;
  • аналізатори води, необхідні для визначення рівня рН, вмісту солі, ОВП та інших параметрів рідин, в'язких субстанцій;
  • для контролю за температурою середовища, сировини в процесі приготування продукції, приміщень зберігання (термометри, цифрові термометри, пірометри).

На вітринах інтернет-магазину представлена компактна (кишенькова, портативна) техніка з автономним живленням, а також лабораторні вимірювачі, які мають високу точність і низьку ціну.

Особливості вимірників для молокопереробної промисловості

Кожен вид приладів, використовуваних в галузі, має своє призначення і особливості, але кожен з них є незамінним. Купити потрібно техніку з кожної групи, інакше організувати роботу, налагодити її належним чином не вийде. Замовити вироби в асортименті по невисокій ціні пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

Рефрактометр - оптичний прилад, який на підставі явища заломлення світла, дозволяє визначити жирність і щільність молока, наявність в ньому води і її кількість, встановити показники сухого молочного залишку (СМО) і сухого знежиреного молочного залишку (СОМО). Використання рефрактометра доцільно для перевірки кожної партії молочної сировини, що дозволить контролювати якість продукції ще на вході. Крім шкали по СМО, сучасні професійні портативні рефрактометри обладнують і іншою шкалою - Brix. Це американська одиниця вимірювання, яка показує процентний вміст сахарози в досліджуваному зразку. У маркеті вимірювальних приладів можна купити рефрактометри з функцією автоматичної компенсації температури і стильним футляром для зберігання і транспортування.

Приладами для аналізу води, які застосовуються в молочної індустрії, є:

  • рН-метр для води і в'язких речовин, за допомогою якого можна дізнатися рівень кислотності досліджуваної води і водних розчинів, субстанцій, що дуже необхідно при контролі за якістю сировини і готової продукції;
  • ОВП-метр, який дозволяє дізнатися розмір окисно-відновного потенціалу досліджуваних рідин;
  • кондуктометр, за допомогою якого вимірюють електропровідність рідких субстанцій, що залежить від багатьох факторів (природи домішок, температури, концентрації добавок, тиску і т.д.);
  • солемір - техніка, за допомогою якої визначають кількість розчинених у розчинах солей, тобто рівень мінералізації рідини.

Також у нас можна замовити мультифункціональні аналізатори води за самими низькими цінами в Україні.

Термометри - пристосування для вимірювання температури сировини, під час технологічного процесу, готової продукції. І надто низький, і занадто високий її рівень - погано, оскільки впливає на якість продукції і її смакові характеристики. Нерідко при порушенні температурного режиму під час приготування і зберігання (як кінцевої продукції, так і сировини) можна зіпсувати продукти і понести збитки. Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує купити цифровий термометр водостійкий, термометр з довгим щупом, інфрачервоний термометр (або пірометр) для безконтактних вимірювань параметра на деякій відстані від об'єкта.

Чому купувати техніку варто в інтернет-магазині SIMVOLT?

В інтернет-магазин SIMVOLT представлений широкий вибір портативних вимірювачів від вітчизняних і зарубіжних виробників. Імпортну продукцію пропонується придбати абсолютно недорого, оскільки компанія працює безпосередньо з виробниками, нерідко офіційно представляючи їхні інтереси в країні.

Всі прилади з галузевих пропозицій для молочної індустрії поставляються з інструкцією на зрозумілій мові, з офіційною гарантією, сервісним обслуговуванням і доставкою по Україні. Це надійна, довговічна, точна техніка, зі зрозумілим інтерфейсом і проста в експлуатації. Переглянути наш каталог і оформити замовлення ви зможете в режимі он-лайн просто на нашому сайті.